Назад до каталогу статей
Дайджест

Як знайти потрібний тендер?

15 Червень 2018

Розповімо правила співпраці, що передбачають прибуток та плідну співпрацю з замовником в публічних закупівлях

Через електронні майданчики до центральної бази даних завантажуються сотні оголошень щодня, як обрати необхідний тендер? Як знайти саме той, що принесе компанії прибуток, злагоджену роботу, та надійного партнера в обличчі державного замовника?

Всього декілька правил допоможуть не прогадати з тендером.

1. Спілкуйтесь з замовником поза системою

Наприклад, Укрпошта перед оголошенням тендеру збирала потенційних постачальників на зустріч та попередньо обговорювала тендер з бізнесом. Закон не зобов’язує замовника спілкуватись з учасниками до торгів, подібна практика налагоджує комунікацію сторін та дозволяє замовнику сформувати тендерну документацію, що відповідає ринку, адже постачальники краще знають продукти та процеси, в яких вони залучені, тому якщо є нагода спілкуватись — користуйтесь.Проте пам’ятайте, що таке спілкування варто організовувати до публікації тендеру в електронній системі.

2. Уважно шукайте оголошення — не пропустіть своє!

Знаходьте тендер за різними варіантами назви вашого продукту, послуги чи роботи, що пропонує ваша компанія потенційному замовнику. Підбирайте відповідні специфікації та інші відмінні критерії, для цього в електронній системі доступні фільтри вартості, місця, дати, статусу, процедури тощо.

Майданчик E-Tender.UA пропонує своїм користувачам:

- зручну систему пошуку (фільтри та сортування)

- унікальну для кожного клієнта добірку тендерів на електронну скриньку


3. Читайте кваліфікаційні вимоги

Чіткі кваліфікаційні вимоги допоможуть швидко визначити, чи підходить тендер, адже там обов’язково вказано — об’єм, терміни поставки та інші важливі деталі.

4. Зверніть увагу на документацію

Тон та настрій замовника чітко відображається в документації. В чому це проявляється? Якщо ви помічаєте, що вимоги до учасників тендеру завищенні, мають необґрунтовану прискіпливість або мають на увазі конкретного постачальника ви як учасник можете звернутись до замовника з запитаннями у період уточнень. Або ж, написати відгук на закупівлю на моніторинговому порталі Dozorro чи скаргу до контролюючого органу АКМУ, які в порядку повноважень розглянуть надану інформацію та приймуть відповідне рішення.

5. Звертайтесь до системи моніторингу Dozorro

Читайте відгуки інших постачальників на роботу замовника у закупівлях. Це дозволить дізнатись про репутацію майбутнього партнера більш детально та вберегти себе від потенційних проблем або навпаки набратися впевненості у доброчесність майбутнього ділового партнера.

Якщо у вас виникли додаткові запитання про участь у публічних закупівлях!

Служба підтримки E-Tender.UA на зв’язку

0 800 30 77 55

схожi новини

Дайджест
З початком воєнного стану законодавець обмежив проведення земельних торгів щодо передачі в оренду земель с/г призначення. Але 19 жовтня 2022 року ці зміни були скасовані та земельні ділянки всіх категорій відтепер передаються в оренду через електронні аукціони в Прозорро.Продажі та E-Tender.
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Дайджест
Команда E-Tender продовжує здійснювати доопрацювання електронної системи закупівель для компаній приватного сектора. Пропонуємо вам ознайомитися із добіркою останніх оновлень.