Назад до каталогу статей
Корисні статті

Відповідальна особа за ПКМУ №169. Пам’ятка замовнику

22 Серпня 2022

Розповідаємо про роботу відповільної особи за Постановою КМУ №169

Замовники, зверніть увагу!

 Якщо ви керуєтеся нормами Постанови КМУ №169 (далі - Постанова) для закупівель потреб, що виникли в результаті дії воєнного часу, в такому випадку закупівлі може проводити будь яка, визначена замовником, відповідальна особа.

 Це можуть бути також і Уповноважена особа (далі - УО), однак для закупівель по Постанові це право, а не обов’язок. Якщо такі обов’язки будуть покладатися на УО, необхідно зазначити це в положенні про УО або в розпорядчому рішенні керівника замовника.

 Відповідальна особа може бути затверджена наказом керівника з обсягом і межами її обов’язків. Це важливо, бо якщо Замовник в період воєнного стану також проводить закупівлі по ЗУ “Про публічні закупівлі”, потрібно визначити межі діяльності Уповноваженої та відповідальної особи (звісно ж якщо така особа буде визначена). Про те як визначити, коли застосовувати Постанову, а коли Закон України “Про публічні закупівлі” ми писали тут.

 Зрозуміло, що така відповідальна особа не повинна проходити тестування.  

 Рішення відповідальної особи можуть затверджуватися згідно загальних правил документування управлінської інформації.

Вас також можуть зацікавити корисні статті по даній темі:

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
З 19 серпня 2022 року набули чинності зміни до приватизаційного законодавства. Нові строки, кількість аукціонів, порядок ініціації приватизації, порядок оплати за об’єкт тощо. А головне, навіть, великі об’єкти понад 250 млн. грн. тепер будуть продаватися на аукціонах Прозорро.Продажі, але після завершення воєнного стану.