Назад до каталогу статей
Дайджест

Як прийняти участь у тендері?

01 Грудня 2017

Детально та коротко про всі етапи тендеру для Постачальника.

Поради щодо участі в тендері

Щоб прийняти участь у тендері портібно:

  • Знайти тендер
  • Зареєструватись на майданчику
  • Подати цінову пропозицію
  • Пройти аукціон
  • Стати визнаним переможцем аукціону
  • Підписати договір з Замовником

Знайти тендер

Пошук тендерів на нашому торговельному майданчику доступний у Розділі PROZORRO, також облік закупівель та їх статус доступні на головній сторінці сайту Prozorro або на інших майданчиках.

Система пошуку оснащена фільтрами, проте для оптимального результату слід обирати одразу декілька фільтрів. Варто також спробувати по-різному вказувати назву продукту чи послуги, та звірити результати пошуку. Адже замовник може вказатати слово-синонім, чи використати уточнючий параметр у назві закупівлі.

Фільтри закупівлі: Вартість, ДК021:2015 (систематизоване зведення назв угруповань продукції та послуг), ДКПП (Державний класифікатор продукції та послуг), № закупівлі, Дата, Замовник, Регіон, Статус, Процедура.

Зареєструватись на торговельному майданчику

Реєстрація на E-Tender.UA лише в три кроки — реєстрація облікового запису, заповнення даних організації, початок роботи у системі.

Не дивуйтесь, якщо ви хочете зареєструватись у системі Prozorro, а вас постійно перекидає на розділ з майданчиками. В цьому ніякої помилки немає, Prozorro — офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі, в свою чергу замовники та постачальниками співпрацюють виключно через авторизовані майданчики.

Подати цінову пропозицію

На закупівлю — вказати необхідну сумму кроку, зареєструвати пропозицію, прикріпити документацію, що вимагає замовник. За необхідності підписати пропозицію ЕЦП (Електронним цифровим підписом).

Аукціон 

Відбувається на пониження ставок у три раунди по 2 хвилини. Учасники мають можливість знижувати свої пропозиції.

Кваліфікація переможця

Після завершення аукціону, Замовник розглядає пропозиції на відповідність, починаючи з найнижчої пропозиції.

Завершення закупівлі

Відбувається автоматично після того як Замовник публікує підписаний договір з Постачальником у системі.

Важливо знати, база державних закупівель — однакова на всіх ресурсах та оновлюється одночасно, тому якщо ви відгукнулись на закупівлю, інформація про ваш крок з’явиться на всіх інших майданчиках. Система закупівель влаштована таким чином — слідкувати за закупівлями, тобто — ознайомлюватись з лотами, переглядати документацію замовника і навіть спостерігати за аукціоном можливо без реєстрації. Інформація про учасників та надана ними документація закрита до завершення аукціону. Виняток розголошення стосується процедури відкритих торгів із публікацією англійською мовою. В системі Постачальники номеруються Учасник 1, Учасник 2.

Детальні інструкції щодо кроків на кожному з етапів закупівель доступні у Розділі НАВЧАННЯ ТЕНДЕРИ.

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.