Назад до каталогу статей
Корисні статті

ЯК НА МАЙДАНЧИКУ ЗАСТОСОВУЮТЬ 24 ГОДИНИ

03 Червень 2020

Якщо замовник під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявить невідповідність, він розміщує повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей на майданчику Е-Тендер. Як це відбувається технічно показали у статті.

Змінений закон наразі передбачив додаткові 24 години для виправлення помилок учасником у своїх документах. Та норма має ряд певних особливостей, які слід врахувати сторонам. Як визначає закон, замовник не пізніше ніж за 2 робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, має опублікувати повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в електронній системі закупівель.

Так, замовник у системі Прозорро формує запит щодо надання документів учасником, який знаходиться на кваліфікації. Учасник у свою чергу протягом 24 годин з моменту публікування такого запиту завантажує документи в систему. Для завантаження документів, учасник може обирати усі типи, окрім цінової пропозиції та кошторису. Та учасник без сформованого запиту, немає можливості завантажувати будь-який документ.

Особливості застосування норми про 24 години

Закон про закупівлі передбачає можливість для учасника виправити помилки тільки у відкритих торгах та конкурентному діалозі.

  • Учасник не може вносити зміни в електронні поля пропозиції та в цінову пропозицію.
  • При внесенні змін до своєї пропозиції учасник накладає повторно ЕЦП (якщо на пропозицію учасника було накладено ЕЦП).
  • Замовник не може прийняти рішення по кваліфікації (відхилити пропозицію/визначити переможною) до завершення періоду 24 годин.
  • Учасник може до закінчення періоду 24 годин завантажити нові файли/замінити існуючі в своїй пропозиції. Пропозиція вважається виправленою після проходження терміну 24 годин. І після спливу цих годин, учасник вже не матиме такої можливості. Виняток становить – оскарження  рішення замовника.

У розділі «Навчання» показали, як технічно виглядають:

  • зразок отримання запиту від замовника щодо завантаження документів протягом 24 годин;
  • посилання на закупівлю щодо сформованого запиту;
  • можливість завантаження документів протягом 24 годин.

Більше про застосування норми 24 години прочитайте тут:

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
В умовах повномасштабного вторгнення та знищення енергетичної інфраструктури країни замовники вимушені купувати джерела альтернативного живлення (генератори) для забезпечення стабільної роботи. Саме тому ми вирішили нагадати Вам про поняття ступеню локалізації виробництва та потребу його застосування.
Корисні статті
Цікавлять нові замовлення від держзамовників, але не хочеться займатися підготовкою тендерних документів? Тоді беріть участь у «Запиті ціни пропозицій»
Корисні статті
Скористайтеся перевагами запиту ціни пропозицій уже зараз