Назад до каталогу статей
Корисні статті

ЯК КУПУВАТИ У PROZORRO MARKET - ВІДПОВІДІ НА ВАЖЛИВІ ПРОЦЕДУРНІ ЗАПИТАННЯ

17 Листопада 2020

Команда Prozorro Market підготувала відповіді на поширені запитання щодо того, як придбати товар у першому державному онлайн-магазині. У відповідях розкрито багато важливих нюансів. Наприклад, медичні закупівлі до 50 тис грн, які проводяться в рамках заходів по запобіганню коронавірусної хвороби, можна здійснювати через Prozorro Market, але робити примітку COVID-19 для таких закупівель не обов’язково.

У державних замовників часто виникають запитання щодо того, як саме працює Prozorro Market відповідно до Закону «Про публічні закупівлі». Команда Prozorro Market підготувала свої коментарі.  

Наприклад, поширеним запитанням є: “Хто відповідальний за здійснення закупівлі у Prozorro Market, уповноважена особа чи тендерний комітет?” У відповіді, експерт ДУ "Професійні закупівлі" Ольга Нос зазначає: “Оскільки закупівлі до 50 тис грн відповідно до закону є закупівлями без використання електронної системи закупівель, такі закупівлі може здійснювати як тендерний комітет, так і уповноважена особа. Якщо у вашій установі діє положення про закупівлі, закупівлі у е-каталозі проводить той, у чиї обов’язки це входить за чинним положенням”.

У повній версії матеріалу, яка розміщена на ресурсі https://infobox.prozorro.org,  ви також можете ознайомитись з такими відповідями: 

  • Закупівля на Prozorro Market до 50 тис грн: як планувати?
  • Закупівля на Prozorro Market до 50 тис грн: як звітувати?
  • Закупівля на Prozorro Market: закупівлі COVID-19

Prozorro.Market - державний онлайн-магазин створений для того, аби державні та комунальні органи влади і підприємства могли купувати товари широкого вжитку без обтяжливих тендерних процедур.

Водночас, Prozorro Market допомагає підприємцям розширити ринок збуту. Щоб почати працювати у Прозорро Market, достатньо один раз пройти процедуру кваліфікації, та зареєструвати свій товар у електронному каталозі. Розмістити товар у системі, можна буде після того як ви зареєструєтесь на майданчику Е-тендер.

Корисні матеріали:

Майданчик Е-Тендер надає послуги щодо участі в Прозоро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів.

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

З повагою команда E-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Закупівля газу 2023 в електронному каталозі Прозорро Маркет. Відкриті торги на закупівлю газу та запит цін пропозицій
Корисні статті
Де взяти довідку про несудимість онлайн та безкоштовно. Алгоритм дій для отримання витягу про відсутність судимості, про це розповіли на сайті - E-tender.ua
Корисні статті
Запрошуємо бізнес на безоплатний вебінар. Отримаєте алгоритм дій роботи у маркеті, кейси та поради від досвідченого продавця електронних каталогів. А також - відповіді на свої запитання