Назад до каталогу статей
Блог

Як знайти потрібний тендер?

15 Червень 2018

Розповімо правила співпраці, що передбачають прибуток та плідну співпрацю з замовником в публічних закупівлях

Через електронні майданчики до центральної бази даних завантажуються сотні оголошень щодня, як обрати необхідний тендер? Як знайти саме той, що принесе компанії прибуток, злагоджену роботу, та надійного партнера в обличчі державного замовника?

Всього декілька правил допоможуть не прогадати з тендером.

1. Спілкуйтесь з замовником поза системою

Наприклад, Укрпошта перед оголошенням тендеру збирала потенційних постачальників на зустріч та попередньо обговорювала тендер з бізнесом. Закон не зобов’язує замовника спілкуватись з учасниками до торгів, подібна практика налагоджує комунікацію сторін та дозволяє замовнику сформувати тендерну документацію, що відповідає ринку, адже постачальники краще знають продукти та процеси, в яких вони залучені, тому якщо є нагода спілкуватись — користуйтесь.Проте пам’ятайте, що таке спілкування варто організовувати до публікації тендеру в електронній системі.

2. Уважно шукайте оголошення — не пропустіть своє!

Знаходьте тендер за різними варіантами назви вашого продукту, послуги чи роботи, що пропонує ваша компанія потенційному замовнику. Підбирайте відповідні специфікації та інші відмінні критерії, для цього в електронній системі доступні фільтри вартості, місця, дати, статусу, процедури тощо.

Майданчик E-Tender.UA пропонує своїм користувачам:

- зручну систему пошуку (фільтри та сортування)

- унікальну для кожного клієнта добірку тендерів на електронну скриньку


3. Читайте кваліфікаційні вимоги

Чіткі кваліфікаційні вимоги допоможуть швидко визначити, чи підходить тендер, адже там обов’язково вказано — об’єм, терміни поставки та інші важливі деталі.

4. Зверніть увагу на документацію

Тон та настрій замовника чітко відображається в документації. В чому це проявляється? Якщо ви помічаєте, що вимоги до учасників тендеру завищенні, мають необґрунтовану прискіпливість або мають на увазі конкретного постачальника ви як учасник можете звернутись до замовника з запитаннями у період уточнень. Або ж, написати відгук на закупівлю на моніторинговому порталі Dozorro чи скаргу до контролюючого органу АКМУ, які в порядку повноважень розглянуть надану інформацію та приймуть відповідне рішення.

5. Звертайтесь до системи моніторингу Dozorro

Читайте відгуки інших постачальників на роботу замовника у закупівлях. Це дозволить дізнатись про репутацію майбутнього партнера більш детально та вберегти себе від потенційних проблем або навпаки набратися впевненості у доброчесність майбутнього ділового партнера.

Якщо у вас виникли додаткові запитання про участь у публічних закупівлях!

Служба підтримки E-Tender.UA на зв’язку

0 800 30 77 55

похожие новости

Блог
Внесли зміни до Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі та Порядку визначення предмета закупівлі
Блог
Розглянули, які документи слід подавати замовнику до органів казначейства, аби зареєструвати зобов'язання за договором, його додатковими угодами та авансом
Блог
У жовтні починає діяти Кодекс про банкрутство. Який запроваджує й регулює продаж майна боржників виключно на аукціоні в електронній системі. В статті коментуємо порядок проведення такого аукціону згідно з новими правилами.