Назад до каталогу статей
Новини

Закупівлі товарів партіями у е-каталозі Prozorro Market

19 Серпня 2021

В системі Е-Тендер реалізовано функціонал, який дозволяє вказувати деталі щодо умов отримання товарів при запиті ціни пропозицій

На етапі створення запиту ціни пропозицій замовник може зазначити додаткову інформацію про умови постачання у спеціальному полі “Примітки до закупівлі” (див. малюнок).  Зокрема ви можете вказати наступні умови:

  • постачання партіями;
  • постачання за різними адресами тощо.

Рекомендуємо замовникам зазначати повну інформацію про умови доставки та оплати при запиті ціни пропозицій.

Якщо потрібна доставка товарів партіями, слід зазначити інтервал (наприклад, тричі на тиждень) та кількість таких поставок за відповідний період.

Якщо вам потрібна доставка товарів за різними адресами, постачальник має отримати повну інформацію, щоб розрахувати свої витрати на логістику.  Замовникам також потрібно звертати увагу на те, що деякі постачальники працюють лише в окремих регіонах (ця інформація має бути вказана в пропозиції).

Постачальник може вказувати мінімальну партію поставки товару, що також потрібно враховувати.

Корисні матеріали: 

Майданчик Е-Тендер надає послуги участі в закупівлях у Прозорро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів.

Звертайтеся до наших менеджерів:

  тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), 

e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Е-Тендер розширює клієнтську базу серед комерційних замовників: ще шість великих компаній почали використовувати нашу систему закупівель в серпні. Їх досвід - це приклад для підприємств, які цифровізують та вдосконлалюють свої закупівлі.
Новини
Організатори земельних аукціонів лише очікували затвердження порядку проведення аукціонів. Уряд затвердив цей документ. Взяти участь у торгах можна через акредитований майданчик Е-Тендер
Новини
Оголошені аукціони з продажу Борщівського, Липницького, Ковальовського, Новоборовицького спиртзаводів. Взяти участь в аукціонах Прозорро.Продажі можна через майданчик E-Tender.