Назад до каталогу статей
Корисні статті

ЗАКУПІВЛЯ ЗА РІЗНИМИ КОДАМИ

30 Серпня 2019

Читайте поради від експертів журналу «Консалт.Інфо»

ЗАКУПІВЛЯ ЗА РІЗНИМИ КОДАМИ

Закупівля товарів за різними кодами ДК 021:2015 в одного постачальника є поширеною ситуацією у замовників. Найбільш це спостерігається під час закупівлі продуктів харчування, господарчих товарів та будівельних матеріалів.

Також на практиці замовники досить часто укладають в одному прямому договорі про закупівлю товари за різними предметами та присвоюють їм ту чи ту узагальнену назву.

Так, правоохоронні органи мають чітку позицію, що предмет закупівлі і предмет договору – тотожні поняття. І в переважній більшості випадків суди підтримують їх позицію. Також доволі часто договори із різними предметами закупівлі визнають недійсними.

Та зважаючи на це, експерти наголошують на тому, аби розмежовувати поняття «предмет договору» та «предмет закупівлі», оскільки ці поняття не завжди є тотожними.

Наприклад, у випадку, коли замовник планує закупити продукти харчування в одного постачальника в межах одного договору, вартістю загальною – 110 тис. грн, за різними кодами ДК 021:2015, де один – 45 тис. грн, другий – 65 тис. грн.

Тоді в додатку до річного плану замовник створює закупівлю за кожним предметом окремо. Оскільки вартість за одним кодом перевищує 50 тисяч грн., то має зробити й звіт про укладений договір на відповідну суму. А в договорі зазначити загальну суму, яка включає суму за кожним кодом. 

Що рекомендують експерти

Для спрощення процесу укладення подібних прямих договорів, рекомендують розробляти до них невід’ємні додатки «Специфікації» та зазначати в них перелік тих товарів, які закуповуєте в договорі із зазначенням відповідного коду ДК 021:2015 щодо кожного предмету закупівлі. При цьому, в предметі договору можливо зазначати узагальнену назву товарів, які закуповують з обов'язковим посиланням на невід’ємний додаток до договору «Специфікацію».

Приклади оформлення специфікацій до договору про закупівлю за окремими предметами можете знайти у статті Р. Костенко «Закупівля різних предметів закупівлі в одному договорі», журнал «Консалт. Інфо» № 8 (14), стор. 7-10.

 

Окрім, враховуючи неоднозначну судову практику щодо цього питання, у разі відсутності об'єктивних причин укласти один договір з одним постачальником, автори радять укладати окремі угоди на кожен предмет закупівлі.

У статті використана інформація із журналу «Консалт. Інфо» №:

  • 5 (11), стор. 10-11, А. Свистуна «Закупівля товарів за різними кодами: один договір чи ні»
  • 8 (14), стор. 7-10, Р. Костенко «Закупівля різних предметів закупівлі в одному договорі».

Журнал «Консалт. Інфо» - щомісячне спеціалізоване видання для фахівців у сфері публічних закупівель.

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Офіційні коментарі Департаменту сфери публічних закупівель Мінекономрозвитку щодо можливих змін істотних умов у договорах між замовниками та постачальниками, за статтею 41 Закону “Про публічні закупівлі”.
Корисні статті
Невідповідність критеріям доброчесності - одна з підстав для відмови в участі у публічній закупівлі. Раніше виникали суперечливі ситуації, тому що процедура подачі документів, які підтверджують відповідність критеріям доброчесності, не була достатньо формалізованою. Тепер все буде відбуватися в електронних полях. Замовники не забуватимуть вказати ту чи іншу вимогу. Також знизиться ймовірність помилки постачальника при наданні підтверджуючих документів. Як результат - менше відхилених пропозицій. Вже з 3 грудня новий функціонал працюватиме на майданчику E-Tender. Функціонал діятиме для всіх процедур у системі Прозорро, окрім спрощених та допорогових закупівель.
Корисні статті
Команда Prozorro Market підготувала відповіді на поширені запитання щодо того, як придбати товар у першому державному онлайн-магазині. У відповідях розкрито багато важливих нюансів. Наприклад, медичні закупівлі до 50 тис грн, які проводяться в рамках заходів по запобіганню коронавірусної хвороби, можна здійснювати через Prozorro Market, але робити примітку COVID-19 для таких закупівель не обов’язково.