Назад до каталогу статей
Дайджест

ВІРТУАЛЬНА КІМНАТА ДАНИХ ЩОДО ОБ’ЄКТІВ ПРИВАТИЗАЦІЇ ВІД ФОНДУ ДЕРЖМАЙНА

14 Січня 2020

Фонд держмайна запускає віртуальну кімнату даних щодо об’єктів приватизації. Про це детально далі

Які покращення передбачають для учасників

Відтепер усі бажаючі можуть ознайомитись з наявними документами за об’єктами приватизації у відцифрованному форматі. Для цього необхідно лише зареєструватись на сайті vdr.spfu.gov.ua

Віртуальна кімната даних (ВКД) спрощує складну процедуру ознайомлення з документами за об’єктом. Тож, без заяви та її погодження у ФДМУ, лише проста реєстрація та відкритий доступ до інформації. Фінансові результати, технічні паспорти, більше фото та інформація про договори оренди. Вся наявна інформація в одному місці. 

Що таке ВКД

ВКД – архів документів щодо об’єктів, які завантажує Фонд держмайна після проведення їх підготовки до приватизації (збір документів, проведення інвентаризації тощо). Саме підготовка є найдовшою стадією процедури приватизації, тому що Фонд має якісно та неупереджено зібрати всю інформацію про кожен об’єкт, а тепер і відцифрувати всі документи для ВКД. 

Нагадаємо, якщо раніше, для отримання інформації про землю або договори оренди учаснику необхідно було телефонувати або їхати до відділення Фонду, писати заяву на ознайомлення та лише після її візування – ознайомитись з об’єктом та документами. То відтепер, учасник може просто зареєструватись на сайті ВКД та отримати доступ до необхідних документів. 

Наразі кімната даних поповнюється інформацією щодо нових лотів, але вже перші п’ять можна переглянути лише зареєструвавшись на сайті vdr.spfu.gov.ua 

Реєстрація та користування ВКД

Реєстрація та користування ВКД безкоштовні, тому для ознайомлення з першими об’єктами, наприклад, Харківський завод «Радіореле» або недобудований оздоровчий комплекс «Прикарпаття» необхідно лише отримати запрошення на пошту та внести ПІБ і пароль на сайті. 

ВКД значно спрощує учаснику ознайомлення з документами аукціону та самих об’єктів. До того ж, Фонд декларує надання повної наявної інформації про об’єкти та максимальне її розкриття. 

Лоти об’єктів державної приватизації в системі прозоро

Також зауважимо, що цікаві лоти про продаж об’єктів державної приватизації можете переглянути та знайти на нашому майданчику Е-Тендер. Що авторизований із системами Прозорро та Прозоро.Продажі. Саме через останній і проводять електронні аукціони щодо малої приватизації, оренди та продажу державного і комунального майна.

Повний перелік аукціонів Prozorro.Продажі на майданчику E-Tender тут.

У статті використана інформація із джерела 

Бажаємо успішних аукціонів!

похожие новости

Дайджест
Огляд новин з 18 – 23 лютого 2020. Аномально низька ціна – інструмент протидії із демпінгом у закупівлях. Як перевірити учасника торгів на E-Tender за даними YOUCONTROL. Зміни до Порядку та умов надання субвенції на соціально-економічний розвиток регіонів. Майданчик Е-Тендер взяв участь у семінарі в Харкові щодо новацій у закупівлях і системі Прозорро. Як працює Prozorro Market для допорогових закупівель. Уряд затвердив Положення про Офіс фінансового контролю. Залишки освітньої субвенції використовуватимуть на протипожежні заходи у школах. Мінекономіки презентувало концепцію державної політики з розвитку публічних закупівель. З 12 лютого пандуси будуть будувати по-новому
Дайджест
Огляд новин з 10 – 16 лютого 2020. Об’єкти малої приватизації, які можна купити у держави в 2020-му. Оренда державної і комунальної власності: як було і як буде? Строки у закупівлях після 19 квітня: нові та змінені. Як замовнику працювати через Prozorro Market на E-Tender. ДАБІ запроваджує низку інструментів, які унеможливлять безпідставні відмови на дозволи з будівництва. Обговорення Порядку передачі в оренду державного та комунального майна. Інформація щодо порядків використання коштів державного бюджету та затвердження паспортів бюджетних програм. Із 28 квітня всі раніше зареєстровані юрособи зобов’язані повідомити про бенефіціарів. Скасована умова про обов’язкове отримання дозволу від ДАБі для капітального ремонту доріг.
Дайджест
Огляд новин з 03 – 09 лютого 2020. Закупівлі через Prozorro Market за новим законом «Про публічні закупівлі". Особливості довгострокових догорів про закупівлю: експертні поради. Важливі 15 фактів про закупівлі через ЦЗО. Е-Тендер та Прозорро.Продажі провели тренінг щодо приватизації у Запоріжжі. Зміни в оренді державного та комунального майна. Зміни для надрокористувачів: що нового? Необроблену деревину будуть продавати через Прозорро.Продажі