Команда E-Tender підготувала відео-інструкцію “Кваліфікація постачальників у Prozorro Market”. Спеціаліст проєкту Прозорро Маркет на майданчику Е-Тендер Ольга Сватуха демонструє можливості нового функціоналу:
- проходження акредитації на Прозорро Маркет;
- пошук оголошених відборів та подача заявки;
- завантаження документів до заявки;
- подача нової заявки, якщо попередня була відхилена.
Відео-інструкція вже розміщена на нашому ютуб-каналі.
Довідково:
15 грудня 2020 року стартувала нова процедура кваліфікації постачальників у Prozorro Market. ЦЗО публікують в системі оголошення про відбір постачальників. З 31 грудня постачальники можуть подавати документи на кваліфікацію до електронних каталогів. Щоб подати документи потрібно зайти в особистий кабінет на авторизованому майданчику Е-Тендер.
Нагадаємо, що 29 січня 2021 року постачальникам, які не встигнуть пройти відбір до електронного каталогу за новою процедурою, буде припинений доступ до Prozorro Market. Це стосується також постачальників, які вже проходили кваліфікацію раніше (за старою процедурою). Проте, вони зможуть подати свої документи і пройти кваліфікацію пізніше. Оголошення відбору діє протягом трьох років.
Корисні матеріали:
- Оновлення на E-Tender: подача заявки на кваліфікацію у Prozorro Market
- Prozorro Market 2.0: коли запрацює “нова версія” державного онлайн-магазину
- Prozorro Market - це просто!
- Prozorro Market: зручний інструмент для замовника
- Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Prozorro.Market
Майданчик Е-Тендер надає послуги участі в закупівлях у Прозоро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів.
Звертайтеся до наших менеджерів:
тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua