Назад до каталогу статей
Корисні статті

Як подати заяву на оренду державної нерухомості чи продовження діючого договору оренди

29 Квітня 2021

Заяви на включення об’єкта у Переліки, на продовження діючого договору оренди та ініціацію аукціону з оренди, подаються в електронній формі на майданчику Е-Тендер. Покрокова інструкція - у нашому відео-ролику.

На Е-Тендер реалізовано функціонал, який дозволяє швидко та зручно подати різні заяви на оренду державної чи комунальної нерухомості. Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами на Е-Тендер Анастасія Безуглова розповідає як подати заяву на:

  • включення об'єкта до Переліку першого чи другого типу;
  • продовження оренди чинним орендарем;
  • ініціацію аукціону з оренди об’єкта, що включений до одного з Переліків.

Е-Tender - офіційний майданчик Прозорро.Продажі. Щоб взяти участь в аукціоні, потрібно пройти реєстрацію на майданчику. Електронні аукціони забезпечують  рівні правила для всіх учасників та справедливе визначення переможця аукціону. Вся інформація про майно зібрана в єдиному реєстрі.  Реєстр розміщений на Е-Тендер та доступний усім учасникам. 

Корисні матеріали та інструкції:

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), 

e-mail: support-auction@e-tender.ua
Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Функціонал завантаження документів перенесений на сторінку створення закупівлі. Тепер є окрема вкладка для завантаження документів і критеріїв. Дізнайтесь про те, як додавати документи на етапі оголошення закупівлі. А також про можливості їх редагування, після створення оголошення
Корисні статті
Покрокова інструкція, як самостійно ініціювати приватизацію об’єкта на електронному аукціоні в Prozorro.Продажі.
Корисні статті
Укласти угоду із державним замовником на поставку товару можна просто і швидко. Для цього і створений Prozorro Market. Команда E-Tender готова допомогти вам відкрити для себе цей ринок збуту.