Назад до каталогу статей
Корисні статті

Як замовнику аргументувати власні потреби, аби отримати допомогу від Prozorro+

21 Липень 2022

В попередній публікації ми з вами ділилися інформацією про розвиток проекту Prozorro+. Ключовим моментом стало те, що Prozorro+ перенаправляє свій формат роботи виключно в напрямку ЗАДОВОЛЕННЯ ПОТРЕБ ЗАМОВНИКІВ, НА ЯКІ В НИХ НЕ МАЄ ФІНАНСУВАННЯ.

Адже, пошук постачальників тепер має здійснюватися у звичному форматі Прозорро: через електронні каталоги та/або спрощену закупівлю . Це обумовлено поверненням обовязковості здійснення закупівель майже для всіх замовників (прийняті зміни від 24.06.2022 № 723 “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2020 р. № 822 і від 28 лютого 2022 р. № 169”).

Функціонально також відбулося доопрацювання, в тому числі можливість замовником публікувати файл з інформацією щодо “Обгрунтування” при розміщенні Потреби.

Зверніть увагу!
Без наявного обгрунтування, потреби задовольнятись не будуть, адже документ має містити повну інформацію необхідну для обробки їх виконавцями, зокрема донорськими організаціями.
Командою Prozorro+ розроблено зразок аргументації, якого потрібно дотримуватися при формуванні потреби.
Як публікувати Потребу можна прочитати окремо в Інструкції.

Довідка Prozorro+

Prozorro+ допомагає замовникам отримати потрібний товар в результаті співпраці з донорськими та волонтерськими організаціями, гуманітарними штабами.

Якщо замовнику потрібно забезпечити необхідними товарами (першої необхідності, засобами гігієни та медикаментами, виробами домашнього текстилю, одягом/взуттям, побутовими приладами тощо) населення, що постраждало від військових дій, внутрішньо переміщених осіб, замовник має можливість опублікувати потребу в Prozorro+.

Залишилися запитання, звертайтеся на 0 800 30 77 55 або support@e-tender.ua

або до Вашого персонального менеджера!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Що таке велика приватизація, як працюють онлайн торги у Прозорро Продажі. Які умови участі в торгах великої приватизації. Лоти великої приватизації. Електронні торги великої приватизації на майданчику Е-Тендер
Корисні статті
Як учасникам Прозорро подати тендерну пропозицію на тендер, який обсяг інформації та вимоги до оформлення у воєнний час. Які права учасника у відкритих торгів з особливостями та що врахувати при подачі документів пропозиції
Корисні статті
До вашої уваги - інтерв'ю з Наталею Шимко, заступницею директора ДП “Прозорро”. Закупівельнику про закупівлі в електронному каталозі, законність такого способу, отримання потрібного товару та інші важливі нюанси закупівлі - послухаєте в нашій розмові, яку провела Іванна Занюк, директорка із розвитку публічних закупівель на Е-Тендер.