Назад до каталогу статей
Новини

Закупівлі товарів партіями у е-каталозі Prozorro Market

19 Серпня 2021

В системі Е-Тендер реалізовано функціонал, який дозволяє вказувати деталі щодо умов отримання товарів при запиті ціни пропозицій

На етапі створення запиту ціни пропозицій замовник може зазначити додаткову інформацію про умови постачання у спеціальному полі “Примітки до закупівлі” (див. малюнок).  Зокрема ви можете вказати наступні умови:

  • постачання партіями;
  • постачання за різними адресами тощо.

Рекомендуємо замовникам зазначати повну інформацію про умови доставки та оплати при запиті ціни пропозицій.

Якщо потрібна доставка товарів партіями, слід зазначити інтервал (наприклад, тричі на тиждень) та кількість таких поставок за відповідний період.

Якщо вам потрібна доставка товарів за різними адресами, постачальник має отримати повну інформацію, щоб розрахувати свої витрати на логістику.  Замовникам також потрібно звертати увагу на те, що деякі постачальники працюють лише в окремих регіонах (ця інформація має бути вказана в пропозиції).

Постачальник може вказувати мінімальну партію поставки товару, що також потрібно враховувати.

Корисні матеріали: 

Майданчик Е-Тендер надає послуги участі в закупівлях у Прозорро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів. Звертайтеся до наших менеджерів:

  тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.