Назад до каталогу статей
Корисні статті

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТА РОЗПОЧАТИ РОБОТУ В PROZORRO MARKET – ЕЛЕКТРОННОМУ КАТАЛОЗІ?

26 Травня 2020

Як стати постачальником товару широкого вжитку в прозоро.маркеті та медичної й фармацевтичної продукції? Як швидко пройти кваліфікацію, перевірку та стати учасником проєкту електронних торгів? Та як розмістити товар в електронному каталозі? Відповіді на ці запитання – читайте далі

Прозорро.Маркет – сучасний аналог онлайн-магазину, де покупцем виступає держава, а продавцем – бізнес.

Сьогодні проведення закупівель через електронний каталог на суми до 200 тис. грн є узаконеним інструментом у законі нової редакції – про публічні закупівлі. Саме в ньому закріплено проведення державними замовниками закупівлі товарів широкого вжитку та медичних товарів через електронні каталоги. Електронний каталог працює як проєкт вже більше року – з квітня минулого року і за цей час він розширив асортимент товарів. Окрім, держава за цей час закупила через електронний каталог товарів майже на 3- млн грн.

На квітень 2020-го у маркеті бізнес уклав із державними замовниками 1000 угод на суму 25 млн грн. Тільки за березень цього року було укладено договорів на суму майже 8 млн грн.

Прозоро.Маркет так стрімко розвивається – розширює категорії товарів. За цим радимо слідкувати у наших новинах на сайті або на сторінці у Facebook. Також часто адміністратори каталогів оголошують зустрічі з бізнесом нових категорій товарів та запрошують на відкриті.

Електронний каталог – шанс для малого та середнього бізнесу

На кінець травня 2020-го у Prozorro Market зареєстровано 116 ФОП – представників малого бізнесу. Бо саме для середнього та малого бізнесу за нинішньої ситуації, продаж в електронному каталозі є одним із вигідних варіантів. Державні замовники у прозоро маркеті закупають:

 • комп’ютерне обладнання,
 • офісне устаткування,
 • машини для обробки даних,
 • мережеве обладнання,
 • нафта та дистиллята,
 • фотокопіювальне та поліграфічне обладнання,
 • продукти харчування,
 • поліетиленові мішки та пакети для сміття,
 • медичні товари.

Чому варто реєструватися та працювати через Prozorro Market?

Тому що ви відразу отримуєте доступ до понад 30 тис. державних замовників.

Аби стати постачальником у системі для держави, бізнесу зробили просту реєстрацію та кваліфікацію.

Ви не берете участь в процедурах закупівель, як це передбачено для публічних торгів, вартість яких більше 200 тис. грн. та не готуєте купу документів для участі.

За замовлення ви отримуєте оплату гарантовану протягом 2-х тижнів. І Prozorro Market – ще один інструмент, який допомагає працювати вашому бренду.

Три кроки для роботи у системі Prozorro Market

Для того, аби стати постачальником у Прозорро.Маркеті, вам слід:

 • заповнити заяву-приєднання;
 • надати кілька накладних для підтвердження досвіду роботи на ринку;
 • зареєструватися  на майданчику Е-Тендер.

Далі детальніше про реєстрацію у прозоро.маркеті, залежності від того, представник якого ви постачальника.

Ви – постачальник товарів широкого вжитку 

Prozorro Market в частині товарів широкого вжитку адмініструє ДУ «Професійні закупівлі». Інформація про умови участі,  проведення кваліфікації постачальників, заява онлайн та перелік категорій товарів знайдете у нас на сайті.

Ви – постачальник фармацевтичної продукції

Електронний каталог в частині медичних товарів та фармацевтичної продукції адмініструє ДП «Медичні закупівлі України». Аби розпочати працювати в прозоро маркеті та розпочати продавати свою продукцією через нього постачальник має:

 • визначити клас товарів, на які плануєте надати за 4 знаком ДК 021:2015;
 • заповнити заяву-приєднання
 • зібрати перелік документів, які установив адміністратор та надіслати їх на вказану електронну адресу. 

Більше про необхідні документи та форма заяви тут.

Після проходження кваліфікації у адміністраторів, ви можете розпочати розміщувати товари в системі прозоро.маркет через свій кабінет на майданчику E-Tender.

Майданчик E-Tender надає послуги щодо участі в Прозоро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів.

Звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою команда E-Tender!


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
В умовах повномасштабного вторгнення та знищення енергетичної інфраструктури країни замовники вимушені купувати джерела альтернативного живлення (генератори) для забезпечення стабільної роботи. Саме тому ми вирішили нагадати Вам про поняття ступеню локалізації виробництва та потребу його застосування.
Корисні статті
Цікавлять нові замовлення від держзамовників, але не хочеться займатися підготовкою тендерних документів? Тоді беріть участь у «Запиті ціни пропозицій»
Корисні статті
Скористайтеся перевагами запиту ціни пропозицій уже зараз