Назад до каталогу статей
Новини

ВІРТУАЛЬНА КІМНАТА ДАНИХ ЩОДО ОБ’ЄКТІВ ПРИВАТИЗАЦІЇ ВІД ФОНДУ ДЕРЖМАЙНА

14 Січня 2020

Фонд держмайна запускає віртуальну кімнату даних щодо об’єктів приватизації. Про це детально далі

Які покращення передбачають для учасників

Відтепер усі бажаючі можуть ознайомитись з наявними документами за об’єктами приватизації у відцифрованному форматі. Для цього необхідно лише зареєструватись на сайті vdr.spfu.gov.ua

Віртуальна кімната даних (ВКД) спрощує складну процедуру ознайомлення з документами за об’єктом. Тож, без заяви та її погодження у ФДМУ, лише проста реєстрація та відкритий доступ до інформації. Фінансові результати, технічні паспорти, більше фото та інформація про договори оренди. Вся наявна інформація в одному місці. 

Що таке ВКД

ВКД – архів документів щодо об’єктів, які завантажує Фонд держмайна після проведення їх підготовки до приватизації (збір документів, проведення інвентаризації тощо). Саме підготовка є найдовшою стадією процедури приватизації, тому що Фонд має якісно та неупереджено зібрати всю інформацію про кожен об’єкт, а тепер і відцифрувати всі документи для ВКД. 

Нагадаємо, якщо раніше, для отримання інформації про землю або договори оренди учаснику необхідно було телефонувати або їхати до відділення Фонду, писати заяву на ознайомлення та лише після її візування – ознайомитись з об’єктом та документами. То відтепер, учасник може просто зареєструватись на сайті ВКД та отримати доступ до необхідних документів. 

Наразі кімната даних поповнюється інформацією щодо нових лотів, але вже перші п’ять можна переглянути лише зареєструвавшись на сайті vdr.spfu.gov.ua 

Реєстрація та користування ВКД

Реєстрація та користування ВКД безкоштовні, тому для ознайомлення з першими об’єктами, наприклад, Харківський завод «Радіореле» або недобудований оздоровчий комплекс «Прикарпаття» необхідно лише отримати запрошення на пошту та внести ПІБ і пароль на сайті. 

ВКД значно спрощує учаснику ознайомлення з документами аукціону та самих об’єктів. До того ж, Фонд декларує надання повної наявної інформації про об’єкти та максимальне її розкриття. 

Лоти об’єктів державної приватизації в системі прозоро

Також зауважимо, що цікаві лоти про продаж об’єктів державної приватизації можете переглянути та знайти на нашому майданчику Е-Тендер. Що авторизований із системами Прозорро та Прозоро.Продажі. Саме через останній і проводять електронні аукціони щодо малої приватизації, оренди та продажу державного і комунального майна.

Повний перелік аукціонів Prozorro.Продажі на майданчику E-Tender тут.

У статті використана інформація із джерела 

Бажаємо успішних аукціонів!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Вебінар відбудеться 1 грудня 2020 року об 11:00. Дізнайтесь про зміни, які відбудуться у Prozorro Market найближчим часом. Вебінар організований журналом "Держзакупівлі" спільно з E-Tender.
Новини
Оголошено аукціон з продажу комерційної нерухомості у місті Чернігів. Гарна можливість для інвестування. Можна купити приміщення під власний бізнес, адже об'єкт має низьку стартову ціну. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender.
Новини
У Прозорро.Продажі можна купити ресторан на воді. За вигідною ціною продається ресторан-пароплав, який пришвартовано в затоці р. Дніпро у зоні відпочинку Гідропарк міста Києва. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. До 16 грудня триває період уточнень, протягом якого об'єкт можна подивитися. Аукціон відбудеться 17 грудня.