Назад до каталогу статей
Корисні статті

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ТА РОЗПОЧАТИ РОБОТУ В PROZORRO MARKET – ЕЛЕКТРОННОМУ КАТАЛОЗІ?

26 Травня 2020

Як стати постачальником товару широкого вжитку в прозоро.маркеті та медичної й фармацевтичної продукції? Як швидко пройти кваліфікацію, перевірку та стати учасником проєкту електронних торгів? Та як розмістити товар в електронному каталозі? Відповіді на ці запитання – читайте далі

Прозорро.Маркет – сучасний аналог онлайн-магазину, де покупцем виступає держава, а продавцем – бізнес.

Сьогодні проведення закупівель через електронний каталог на суми до 200 тис. грн є узаконеним інструментом у законі нової редакції – про публічні закупівлі. Саме в ньому закріплено проведення державними замовниками закупівлі товарів широкого вжитку та медичних товарів через електронні каталоги. Електронний каталог працює як проєкт вже більше року – з квітня минулого року і за цей час він розширив асортимент товарів. Окрім, держава за цей час закупила через електронний каталог товарів майже на 3- млн грн.

На квітень 2020-го у маркеті бізнес уклав із державними замовниками 1000 угод на суму 25 млн грн. Тільки за березень цього року було укладено договорів на суму майже 8 млн грн.

Прозоро.Маркет так стрімко розвивається – розширює категорії товарів. За цим радимо слідкувати у наших новинах на сайті або на сторінці у Facebook. Також часто адміністратори каталогів оголошують зустрічі з бізнесом нових категорій товарів та запрошують на відкриті.

Електронний каталог – шанс для малого та середнього бізнесу

На кінець травня 2020-го у Prozorro Market зареєстровано 116 ФОП – представників малого бізнесу. Бо саме для середнього та малого бізнесу за нинішньої ситуації, продаж в електронному каталозі є одним із вигідних варіантів. Державні замовники у прозоро маркеті закупають:

 • комп’ютерне обладнання,
 • офісне устаткування,
 • машини для обробки даних,
 • мережеве обладнання,
 • нафта та дистиллята,
 • фотокопіювальне та поліграфічне обладнання,
 • продукти харчування,
 • поліетиленові мішки та пакети для сміття,
 • медичні товари.

Чому варто реєструватися та працювати через Prozorro Market?

Тому що ви відразу отримуєте доступ до понад 30 тис. державних замовників.

Аби стати постачальником у системі для держави, бізнесу зробили просту реєстрацію та кваліфікацію.

Ви не берете участь в процедурах закупівель, як це передбачено для публічних торгів, вартість яких більше 200 тис. грн. та не готуєте купу документів для участі.

За замовлення ви отримуєте оплату гарантовану протягом 2-х тижнів. І Prozorro Market – ще один інструмент, який допомагає працювати вашому бренду.

Три кроки для роботи у системі Prozorro Market

Для того, аби стати постачальником у Прозорро.Маркеті, вам слід:

 • заповнити заяву-приєднання;
 • надати кілька накладних для підтвердження досвіду роботи на ринку;
 • зареєструватися  на майданчику Е-Тендер.

Далі детальніше про реєстрацію у прозоро.маркеті, залежності від того, представник якого ви постачальника.

Ви – постачальник товарів широкого вжитку 

Prozorro Market в частині товарів широкого вжитку адмініструє ДУ «Професійні закупівлі». Інформація про умови участі, проведення кваліфікації постачальників, заява онлайн та перелік категорій товарів знайдете у нас на сайті.

Ви – постачальник фармацевтичної продукції

Електронний каталог в частині медичних товарів та фармацевтичної продукції адмініструє ДП «Медичні закупівлі України». Аби розпочати працювати в прозоро маркеті та розпочати продавати свою продукцією через нього постачальник має:

 • визначити клас товарів, на які плануєте надати за 4 знаком ДК 021:2015;
 • заповнити заяву-приєднання
 • зібрати перелік документів, які установив адміністратор та надіслати їх на вказану електронну адресу. 

Більше про необхідні документи та форма заяви тут.

Після проходження кваліфікації у адміністраторів, ви можете розпочати розміщувати товари в системі прозоро.маркет через свій кабінет на майданчику E-Tender.

Майданчик E-Tender надає послуги щодо участі в Прозоро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів.

Звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою команда E-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Закупівлі через Prozorro Market набирають популярності. Придбати товари першого вжитку оперативно у час війни стало можливим саме завдяки електронному каталогу. Ми провели аналіз попиту та пропозиції, а також аргументували таку динаміку та навели плюси такого способу закупівлі для замовника
Корисні статті
Запрошуємо учасників на вебінар. Отримайте поради щодо складання тендерної пропозиції за вимогами Постанови № 1178 та підтвердження відсутності підстав для відмови у тендері
Корисні статті
10 наголосів про зміни до Постанови №1178, які замовнику слід знати