Назад до каталогу статей
Корисні статті

ЗАКУПІВЛІ ОХОРОННИХ ПОСЛУГ ЧЕРЕЗ ПРОЗОРРО: що треба знати учаснику державного тендера

28 Лютого 2020

Електронна система Прозорро, електронний майданчик, закупівля охоронних послуг, публічні закупівлі. У цій статті ми розповідаємо про участь у закупівлі охоронних послуг. Вимоги, які ставить замовник до них та особливості роботи в торгах через систему Прозоро

Замовник державного тендера – державна установа, організація, державний орган або державне підприємство має забезпечити охоронну своїх територій, будівель, транспортних засобів, чи іншого майна є в його користуванні чи власності. Для цього він залучає відповідні організації для надання охоронних послуг. Якщо ви – той самий постачальник, який тільки планує зайти на ринок державних тендерів через електронну систему, тоді ця стаття стане для першим вводним.

Перші три кроки для участі в електронному аукціоні 

Для участі в аукціонах у системі Прозоро, вам слід:

1. обрати електронний майданчик та зареєструватися на ньому.

Е- Тендер – електронний майданчик, який акредитований за усіма 4 рівнями та має технічну можливість, як для проведення усіх видів державних торгів, так і участі в них. Реєстрація на майданчику проходить сього у три кліки.  

2. Обрати ті коди CPV (ДК 021:2015), за якими плануєте приймати участь.

На майданчику Е-Тендер за зручним та розширеним пошуком віднайдете свій лот. Окрім маємо можливість відправки відфільтровані вами тендери на вашу поштову скриньку. Новини про нові лоти буде надходити з появою оголошень від замовників у системі. Відтак, ви бедете отримати актуальну інформацію про торги.

3. Підписатися на розсилку тих кодів CPV, згідно з яких хочете брати участь у державних торгах.

Предмет закупівлі для послуг з охорони

Закупівля охоронних послуг замовник проводить і оголошує за кодом ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги.

Кваліфікаційні критерії, які може формувати замовник

У документації замовник згідно із законом буде вимагати надати ряд документів, які підтверджують вашу відповідність виконанню даного виду послуг. Так, одним із таких документів може бути довідка в довільній формі та/або документи, що засвідчують наявність правового зв’язку між учасником та особами, які ви залучатимете до виконання договору. А також досвіду виконання аналогічного договору з наданням позитивного листа-відгуку від замовника послуг за наданим договором.

Технічні, якісні характеристики щодо надання послуг будуть визначені у технічному завданні, яке є додатком до тендерної документації.

Оскільки охоронна діяльність підлягає ліцензії, то одним із вимог у замовника буде надати її. Так, скажімо, ви маєте надати копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності. Зазначимо, що не надання документів, яких вимагає замовник, останній може відхилити вашу пропозицію.

Зауважимо, це лише частина тих вимог, що ставлять замовники. Одна із головних порад в участі – уважно, детально вивчати вимоги в тендерній документації.

Нові можливості для учасників з квітня 2020-го?

З квітня цього року учасники отримують дещо нові можливості у роботі в системі Прозорро у звязку із введенням 19 квітня нового закону «Про публічні закупівлі». Наприклад, можливість виправлення невідповідності в інформації та/або документах, поданих у складі тендерної пропозиції, протягом 24 годин. Також відбулися зміни в оскаржені торгів. Так, за справляння плати за подання скарги здійснюватиметься через електронну систему закупівель; Плата за подання скарги повертатимуть у разі її задоволення. 

Щоб бути в курсі новин у закупівлях, долучайтеся до нас у соц мережах і будьте разом із нами!

Facebook / Уoutube

З повагою команда Е-Тендер!

схожi новини

Корисні статті
Закупівлі через Prozorro Market набирають популярності. Придбати товари першого вжитку оперативно у час війни стало можливим саме завдяки електронному каталогу. Ми провели аналіз попиту та пропозиції, а також аргументували таку динаміку та навели плюси такого способу закупівлі для замовника
Корисні статті
Запрошуємо учасників на вебінар. Отримайте поради щодо складання тендерної пропозиції за вимогами Постанови № 1178 та підтвердження відсутності підстав для відмови у тендері
Корисні статті
10 наголосів про зміни до Постанови №1178, які замовнику слід знати