Назад до каталогу статей
Дайджест

Відновлено електронні торги з оренди сільгоспземель в Прозорро.Продажі та E-Tender

19 Жовтня 2022

З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.

19 жовтня 2022 року Верховна Рада ухвалила законопроєкт №7636 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель».

Закон скасовує норми Перехідних положень Земельного кодексу (які були ухвалені у березні 2022 року з початком воєнного стану в Україні) про те, що на час війни земельні торги щодо прав оренди, емфітевзису, суперфіцію щодо сільгоспземель державної та комунальної власності не проводяться.

Тобто, ухвалені зміни повертають проведення торгів щодо передачі земель державної, комунальної власності сільськогосподарського призначення в оренду в Прозорро.Продажі та Е-Тендер, як офіційний акредитований майданчик системи.

Організатори земельних торгів з моменту набуття чинності ухваленим законом мають оголошувати аукціони з продажу права оренди земельних ділянок с/г призначення через електронний майданчик системи Прозорро.Продажі, яким виступає E-Tender.

E-Tender - провідний акредитований електронний майданчик щодо земельних торгів. В Прозорро.Продажі з нами працюють 162 міські ради, які за останній рік провели 983 аукціони.

Щоб оголосити земельний аукціону або обрати цікавий для участі - реєструйтесь на майданчику та отримайте безкоштовну консультацію.

За додатковими роз’ясненнями звертайтеся до служби підтримки майданчика Е-Тендер:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua 

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.
Дайджест
Головні оновлення для постачальників на E-Tender у травні 2022 року