Назад до каталогу статей
Новини

Запит цінових пропозицій на Prozorro Market може запрацювати у грудні цього року

09 Листопада 2020

Дізнайтесь про те, які зміни відбудуться у Prozorro Market найближчим часом. Це вже буде “нова версія” державного онлайн-магазину.

6 листопада 2020 року відбувся семінар «Легкий старт на Prozorro Market», організований ДУ "Професійні закупівлі" та електронним майданчиком E-Tender.  На семінарі доповідали експерти ДУ "Професійні закупівлі" Ольга Нос та Олексій Краснощоков, представник ДП “Медичні закупівлі України” Андрій Кузьо та спеціаліст по роботі із замовниками у сфері публічних закупівель майданчику Е-Тендер Антон Волов.

Запис семінару ми розмістили на ютуб-каналі E-tender.UA.

Цікавою була презентація Олексія Краснощокова, адже він розповідав про зміни, які найближчим часом відбудуться у Prozorro Market. За його словами вже у грудні цього року замовники у Прозорро Market зможуть користуватися новим функціоналом: “запит цінових пропозицій” та подання електронних скарг на недобросовісних постачальників безпосередньо у системі. Також почне діяти нова процедура кваліфікації постачальників.

Дуже корисною для замовників може стати процедура “запит цінових пропозицій”, яка дозволяє проводити закупівлі у Прозорро Маркет на суми, що перевищують 50 тис. гривень (але до 200 тис. гривень). Запит цінових пропозицій працюватиме швидше ніж спрощена закупівля. Механізм дуже простий. Замовник робить запит у певному електронному каталозі товарів, вказуючи бажані строки поставки, кількість товару, яку він хоче придбати та свою пропозицію ціни.  Всім постачальникам, які зареєстровані в даному каталозі, автоматично розсилається повідомлення з відповідною пропозицією. Постачальники можуть прийняти пропозицію, або проігнорувати. Якщо замовник вкаже у запиті не ринкові ціни - його пропозицію ніхто не підтримає. Переможець у цій закупівлі буде визначений автоматично, і це буде постачальник, який запропонує найвигідніші умови для замовника. Процедура триватиме лише 2 дні.

Ольга Нос детально розповіла про те, як функціонує перший державний онлайн-магазин.

Андрій Кузьо навів цікаву інформацію, яка стосується медичних електронних каталогів. Виявляється, середні закупівельні ціни в медичних каталогах Прозоро Market були нижчими, ніж в інших процедурах Prozorro (допорогових закупівлях, відкритих торгах тощо). Зокрема, на такі товари як медичні маски, рукавички, антисептики. Постачальники бачать ціну конкурента і тому намагаються знизити свою.

Антон Волов презентував можливості роботи у кабінеті замовника на майданчику Е-Тендер та надав покрокову інструкцію проведення державної закупівлі через Prozorro Market.

Корисні матеріали:

Prozorro.Market - це просто!

Prozorro.Market: зручний інструмент для замовника 

Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Prozorro.Market

Як купити в Prozorro.Мarket: крокова допомога замовнику

Як зареєструватися і почати роботу в Prozorro.Мarket - Електронному каталозі?

Майданчик Е-Тендер надає послуги щодо участі в Прозоро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів.

Звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55(безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати