Назад до каталогу статей
Корисні статті

ЗАПИТ ЦІН ПРОПОЗИЦІЙ: ПЕРСОНАЛЬНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗАМОВНИКІВ

02 Березня 2023

Майданчик Е-Тендер працює індивідуально із кожним клієнтом. За запитом замовника організує безоплатне навчання щодо закупівлі в Прозорро Маркет. Навчимо теорії та пройдемо з вами перші закупівлі

Майданчик E-Tender завжди стоїть на сторожі інтересів кожного клієнта. Для нас важливо, аби запити користувачів майданчика були максимально відпрацьовані, а  питання повністю вирішені. Тож ми проводимо персональні навчання для замовників публічних торгів. Це індивідуальна безоплатна консультація, в якій ми знаходимо рішення на конкретний запит конкретного замовника.

Одне з найпоширеніших звернень на службу консультаційної підтримки майданчика Е-Тендер стосується роз’яснень щодо закупівель через Prozorro Market, а саме - порядку проведення закупівлі із використання запиту цін пропозицій (ЗЦП).


Це і не дивно, адже ЗЦП набрав особливої популярності під час війни, бо дозволяє купувати швидко та у простіший спосіб, в порівнянні із конкурентними процедурами. Такий закупівельний інструмент у війну став безспірно корисним та потрібним. Ми маємо щонайменше чотири аргументи для роботи через ЗЦП.

Закупівля через ЗЦП займає 5-8 днів

ЗЦП - законний інструмент для державних замовників

Це законний інструмент для проведення закупівель товарів на будь-яку суму і може застосовуватися як повноцінна альтернатива відкритим торгам. Таку ж думку щодо закупівель в електронному каталозі має Мінекономіки у своєму листі “Щодо використання електронних каталогів” від 16.02.2023 року.

1

Також в електронному каталозі легко працювати, замовник має можливість завантаження проєкту договору, а також використати готові шаблони договорів. Як саме, описали тут.

Кваліфікація в Прозорро Маркет

Більшість користувачів не розуміють, як без оприлюднення тендерної документації й, відповідно, проведення кваліфікації, бути впевненим в правильності проведеної закупівлі. Це є, зокрема, однією із причин, яка стримує замовників від закупівель в електронних каталогах.

Зауважимо, що функція кваліфікації не зникає, її проведення перекладено із замовників на адміністраторів каталогу, які відповідають за наповнення товарами каталогів та акредитації учасників. Адміністраторами електронного каталогу Prozoro Market є:

  • ДУ “Професійні закупівлі”  - для товарів масового вжитку;
  • ДП “Медичні закупівлі України” - для фармацевтичної продукції та медичного обладнання.

Види допомоги від Е-Тендер для замовників

Щодня ми консультуємо замовників щодо проведення ЗЦП та інших супутніх питань щодо закупівлі. А саме:

  1. Проводимо покрокову демонстрацію роботи в Prozorro Market;
  2. Супроводжуємо онлайн перші закупівлі через ЗЦП.
  3. Забезпечуємо навчальними відео та текстовими матеріалами.


Замовники, замовляйте персональне онлайн-навчання для працівників вашої організації

Команда консультантів E-Tender навчить вас працювати із ЗЦП. Ми проводимо навчання у форматі:

  • вебінарів;
  • участі у заходах за даною тематикою;
  • індивідуальних навчань працівників замовника.

Зокрема, на прикінці лютого команда Е-Тендер провела онлайн-захід для Неонатального центру міста Києва. На заході в тестовому режимі була проведена демонстрація закупівлі закупівлі медичних матеріалів через ЗЦП.

Ви також можете замовити продемонструвати проведення закупівлі саме тих товарів, що безпосередньо вас цікавлять.

Також нагадаємо, найпоширеніші товари, які замовники купують в електронному каталозі:

1

Залишилися запитання? Телефонуйте за номером 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support@e-tender.ua

Разом до Перемоги!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
Надаємо відповіді на найпоширеніші запитання від замовників про закупівлі у воєнний час. Відповідаємо як застосовувати положення Особливостей про здійснення публічних закупівель на Е-Тендер
Корисні статті
Закупівля газу 2023 в електронному каталозі Прозорро Маркет. Відкриті торги на закупівлю газу та запит цін пропозицій
Корисні статті
Де взяти довідку про несудимість онлайн та безкоштовно. Алгоритм дій для отримання витягу про відсутність судимості, про це розповіли на сайті - E-tender.ua