Назад до каталогу статей
Новини

ЗАКУПІВЛІ ПРИРОДНОГО ГАЗУ ДК УКРОБОРОНПРОМ: 8 ГРУДНЯ ВІДБУДЕТЬСЯ ОБГОВОРЕННЯ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ТЕНДЕРУ

04 Грудня 2020

ДК "Укроборонпром" запрошує постачальників до обговорення централізованого тендеру із закупівлі природного газу на 2021 рік. У наступному році Концерн буде застосовувати процедуру рамкової угоди на електронному майданчику E-Tender.

8 грудня 2020 р. о 14:00 відбудеться відкрита онлайн-зустріч, на якій обговорюватимуть механізм проведення централізованого тендеру щодо закупівлі природного газу для підприємств Державного Концерну "Укроборонпром" на 2021 рік .

Усі зацікавлені постачальники можуть взяти участь у заході. На зустрічі буде презентована демо-версія закупівлі палива шляхом відбору через рамкову угоду на електронному майданчику E-Tender.

Зустріч буде проведена через додаток "Microsoft Teams".  Для участі у заході необхідно до 16:00 07 грудня 2020 р. надіслати ПІБ, посаду, назву компанії, ЄДРПОУ, та контактні дані учасників з обов’язковим зазначенням електронної пошти на адресу control@ukroboronprom.com.  У відповідь вам буде надіслане електронне запрошення із посиланням на зустріч.

Якщо у вас виникають будь-які питання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтесь до наших менеджерів та отримайте консультацію: 

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет