Назад до каталогу статей
Дайджест

Як знайти потрібний тендер?

15 Червень 2018

Розповімо правила співпраці, що передбачають прибуток та плідну співпрацю з замовником в публічних закупівлях

Через електронні майданчики до центральної бази даних завантажуються сотні оголошень щодня, як обрати необхідний тендер? Як знайти саме той, що принесе компанії прибуток, злагоджену роботу, та надійного партнера в обличчі державного замовника?

Всього декілька правил допоможуть не прогадати з тендером.

1. Спілкуйтесь з замовником поза системою

Наприклад, Укрпошта перед оголошенням тендеру збирала потенційних постачальників на зустріч та попередньо обговорювала тендер з бізнесом. Закон не зобов’язує замовника спілкуватись з учасниками до торгів, подібна практика налагоджує комунікацію сторін та дозволяє замовнику сформувати тендерну документацію, що відповідає ринку, адже постачальники краще знають продукти та процеси, в яких вони залучені, тому якщо є нагода спілкуватись — користуйтесь.Проте пам’ятайте, що таке спілкування варто організовувати до публікації тендеру в електронній системі.

2. Уважно шукайте оголошення — не пропустіть своє!

Знаходьте тендер за різними варіантами назви вашого продукту, послуги чи роботи, що пропонує ваша компанія потенційному замовнику. Підбирайте відповідні специфікації та інші відмінні критерії, для цього в електронній системі доступні фільтри вартості, місця, дати, статусу, процедури тощо.

Майданчик E-Tender.UA пропонує своїм користувачам:

- зручну систему пошуку (фільтри та сортування)

- унікальну для кожного клієнта добірку тендерів на електронну скриньку


3. Читайте кваліфікаційні вимоги

Чіткі кваліфікаційні вимоги допоможуть швидко визначити, чи підходить тендер, адже там обов’язково вказано — об’єм, терміни поставки та інші важливі деталі.

4. Зверніть увагу на документацію

Тон та настрій замовника чітко відображається в документації. В чому це проявляється? Якщо ви помічаєте, що вимоги до учасників тендеру завищенні, мають необґрунтовану прискіпливість або мають на увазі конкретного постачальника ви як учасник можете звернутись до замовника з запитаннями у період уточнень. Або ж, написати відгук на закупівлю на моніторинговому порталі Dozorro чи скаргу до контролюючого органу АКМУ, які в порядку повноважень розглянуть надану інформацію та приймуть відповідне рішення.

5. Звертайтесь до системи моніторингу Dozorro

Читайте відгуки інших постачальників на роботу замовника у закупівлях. Це дозволить дізнатись про репутацію майбутнього партнера більш детально та вберегти себе від потенційних проблем або навпаки набратися впевненості у доброчесність майбутнього ділового партнера.

Якщо у вас виникли додаткові запитання про участь у публічних закупівлях!

Служба підтримки E-Tender.UA на зв’язку

0 800 30 77 55

похожие новости

Дайджест
Огляд новин з 13 – 19 січня 2020. Мінекономіки рекомендує Prozorro Market. Укрзалізниця у січні реалізує через Прозорро.Продажі 30 тис. вагонів. З 15 січня послуга в Prozorro Market стала платна. Відкриті державні реєстри для замовників: новий лист Мініекономіки. Учасники-користувачі майданчика Е-Тендер принесли значне поповнення до столичного бюджету. Розрахунок ціни на нафтопродукти та пальне: поради та роз’яснення Мінекономіки. Віртуальна кімната даних щодо об’єктів приватизації від Фонду Держмайна. МОЗ продовжує збирати заявки на закупівлю ліків за кошти державного бюджету 2020. Нова редакція Реєстру граничних оптово-відпускних цін на лікарські засоби за програмою «Доступні ліки». Комерційні закупівлі: рольова модель управління кабінетом закупівельника на майданчику Е-Тендер
Дайджест
Фонд держмайна запускає віртуальну кімнату даних щодо об’єктів приватизації. Про це детально далі
Дайджест
Огляд новин з 25 грудня 2019 – 12 січня 2020. Проєкт внесення змін до Закон «Про публічні закупівлі». Перелік актуальних рахунків за подання скарги щодо процедур закупівлі. Нова форма платіжного доручення і номер рахунку за стандартом IBAN. Старт монетизації послуг в Prozorro Market для постачальниківЛист Мінекономіки «Щодо набрання чинності та введення в дію нової редакції Закону». Звітування бюджетних установ та підприємств. Електронні аукціони з продажу деревини стартують у 2020. Оренда державного та комунального майна по-новому в системі Прозорро. Нові рахунки для зарахування надходжень до державного бюджету. Планування та розрахунки потреби в лікарських засобах: методрекмендації від МОЗ. Уряд затвердив платформу «Є-контракт». Prozorro заощадила українським платникам податків 100 млрд гривень