Назад до каталогу статей
Новини

Відтепер до платформи Prozorro+ можуть приєднуватися благодійні фонди та громадські організації

03 Квітня 2022

Вони зможуть купувати на платформі необхідний товар або фінансувати потреби замовників

Платформа для задоволення гуманітарних потреб держави Prozorro+ готова надавати доступ до реєстрації благодійним фондам та волонтерським організаціям з України. Передбачається, що благодійні фонди або ГО зможуть реєструватися у ролі замовника товарів чи постачальника відповідно до їхніх задач. Участь в проекті є безкоштовною.  Для роботи потрібно лише зареєструвати юридичну особу.
“Ми отримали багато запитів від благодійних фондів та громадських організацій на приєднання до платформи. Так само, як державні організації, вони потребуют якомога швидше знаходити гуманітарні товари. Це допоможе закривати деякі потреби в тому числі державних або місцевих органів влади, оскільки багато фондів співпрацюють з військово-цивільними адміністраціями, селищними радами, лікарнями тощо. Крім цього, благодійники можуть виступати донорами потреб, які мають замовники на Prozorro+”, — зауважив генеральний директор ДП “Прозорро” Василь Задворний.

Наразі перелік категорій налічує понад 150 позицій та 700 товарів (зокрема, пальне, харчові продукти, тактичний одяг, ноутбуки, генератори тощо) та постійно оновлюється.  

На платформі вже працюють державні та комунальні органи влади, зокрема — Міністерство аграрної політики, Міністерство соціальної політики, Штаб гуманітарної допомоги при Національному агентстві з питань запобігань корупції (фонд Штаб UA), Укрзалізниця та Львівська ОДА. Для масштабування на всю країну платформа активно наповнюється товарами від постачальників.
Крім цього, передбачається участь великих міжнародних донорів на платформі, які зможуть фондувати потреби України та отримувати звіти про виконання цих запитів.

Нагадаємо, що платформа Prozorro+ була запущена 30 квітня. Головне завдання платформи — це згуртувати український бізнес навколо нагальних потреб української держави та системно задовольняти їх. 

Платформа збирає запити державних та місцевих органів влади, військово-цивільних адміністрацій та гуманітарних штабів, а також шукає постачальників в Україні та за кордоном, які продають необхідні нашій державі товари. 

За консультацією дзвоніть на лінію підтримки 0800 30 77 55

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати