Назад до каталогу статей
Новини

Запит цінових пропозицій на Prozorro Market може запрацювати у грудні цього року

09 Листопада 2020

Дізнайтесь про те, які зміни відбудуться у Prozorro Market найближчим часом. Це вже буде “нова версія” державного онлайн-магазину.

6 листопада 2020 року відбувся семінар «Легкий старт на Prozorro Market», організований ДУ "Професійні закупівлі" та електронним майданчиком E-Tender.  На семінарі доповідали експерти ДУ "Професійні закупівлі" Ольга Нос та Олексій Краснощоков, представник ДП “Медичні закупівлі України” Андрій Кузьо та спеціаліст по роботі із замовниками у сфері публічних закупівель майданчику Е-Тендер Антон Волов.

Запис семінару ми розмістили на ютуб-каналі E-tender.UA.

Цікавою була презентація Олексія Краснощокова, адже він розповідав про зміни, які найближчим часом відбудуться у Prozorro Market. За його словами вже у грудні цього року замовники у Прозорро Market зможуть користуватися новим функціоналом: “запит цінових пропозицій” та подання електронних скарг на недобросовісних постачальників безпосередньо у системі. Також почне діяти нова процедура кваліфікації постачальників.

Дуже корисною для замовників може стати процедура “запит цінових пропозицій”, яка дозволяє проводити закупівлі у Прозорро Маркет на суми, що перевищують 50 тис. гривень (але до 200 тис. гривень). Запит цінових пропозицій працюватиме швидше ніж спрощена закупівля. Механізм дуже простий. Замовник робить запит у певному електронному каталозі товарів, вказуючи бажані строки поставки, кількість товару, яку він хоче придбати та свою пропозицію ціни.  Всім постачальникам, які зареєстровані в даному каталозі, автоматично розсилається повідомлення з відповідною пропозицією. Постачальники можуть прийняти пропозицію, або проігнорувати. Якщо замовник вкаже у запиті не ринкові ціни - його пропозицію ніхто не підтримає. Переможець у цій закупівлі буде визначений автоматично, і це буде постачальник, який запропонує найвигідніші умови для замовника. Процедура триватиме лише 2 дні.

Ольга Нос детально розповіла про те, як функціонує перший державний онлайн-магазин.

Андрій Кузьо навів цікаву інформацію, яка стосується медичних електронних каталогів. Виявляється, середні закупівельні ціни в медичних каталогах Прозоро Market були нижчими, ніж в інших процедурах Prozorro (допорогових закупівлях, відкритих торгах тощо). Зокрема, на такі товари як медичні маски, рукавички, антисептики. Постачальники бачать ціну конкурента і тому намагаються знизити свою.

Антон Волов презентував можливості роботи у кабінеті замовника на майданчику Е-Тендер та надав покрокову інструкцію проведення державної закупівлі через Prozorro Market.

Корисні матеріали:

Prozorro.Market - це просто!

Prozorro.Market: зручний інструмент для замовника 

Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Prozorro.Market

Як купити в Prozorro.Мarket: крокова допомога замовнику

Як зареєструватися і почати роботу в Prozorro.Мarket - Електронному каталозі?

Майданчик Е-Тендер надає послуги щодо участі в Прозоро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів.

Звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55(безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

схожi новини

Новини
За останній місяця цього року до використання нашої платформи долучилися нові приватні компанії, що вже успішно проводять свої закупівлі
Новини
Уряд затвердив Порядок проведення електронних аукціонів для продажу об’єктів великої приватизації в системі Прозорро.Продажі. У статті розповіли коротко про те, як буде проходити аукціон
Новини
Уряд вніс зміни до Постанови № 1178, яка затверджує Особливості здійснення публічних закупівель. Що це за зміни, прокоментували у статті