Назад до каталогу статей
Новини

Як придбати активи Укрзалізниці через E-Tender

13 Липень 2021

На аукціонах продають приміщення магазинів, спортклуб, будівлю дитячого садочку, спиртосховище тощо

АТ “Укрзалізниця” продає в системі Прозорро.Продажі 22 непрофільних об’єкти. Це майно, що не використовується Товариством, але залишилось на балансі ще з 90-х років. Раніше воно обслуговувало потреби працівників Укрзалізниці. А зараз передається приватним власникам.

На електронних аукціонах можна придбати:

  • комерційні приміщення (під магазини, офіси, спортклуби тощо)
  • будівлю дитячого садочку
  • комплекси будівель, які можна використати під виробничу базу.

Комерційні об’єкти розташовані у Києві, Львові, Дніпрі, Кривому Розі та інших містах.  Аукціони відбудуться вже 11 серпня. Щоб прийняти участь в будь-якому з оголошених аукціонів, потрібно зареєструватися на майданчику Е-Тендер.

Аукціони оголошені Укрзалізницею: 

Якщо виникають запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до менеджерів E-Tender і отримайте безкоштовну консультацію:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України),

 e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.