Назад до каталогу статей
Дайджест

Як знайти потрібний тендер?

15 Червень 2018

Розповімо правила співпраці, що передбачають прибуток та плідну співпрацю з замовником в публічних закупівлях

Через електронні майданчики до центральної бази даних завантажуються сотні оголошень щодня, як обрати необхідний тендер? Як знайти саме той, що принесе компанії прибуток, злагоджену роботу, та надійного партнера в обличчі державного замовника?

Всього декілька правил допоможуть не прогадати з тендером.

1. Спілкуйтесь з замовником поза системою

Наприклад, Укрпошта перед оголошенням тендеру збирала потенційних постачальників на зустріч та попередньо обговорювала тендер з бізнесом. Закон не зобов’язує замовника спілкуватись з учасниками до торгів, подібна практика налагоджує комунікацію сторін та дозволяє замовнику сформувати тендерну документацію, що відповідає ринку, адже постачальники краще знають продукти та процеси, в яких вони залучені, тому якщо є нагода спілкуватись — користуйтесь.Проте пам’ятайте, що таке спілкування варто організовувати до публікації тендеру в електронній системі.

2. Уважно шукайте оголошення — не пропустіть своє!

Знаходьте тендер за різними варіантами назви вашого продукту, послуги чи роботи, що пропонує ваша компанія потенційному замовнику. Підбирайте відповідні специфікації та інші відмінні критерії, для цього в електронній системі доступні фільтри вартості, місця, дати, статусу, процедури тощо.

Майданчик E-Tender.UA пропонує своїм користувачам:

- зручну систему пошуку (фільтри та сортування)

- унікальну для кожного клієнта добірку тендерів на електронну скриньку


3. Читайте кваліфікаційні вимоги

Чіткі кваліфікаційні вимоги допоможуть швидко визначити, чи підходить тендер, адже там обов’язково вказано — об’єм, терміни поставки та інші важливі деталі.

4. Зверніть увагу на документацію

Тон та настрій замовника чітко відображається в документації. В чому це проявляється? Якщо ви помічаєте, що вимоги до учасників тендеру завищенні, мають необґрунтовану прискіпливість або мають на увазі конкретного постачальника ви як учасник можете звернутись до замовника з запитаннями у період уточнень. Або ж, написати відгук на закупівлю на моніторинговому порталі Dozorro чи скаргу до контролюючого органу АКМУ, які в порядку повноважень розглянуть надану інформацію та приймуть відповідне рішення.

5. Звертайтесь до системи моніторингу Dozorro

Читайте відгуки інших постачальників на роботу замовника у закупівлях. Це дозволить дізнатись про репутацію майбутнього партнера більш детально та вберегти себе від потенційних проблем або навпаки набратися впевненості у доброчесність майбутнього ділового партнера.

Якщо у вас виникли додаткові запитання про участь у публічних закупівлях!

Служба підтримки E-Tender.UA на зв’язку

0 800 30 77 55

схожi новини

Дайджест
Огляд новин з 06 – 12 липня. Порядок визначення предмета закупівлі 2020: що вніс нового? PROZORRO «атакували» білі хакери. Запрацював аналітичний інструмент моніторингу закупівель для боротьби з COVID-19. Обов'язкові технічні доопрацювання від Prozorro вже реалізовані на E-Tender. Prozorro Market знизить цінові межі. АМКУ задовольнив скаргу учасника тендеру в спорі щодо незаконного скасування торгів замовником. Оновлено та затверджено новий Порядок розміщення інформації про публічні закупівлі. Уряд виділив кошти на закупівлю обладнання в прийомні відділення районних лікарень. Оновлено вимоги до будівельних матеріалів. Процедура банкрутства: яких змін очікувати бізнесу найближчим часом. Хто і за скільки купить президентський готель Дніпро в центрі Києва? Покрокова інструкція для ОМС та бізнесу
Дайджест
Огляд новин з 30 червня – 05 липня. Життя бізнесу в Prozorro Market: інтерв’ю із директором ДУ «Професійні закупівлі». Потрібно провести публічний тендер? Дізнайтесь як це зробити у посібнику від ТІ. Участь української компанії в публічному тендері країни угоди GPA. Кейс № 2. Перелік бюджетних програм державного бюджету, за якими станом на 03.07.2020 (09:00) до ДКСУ не надійшли затверджені паспорти. Перша черга Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Перший аукціон з оренди комунального майна за новими правилами та законом. В Україні запустили нові онлайн-послуги для ТОВ
Дайджест
Огляд новин з 22 – 30 червня. Участь української компанії в публічному тендері країни угоди GPA. Кейс № 1. Як купити у Prozorro Market: крокова допомога замовнику. Аномально низька ціна: що це та як вираховують на майданчику Е-Тендер? В Україні створено Реєстр роздрібних цін та дашборд. До приватизації готують близько 300 малих і середніх підприємств. Старт «зелених аукціонів» - у наступному році. Про продаж геонадр через систему Прозорро.Продажі з перших уст.