Назад до каталогу статей
Новини

Як постачальнику не потрапити в чорний список Prozorro Market?

16 Червень 2022

Підготували статтю, щоб роз’яснити постачальнику, які пункти регламенту Prozorro Market потрібно дотримуватись, щоб успішно продавати державі та не бути заблокованим адміністратором на період до 90 днів.

Часто швидке проведення закупівель та належна якість отриманого товару в умовах війни для держзамовника важливе для забезпечення критичних потреб населення в гостронеобхідних товарах.  

Державний е-каталог Prozorro Market – інструмент, який найбільше підходить для швидких та надійних закупівель. Для постачальників він відкриває великий та стабільний канал збуту продукції і є виходом на ринок, де закуповують десятки тисяч замовників товарів та послуг на сотні мільйонів гривень/міс.  

Замовники, що вже купували в е-каталозі знають, що в ньому можуть зустрітися нюанси, коли постачальники починають дещо «хитрити», тим самим негативно впливати на проведення їх закупівель.  

Тому ми підготували статтю, щоб роз’яснити постачальнику, які пункти регламенту Prozorro Market потрібно дотримуватись, щоб успішно продавати державі та не бути заблокованим адміністратором на період до 90 днів.  

1. Вчасно оновлюйте інформацію про характеристики товару, його ціну, терміни та місце поставки, які зазначені в пропозиції. Зміна постачальником цих параметрів на етапі укладання договору про закупівлю вважається порушенням.
2. Подавайте у Запит ціни пропозицій не більше однієї пропозиції.
3. Не пропонуйте товар, який не відповідає вимогам, встановлених у повідомленні про Запит ціни пропозицій.

4. Не додавайте до каталогу товар, який не відповідає умовам оголошення, зазначених у відборі. У разі виявлення такої пропозиції, адміністратори приховують її або вилучають такий невідповідний товар з каталогу.

Важливо пам'ятати, доступ до електронного каталогу призупиняється у разі наявності 3-х порушень впродовж 30 календарних днів. Про кожен із випадків ЦЗО складають протокол та повідомляють постачальника, тож в учасника є можливість вчасно виправитись і не допустити 3-х порушень.


Залишилися запитання, звертайтеся 0 800 30 77 55, support@e-tender.uа або до свого персонального менеджера.

Вдалих вам продажів!  


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.