Назад до каталогу статей
Корисні статті

Як вказати ціну за одиницю товару на Е-Тендер

07 Вересня 2021

У відео-консультації демонструємо процес заповнення замовником нових електронних полів

17 серпня 2021 року замовники можуть зазначати в системі Prozorro «ціну за одиницю товару». Спеціаліст по роботі із замовниками у сфері публічних закупівель на Е-Тендер Антон Волов розповідає як зазначити ціну за одиницю номенклатурних позицій, які входять до складу предмету закупівлі.


Ціну за одиницю товару можна зазначити на етапі внесення інформації про договір, що був укладений в результаті проведення закупівлі.  Нові електронні поля «ціна за одиницю» знаходиться в закладинці "Деталі закупівлі" у блоці "Договір про закупівлю". При внесенні інформації про договір, окрім звичних обов’язкових полів що підсвічуються червоним відображаються номенклатурні позиції. Ця інформація підтягується з розділу «Позиції» в «деталях закупівлі»   (мал.1, 2).

Мал. 1

Мал. 2

Після заповнення поля «ціна за одиницю» система автоматично розраховує загальну суму цін за одиницю номенклатур. Це значення не може перевищувати загальну суму договору (мал. 3).

Мал. 3

На сьогоднішній день ці поля є опціональними для заповнення, але з часом вони стануть обов’язкові.

Корисні матеріали та інструкції:

Якщо виникають запитання щодо роботи в системі публічних закупівель, звертайтесь до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Закупівлі через Prozorro Market набирають популярності. Придбати товари першого вжитку оперативно у час війни стало можливим саме завдяки електронному каталогу. Ми провели аналіз попиту та пропозиції, а також аргументували таку динаміку та навели плюси такого способу закупівлі для замовника
Корисні статті
Запрошуємо учасників на вебінар. Отримайте поради щодо складання тендерної пропозиції за вимогами Постанови № 1178 та підтвердження відсутності підстав для відмови у тендері
Корисні статті
10 наголосів про зміни до Постанови №1178, які замовнику слід знати