Назад до каталогу статей
Новини

ВСЮ НЕОБРОБЛЕНУ ДЕРЕВИНУ ПРОДАВАТИМУТЬ НА PROZORRO.ПРОДАЖІ

23 Вересня 2020

Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський розповів, що для учасників аукціонів відмінять реєстраційні внески та знизять розмір комісії на аукціонах

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів пропонує, щоб вся необроблена деревина, яку заготовляють держлісхози, реалізувалась на Прозорро.Продажі. Наразі Мінприроди завершує підготовку змін до Постанови КМУ №1178 "Про реалізацію експериментального проекту по проведенню електронних аукціонів з продажу необробленої деревини" від 4 грудня 2019 року.  Передбачені наступні зміни:

• продажі здійснюватимуться виключно в електронній торговій системі Прозорро.Продажі. А ДП ЛІАЦ стане одним із електроних майданчиків, акредитованих в цій системі;

• відмінять реєстраційні внески для учасників аукціонів на яких продаватимуть необроблену деревину;

• розмір комісії на електронних аукціонах буде знижено до 0,5%

• запровадять контракти наперед (щоквартальні для великих учасників ринку);

• не буде обмежено величину опту.

За словами Першого заступника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдана Боруховського, сьогодні приблизно 50 % деревини продається за прямими контрактами. Тоді як формування цін, і сама база таких договорів має бути публічною та прозорою. Запровадження електронних аукціонів підвищить прозорість інформації, її доступність для будь-якого учасника ринку, наголошує Богдан Боруховський.

Нагадаємо, у системі Прозорро.Продажі запроваджено нові інтерфейси для участі в аукціонах. Оновлена процедура з продажу окремих партій необробленої деревини у  системі Прозорро.Продажі почала застосовуватись з 10 вересня 2020 року. Команда аукціонів майданчику Е-Тендер першою опублікувала аукціони в оновленій процедурі продажу необробленої деревини у Прозорро.Продажі. 

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які питання щодо процедури продажу необробленої деревини в Прозоро.Продажі або реєстрації на майданчику, звертайтеся до нас і отримаєте безкоштовну консультацію від фахівців Е-Tender:

 0 800 30 07 05, support-auction@e-tender.ua

З повагою, команда Е-Тендер

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет