Назад до каталогу статей
Новини

Як придбати активи Укрзалізниці через E-Tender

13 Липень 2021

На аукціонах продають приміщення магазинів, спортклуб, будівлю дитячого садочку, спиртосховище тощо

АТ “Укрзалізниця” продає в системі Прозорро.Продажі 22 непрофільних об’єкти. Це майно, що не використовується Товариством, але залишилось на балансі ще з 90-х років. Раніше воно обслуговувало потреби працівників Укрзалізниці. А зараз передається приватним власникам.

На електронних аукціонах можна придбати:

  • комерційні приміщення (під магазини, офіси, спортклуби тощо)
  • будівлю дитячого садочку
  • комплекси будівель, які можна використати під виробничу базу.

Комерційні об’єкти розташовані у Києві, Львові, Дніпрі, Кривому Розі та інших містах.  Аукціони відбудуться вже 11 серпня. Щоб прийняти участь в будь-якому з оголошених аукціонів, потрібно зареєструватися на майданчику Е-Тендер.

Аукціони оголошені Укрзалізницею: 

Якщо виникають запитання щодо участі в аукціоні або роботи на майданчику, звертайтеся до менеджерів E-Tender і отримайте безкоштовну консультацію:

тел.: 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України),

 e-mail: support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати