Назад до каталогу статей
Новини

ЗАКУПІВЛІ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ДК УКРОБОРОНПРОМ: 8 ГРУДНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ОБГОВОРЕННЯ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕНДЕРУ

04 Грудня 2020

ДК "Укроборонпром" запрошує постачальників до обговорення централізованого тендеру із закупівлі природного газу на 2021 рік. У наступному році Концерн буде застосовувати процедуру рамкової угоди на електронному майданчику E-Tender.

8 грудня 2020 р. о 14:00 відбудеться відкрита онлайн-зустріч, на якій обговорюватимуть механізм проведення централізованого тендеру щодо закупівлі природного газу для підприємств Державного Концерну "Укроборонпром" на 2021 рік .

Усі зацікавлені постачальники можуть взяти участь у заході. На зустрічі буде презентована демо-версія закупівлі палива шляхом відбору через рамкову угоду на електронному майданчику E-Tender.

Зустріч буде проведена через додаток "Microsoft Teams".  Для участі у заході необхідно до 16:00 07 грудня 2020 р. надіслати ПІБ, посаду, назву компанії, ЄДРПОУ, та контактні дані учасників з обов’язковим зазначенням електронної пошти на адресу control@ukroboronprom.com.  У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.

Якщо у вас виникають будь-які питання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтесь до наших менеджерів та отримайте консультацію: 

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати