Назад до каталогу статей
Корисні статті

ЯРМАРКА СУХОФРУКТІВ У ПРОЗОРРО МАРКЕТ

01 Березня 2023

Замовники тепер можуть купити сухофрукти у нас у ProZZoro Market, - зекономити та швидко отримати товар. Радимо як це зробити та маємо готовий кейс від майданчика Е-Тендер

У війну електронний каталог набрав своєї поширеності у закупівлях серед державних замовників.

Все більше державних підприємств, установ та органазацій приходять у маркет за електроенергією, медичними товарами, товарами першого вжитку, офісним обладнанням, продуктами харчування, тощо.

Дослідження закупівель в електронному каталозі наприкінці минулого року показало зріст як пропозицій, так і замовлень. Тільки за вересень-грудень минулого в Prozorro Market уклали договорів на постачання більше ніж на 1,2 млрд. грн. Кожен третій замовник, який проводив конкурентні закупівлі у грудні, скористався запитом ціни пропозиції. Крім того, полиці електронного каталогу поповнюються щоразу новими товарами.

Ми продовжуємо моніторити динаміку та збирати для вас цікаві та вигідні кейси. Ось тут зможете прочитати приклад вдалої закупівлі риби. А в цій статті пропонуємо готовий кейс про закупівлю сухофруктів.

Кейс економії коштів в Прозорро Маркет

Пропонуємо замовникам розглянути можливість робити закупівлі сухофруктів через електронні каталоги Prozorro Market, адже маємо кейс реальної економії коштів.

Prozorro Market гарантує економію та актуальні пропозиції

У зв'язку із таким попитом на купівлю через маркет, замовники стали все частіше звертатися до консультантів майданчика Е-Тендер щодо роботи в Прозорро Маркет, зокрема за допомогою в проведенні запитів цінових пропозицій.

Детальна відео інструкція, як купувати через запит цінових пропозицій


Зростаючий інтерес обумовлений різними факторами. Переважно замовники обирають маркет, бо через нього можна набагато простіше купувати, не витрачаючи ресурс на підготовку тендерних пропозицій, обробку звернень від учасників, можливий початок моніторингу тощо. Та найбільшу користь сьогодні дає маркет тим, що сприяє отриманню актуальних цінових пропозицій за рахунок коротких термінів проведення закупівлі. 

На відміну від процедури відкритих торгів, коли від моменту оголошення закупівлі до укладання договору проходить досить часу, щоб ціни змінилися неодноразово. Часті коливання пов’язані із складною економічною ситуацію в Україні, що викликана війною.

Прозорро Маркет допомагає отримати актуальні цінові пропозиції за рахунок коротших термінів проведення закупівлі

Зауважимо, що Мінекономіки у своєму листі “Щодо використання електронних каталогів” від 16.02.2023 року визначає Prozorro Market  законною альтернативою відкритим торгам для проведення закупівель товарів у час війни.

Ми зібрали для вас важливі аргументи на користь закупівель у Прозоро Маркет.

Досвід ваших колег у закупівлях в електронному каталозі

Рекомендуємо спланувати ваші майбутні закупівлі через електронні каталоги не тільки продуктів харчування. Досвід ваших колег-замовників також демонструє хороші результати в економії на закупівлі палива та медвиробів.

Як бачимо, Маркет в силу своїх переваг - доступності та швидкості купівлі-продажу товарів, має вищі показники й серед учасників. Все це тому, що й учасники беруть участь без зайвих зусиль, що є додатковим стимулом прийти в систему.


Аби купити товар у Прозоро Маркет, вам слід зареєструйтеся на майданчику Е-Тендер. Далі наша команда допоможе вам та разом із вами проведемо першу закупівлю.

Залишилися запитання? Телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Разом до Перемоги!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Надаємо відповіді на найпоширеніші запитання від замовників про закупівлі у воєнний час. Відповідаємо як застосовувати положення Особливостей про здійснення публічних закупівель на Е-Тендер
Корисні статті
Закупівля газу 2023 в електронному каталозі Прозорро Маркет. Відкриті торги на закупівлю газу та запит цін пропозицій
Корисні статті
Де взяти довідку про несудимість онлайн та безкоштовно. Алгоритм дій для отримання витягу про відсутність судимості, про це розповіли на сайті - E-tender.ua