Назад до каталогу статей
Корисні статті

ЯК КУПУВАТИ У PROZORRO MARKET - ВІДПОВІДІ НА ВАЖЛИВІ ПРОЦЕДУРНІ ЗАПИТАННЯ

17 Листопада 2020

Команда Prozorro Market підготувала відповіді на поширені запитання щодо того, як придбати товар у першому державному онлайн-магазині. У відповідях розкрито багато важливих нюансів. Наприклад, медичні закупівлі до 50 тис грн, які проводяться в рамках заходів по запобіганню коронавірусної хвороби, можна здійснювати через Prozorro Market, але робити примітку COVID-19 для таких закупівель не обов’язково.

У державних замовників часто виникають запитання щодо того, як саме працює Prozorro Market відповідно до Закону «Про публічні закупівлі». Команда Prozorro Market підготувала свої коментарі.  

Наприклад, поширеним запитанням є: “Хто відповідальний за здійснення закупівлі у Prozorro Market, уповноважена особа чи тендерний комітет?” У відповіді, експерт ДУ "Професійні закупівлі" Ольга Нос зазначає: “Оскільки закупівлі до 50 тис грн відповідно до закону є закупівлями без використання електронної системи закупівель, такі закупівлі може здійснювати як тендерний комітет, так і уповноважена особа. Якщо у вашій установі діє положення про закупівлі, закупівлі у е-каталозі проводить той, у чиї обов’язки це входить за чинним положенням”.

У повній версії матеріалу, яка розміщена на ресурсі https://infobox.prozorro.org,  ви також можете ознайомитись з такими відповідями: 

  • Закупівля на Prozorro Market до 50 тис грн: як планувати?
  • Закупівля на Prozorro Market до 50 тис грн: як звітувати?
  • Закупівля на Prozorro Market: закупівлі COVID-19

Prozorro.Market - державний онлайн-магазин створений для того, аби державні та комунальні органи влади і підприємства могли купувати товари широкого вжитку без обтяжливих тендерних процедур.

Водночас, Prozorro Market допомагає підприємцям розширити ринок збуту. Щоб почати працювати у Прозорро Market, достатньо один раз пройти процедуру кваліфікації, та зареєструвати свій товар у електронному каталозі. Розмістити товар у системі, можна буде після того як ви зареєструєтесь на майданчику Е-тендер.

Корисні матеріали:

Майданчик Е-Тендер надає послуги щодо участі в Прозоро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів.

Звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою команда E-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
В рамках пілотного проекту, що стартував у 2020 році, лісгоспи зобов'язали продавати на аукціонах Prozorrо.Продажі не менше 25% запланованих обсягів заготівлі необробленої деревини. Проте, переважна більшість таких аукціонів не відбулися, тому що на них не зареєструвалося жодного учасника. Замовники, здебільшого, купували деревину за прямими угодами та спеціальними тендерами, а прозорі аукціони проігнорували. Чому так важливо, щоб на ринку діяли єдині правила продажу необробленої деревини, дізнайтесь у колонці Аліни Каневської, яка опублікована на Економічній Правді
Корисні статті
Перші результати передачі в оренду об'єктів державного та комунального майна на аукціонах у системі Прозорро.Продажі є дуже оптимістичними. Нова процедура оренди держмайна повноцінно запрацювала з середини вересня. “На ходу” доробляється функціонал на Прозорро.Продажі та електронних майданчиках. Проте, щодня в єдиному реєстрі з'являються нові об'єкти оренди. Оголошено 985 аукціонів. 118 аукціонів вже успішно завершились і принесли 2,8 млн гривень доходу.
Корисні статті
Через майданчик Е-Тендер у Prozorro Market вже укладено 1270 угод на загальну суму 2 млн 250 тис. гривень. Більше 250 державних замовників активно використовують цей зручний інструмент на нашій платформі. Ми підготували відео, у якому показуємо усі переваги державного онлайн-магазину