Назад до каталогу статей
Новини

Воркшоп: Оновлення аукціонів з оренди держмайна в Прозорро.Продажі

20 Травня 2021

Важливі зміни в процедурі організації аукціонів з оренди вже реалізовані на Е-Тендер. Тепер можна буде створити аукціон з об'єкта в Переліках першого і другого типів. Дізнайтесь як це працює.

18 травня 2021 відбувся онлайн-воркшоп «Оновлення аукціонів з оренди державного та комунального майна в Прозорро.Продажі». Від ДП Прозорро.Продажі у заході брали участь проектний менеджер Владислав Уривський та заступник начальника відділу інформаційних технологій та телекомунікацій Олександр Акуленко, які розповіли про важливі зміни в ЕТС:

  • аукціони з’єднані з Переліками першого і другого типів - тепер аукціон можна буде створити з об'єкта, який внесений у перелік;
  • оновлення в англійських та голландських аукціонах  - змінився інтерфейс, є можливість працювати з кількома аукціонами в різних вкладках та інше;

У своїй доповіді керівниця напряму електронних аукціонів на E-Tender Аліна Каневська продемонструвала:

  • як створити аукціон з об'єктом оренди на майданчику Е-Тендер;
  • як опублікувати протокол і договір за результатами аукціону;
  • як зручно використовувати шаблони аукціонів.
    Більше можна дізнатися переглянувши запис:


Е-Tender - офіційний майданчик Прозорро.Продажі. Щоб взяти участь в аукціоні, потрібно пройти реєстрацію. Електронні аукціони забезпечують  рівні правила для всіх учасників та справедливе визначення переможця аукціону. Вся інформація про майно зібрана в єдиному реєстрі.  Реєстр розміщений на Е-Тендер та доступний всім учасникам.

Корисні матеріали та інструкції:

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), 

e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.