Назад до каталогу статей
Корисні статті

Як подати заяву на оренду державної нерухомості чи продовження діючого договору оренди

29 Квітня 2021

Заяви на включення об’єкта у Переліки, на продовження діючого договору оренди та ініціацію аукціону з оренди подаються в електронній формі на майданчику Е-Тендер. Покрокова інструкція - у нашому відео-ролику.

На Е-Тендер реалізовано функціонал, який дозволяє швидко та зручно подати різні заяви на оренду державної чи комунальної нерухомості. Менеджер по роботі з корпоративними клієнтами на Е-Тендер Анастасія Безуглова розповідає як подати заяву на:

  • включення об'єкта до Переліку першого чи другого типу;
  • продовження оренди чинним орендарем;
  • ініціацію аукціону з оренди об’єкта, що включений до одного з Переліків.

Е-Tender - офіційний майданчик Прозорро.Продажі. Щоб взяти участь в аукціоні, потрібно пройти реєстрацію на майданчику. Електронні аукціони забезпечують  рівні правила для всіх учасників та справедливе визначення переможця аукціону. Вся інформація про майно зібрана в єдиному реєстрі.  Реєстр розміщений на Е-Тендер та доступний усім учасникам. 

Корисні матеріали та інструкції:

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України), e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
В цій статті більш детально розглянемо закупівлі товарів згідно додатку до Постанови № 1275 “Про затвердження особливостей здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану” від 11 листопада 2022 року
Корисні статті
В умовах повномасштабного вторгнення та знищення енергетичної інфраструктури країни замовники вимушені купувати джерела альтернативного живлення (генератори) для забезпечення стабільної роботи. Саме тому ми вирішили нагадати Вам про поняття ступеню локалізації виробництва та потребу його застосування.
Корисні статті
Цікавлять нові замовлення від держзамовників, але не хочеться займатися підготовкою тендерних документів? Тоді беріть участь у «Запиті ціни пропозицій»