Назад до каталогу статей
Корисні статті

Як зареєструвати кабінет уповноваженої особи на E-Tender

19 Жовтня 2021

Розповідаємо як зручно організувати роботу уповноважених осіб у вашій організації

З 1 січня 2022 року відбудеться припинення діяльності тендерних комітетів та перехід до уповноважених осіб, які будуть проводити всі публічні закупівлі організації. Спеціаліст по роботі із замовниками у сфері публічних закупівель на Е-Тендер Антон Волов розповідає про функціонал, який допоможе швидко зареєструвати уповноважену особу та розмежувати її обов'язки з функціями інших спеціалістів у вашій організації


Реєстрація уповноваженої особи та приєднання до організації

Навіть якщо організація вже зареєстрована на майданчику Е-Тендер, для створення окремого кабінету уповноваженої особи потрібно пройти нову реєстрацію. Це відбувається у три етапи.

1. Вказати дані нового працівника (уповноваженої особи): прізвище, імя, контактний номер телефону, пошту (яка в подальшому буде логіном від кабінету) та пароль. На вказану електронну пошту надійде лист для підтвердження та продовження реєстрації.

мал.1

2. На другому етапі реєстрації потрібно обрати організаційно-правову форму та вказати код ЄДРПОУ організації, після чого система видає сповіщення, що така організація вже зареєстрована і пропонує подати заяву на приєднання до організації.

мал.2

3. Підтвердження нового працівника (уповноваженої особи). Підтвердження відбувається з кабінету, який був зареєстрований першим на майданчику (це своєрідний адміністратор організації). “Адміністратор” переходить до розділу «Моя організація» у вкладку «Працівники організації». Щоб завершити реєстрацію працівника потрібно натиснути «детальніше», обрати роль «Замовник» та «Підтвердити» (мал.3).

мал.3

Така реалізація дозволяє чітко розмежувати обов’язки та відповідальність уповноважених осіб (особливо якщо їх декілька в організації).  Адже, проводити ті чи інші дії по закупівлі можна тільки з того кабінету працівника, з якого вона була створена.

Передача функцій уповноваженої особи

Повноваження уповноваженої особи легко передати іншому працівнику в ситуаціях оформлення лікарняного або відпустки. Керівник організації має право наказом призначити іншого працівника відповідальним за виконання цих функцій на період тимчасової відсутності уповноваженої особи.

Щоб виконуючий обов'язки УО отримав доступ до функціоналу (доступ до кабінету) - йому потрібно передати лише логін та пароль. Відзначимо важливий момент: при підписанні документів виконуючий обов'язки УО повинен використовувати власний кваліфікований підпис.

Корисні матеріали та інструкції:

Якщо виникають запитання щодо роботи в системі публічних закупівель, звертайтесь до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Закупівлі через Prozorro Market набирають популярності. Придбати товари першого вжитку оперативно у час війни стало можливим саме завдяки електронному каталогу. Ми провели аналіз попиту та пропозиції, а також аргументували таку динаміку та навели плюси такого способу закупівлі для замовника
Корисні статті
Запрошуємо учасників на вебінар. Отримайте поради щодо складання тендерної пропозиції за вимогами Постанови № 1178 та підтвердження відсутності підстав для відмови у тендері
Корисні статті
10 наголосів про зміни до Постанови №1178, які замовнику слід знати