Назад до каталогу статей
Дайджест

Як прийняти участь у тендері?

01 Грудня 2017

Детально та коротко про всі етапи тендеру для Постачальника.

Поради щодо участі в тендері

Щоб прийняти участь у тендері портібно:

  • Знайти тендер
  • Зареєструватись на майданчику
  • Подати цінову пропозицію
  • Пройти аукціон
  • Стати визнаним переможцем аукціону
  • Підписати договір з Замовником

Знайти тендер

Пошук тендерів на нашому торговельному майданчику доступний у Розділі PROZORRO, також облік закупівель та їх статус доступні на головній сторінці сайту Prozorro або на інших майданчиках.

Система пошуку оснащена фільтрами, проте для оптимального результату слід обирати одразу декілька фільтрів. Варто також спробувати по-різному вказувати назву продукту чи послуги, та звірити результати пошуку. Адже замовник може вказатати слово-синонім, чи використати уточнючий параметр у назві закупівлі.

Фільтри закупівлі: Вартість, ДК021:2015 (систематизоване зведення назв угруповань продукції та послуг), ДКПП (Державний класифікатор продукції та послуг), № закупівлі, Дата, Замовник, Регіон, Статус, Процедура.

Зареєструватись на торговельному майданчику

Реєстрація на E-Tender.UA лише в три кроки — реєстрація облікового запису, заповнення даних організації, початок роботи у системі.

Не дивуйтесь, якщо ви хочете зареєструватись у системі Prozorro, а вас постійно перекидає на розділ з майданчиками. В цьому ніякої помилки немає, Prozorro — офіційний портал оприлюднення інформації про публічні закупівлі, в свою чергу замовники та постачальниками співпрацюють виключно через авторизовані майданчики.

Подати цінову пропозицію

На закупівлю — вказати необхідну сумму кроку, зареєструвати пропозицію, прикріпити документацію, що вимагає замовник. За необхідності підписати пропозицію ЕЦП (Електронним цифровим підписом).

Аукціон 

Відбувається на пониження ставок у три раунди по 2 хвилини. Учасники мають можливість знижувати свої пропозиції.

Кваліфікація переможця

Після завершення аукціону, Замовник розглядає пропозиції на відповідність, починаючи з найнижчої пропозиції.

Завершення закупівлі

Відбувається автоматично після того як Замовник публікує підписаний договір з Постачальником у системі.

Важливо знати, база державних закупівель — однакова на всіх ресурсах та оновлюється одночасно, тому якщо ви відгукнулись на закупівлю, інформація про ваш крок з’явиться на всіх інших майданчиках. Система закупівель влаштована таким чином — слідкувати за закупівлями, тобто — ознайомлюватись з лотами, переглядати документацію замовника і навіть спостерігати за аукціоном можливо без реєстрації. Інформація про учасників та надана ними документація закрита до завершення аукціону. Виняток розголошення стосується процедури відкритих торгів із публікацією англійською мовою. В системі Постачальники номеруються Учасник 1, Учасник 2.

Детальні інструкції щодо кроків на кожному з етапів закупівель доступні у Розділі НАВЧАННЯ ТЕНДЕРИ.

похожие новости

Дайджест
Огляд новин з 10 – 16 лютого 2020. Об’єкти малої приватизації, які можна купити у держави в 2020-му. Оренда державної і комунальної власності: як було і як буде? Строки у закупівлях після 19 квітня: нові та змінені. Як замовнику працювати через Prozorro Market на E-Tender. ДАБІ запроваджує низку інструментів, які унеможливлять безпідставні відмови на дозволи з будівництва. Обговорення Порядку передачі в оренду державного та комунального майна. Інформація щодо порядків використання коштів державного бюджету та затвердження паспортів бюджетних програм. Із 28 квітня всі раніше зареєстровані юрособи зобов’язані повідомити про бенефіціарів. Скасована умова про обов’язкове отримання дозволу від ДАБі для капітального ремонту доріг.
Дайджест
Огляд новин з 03 – 09 лютого 2020. Закупівлі через Prozorro Market за новим законом «Про публічні закупівлі". Особливості довгострокових догорів про закупівлю: експертні поради. Важливі 15 фактів про закупівлі через ЦЗО. Е-Тендер та Прозорро.Продажі провели тренінг щодо приватизації у Запоріжжі. Зміни в оренді державного та комунального майна. Зміни для надрокористувачів: що нового? Необроблену деревину будуть продавати через Прозорро.Продажі
Дайджест
Огляд новин з 27 – 02 лютого 2020. Нові категорії товарів у PROZORRO MARKET. Спрощені закупівлі: що це, хто проводитиме та які її основні кроки. Велика приватизація 2020: правила продажу, електронних аукціонів та нові об’єкти. Як взяти участь в аукціоні з малої приватизації: відео-поради від майданчика Е-Тендер. Про основні зміни та нововведення в ДБН. «Зелені аукціони» проводитимуть через майданчик «Прозоро.Продажі». ProZorro.Продажі та Prozorro визнані найкращими державними проектами. Нові правила оренди державного та комунального майна. Субвенції на підтримку розвитку ОТГ: зміни до процедури отримання.