Назад до каталогу статей
Новини

ВІДТЕПЕР ПАКУНКИ МАЛЮКІВ БУДУТЬ КУПУВАТИ ЧЕРЕЗ PROZORRO

06 Березня 2020

Система Прозорро, електронний аукціон, продаж пакунка малюка, централізована закупівельна організація, ДУ «Професійні закупівлі»

Уже найближчим часом у системі Прозоро буде оголошено тендер на 331 тис. пакунків, очікуваною вартістю закупівлі 1,6 млрд грн.

Так, Уряд прийняв постанову, що закупівлі пакунку для новонароджених малюків буде проводити централізована закупівельна організація – ДУ «Професійні закупівлі». І тендера такі проходитимуть у системі Прозоро.

Що таке закупівля пакунка малюка?

Пакунок малюка – масштабний соціальний проєкт, який допомагає забезпечити новонароджених усім необхідним у перший місяць їхнього життя.Донедавна в інтересах України ці закупівлі проводило управління ООН з обслуговування проєктів — UNOPS. Але зараз в України є всі спроможності, щоб робити це самостійно.

Це особливо складна та відповідальна закупівля. Як пояснили в ЦЗО, аби напрацювати максимально вичерпні та недискримінаційні вимоги для постачальників, замовник провів відкриту зустріч з ринком та надіслали нашу тендерну документацію на огляд експертам та громадськості.

Перелік товарів, які входитимуть до пакунків 

Усього туди входить 38 найменувань товарів, серед яких пелюшки, підгузки, дитячий одяг і власне коробка-колиска.

Перелік товарів, які входитимуть до пакунків малюка затверджений наказом Міністерства соціальної політики. Детальний перелік пакунку можете подивитися тут.

Майбутній постачальник матиме забезпечити повний цикл закупівлі — від збору товарів і формування бебі-боксів до їх доставки до пологових будинків.

Який бюджет на один пакунок?

Бюджет у розрахунку на один пакунок малюка тепер становить 4974,71 гривні. Водночас ЦЗО планує добитися суттєвої економії закладених коштів через конкуренцію учасників на аукціонах Prozorro.

Завдяки проведенню закупівлі пакунків малюка через Прозорро, кожен громадянин зможе побачити перебіг тендеру, ціни та умови договору.

схожi новини

Новини
Обмежено перелік товарів, які можуть бути куплені держзамовниками для протидії коронавірусу без тендерів.
Новини
Програма пошуку вразливостей Prozorro Bug Bounty в 10 разів збільшила грошові винагороди для багхантерів
Новини
Інформаційний потрал, який допоможе бізнесу швидко знайти вакантні приміщення для оренди під офіс, магазин, виробництво та інше