Назад до каталогу статей
Корисні статті

ЯК НА МАЙДАНЧИКУ ЗАСТОСОВУЮТЬ 24 ГОДИНИ

03 Червень 2020

Якщо замовник під час розгляду тендерної пропозиції учасника виявить невідповідність, він розміщує повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей на майданчику Е-Тендер. Як це відбувається технічно показали у статті.

Змінений закон наразі передбачив додаткові 24 години для виправлення помилок учасником у своїх документах. Та норма має ряд певних особливостей, які слід врахувати сторонам. Як визначає закон, замовник не пізніше ніж за 2 робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, має опублікувати повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в електронній системі закупівель.

Так, замовник у системі Прозорро формує запит щодо надання документів учасником, який знаходиться на кваліфікації. Учасник у свою чергу протягом 24 годин з моменту публікування такого запиту завантажує документи в систему. Для завантаження документів, учасник може обирати усі типи, окрім цінової пропозиції та кошторису. Та учасник без сформованого запиту, немає можливості завантажувати будь-який документ.

Особливості застосування норми про 24 години

Закон про закупівлі передбачає можливість для учасника виправити помилки тільки у відкритих торгах та конкурентному діалозі.

  • Учасник не може вносити зміни в електронні поля пропозиції та в цінову пропозицію.
  • При внесенні змін до своєї пропозиції учасник накладає повторно ЕЦП (якщо на пропозицію учасника було накладено ЕЦП).
  • Замовник не може прийняти рішення по кваліфікації (відхилити пропозицію/визначити переможною) до завершення періоду 24 годин.
  • Учасник може до закінчення періоду 24 годин завантажити нові файли/замінити існуючі в своїй пропозиції. Пропозиція вважається виправленою після проходження терміну 24 годин. І після спливу цих годин, учасник вже не матиме такої можливості. Виняток становить – оскарження  рішення замовника.

У розділі «Навчання» показали, як технічно виглядають:

  • зразок отримання запиту від замовника щодо завантаження документів протягом 24 годин;
  • посилання на закупівлю щодо сформованого запиту;
  • можливість завантаження документів протягом 24 годин.

Більше про застосування норми 24 години прочитайте тут:

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Приватизація спиртових заводів від ДП "Укрспирт" проходить на акредитованому майданчику E-Tender! Телефонуйте та отримуйте безкоштовний юридичний супровід до повного викупу!
Корисні статті
Як державному замовнику передбачити невідкладні потреби організації у товарах, роботах та послугах на наступний рік? Як, у разі необхідності, внести зміни до річного плану? У Мінекономіки опублікували рекомендації, де роз'яснено, як правильно вчинити у різних суперечливих ситуаціях.
Корисні статті
Як визначати правильний код з єдиного закупівельного словника щодо предмету закупівель? В роз'ясненні Мінекономіки на типових прикладах показано як визначається такий код для товарів і послуг, робіт, послуг з поточного ремонту, лікарських засобів, послуги з виконання науково-технічних робіт, окремих лотів.