Назад до каталогу статей
Новини

Запит цінових пропозицій на Prozorro Market може запрацювати у грудні цього року

09 Листопада 2020

Дізнайтесь про те, які зміни відбудуться у Prozorro Market найближчим часом. Це вже буде “нова версія” державного онлайн-магазину.

6 листопада 2020 року відбувся семінар «Легкий старт на Prozorro Market», організований ДУ "Професійні закупівлі" та електронним майданчиком E-Tender.  На семінарі доповідали експерти ДУ "Професійні закупівлі" Ольга Нос та Олексій Краснощоков, представник ДП “Медичні закупівлі України” Андрій Кузьо та спеціаліст по роботі із замовниками у сфері публічних закупівель майданчику Е-Тендер Антон Волов.

Запис семінару ми розмістили на ютуб-каналі E-tender.UA.

Цікавою була презентація Олексія Краснощокова, адже він розповідав про зміни, які найближчим часом відбудуться у Prozorro Market. За його словами вже у грудні цього року замовники у Прозорро Market зможуть користуватися новим функціоналом: “запит цінових пропозицій” та подання електронних скарг на недобросовісних постачальників безпосередньо у системі. Також почне діяти нова процедура кваліфікації постачальників.

Дуже корисною для замовників може стати процедура “запит цінових пропозицій”, яка дозволяє проводити закупівлі у Прозорро Маркет на суми, що перевищують 50 тис. гривень (але до 200 тис. гривень). Запит цінових пропозицій працюватиме швидше ніж спрощена закупівля. Механізм дуже простий. Замовник робить запит у певному електронному каталозі товарів, вказуючи бажані строки поставки, кількість товару, яку він хоче придбати та свою пропозицію ціни.  Всім постачальникам, які зареєстровані в даному каталозі, автоматично розсилається повідомлення з відповідною пропозицією. Постачальники можуть прийняти пропозицію, або проігнорувати. Якщо замовник вкаже у запиті не ринкові ціни - його пропозицію ніхто не підтримає. Переможець у цій закупівлі буде визначений автоматично, і це буде постачальник, який запропонує найвигідніші умови для замовника. Процедура триватиме лише 2 дні.

Ольга Нос детально розповіла про те, як функціонує перший державний онлайн-магазин.

Андрій Кузьо навів цікаву інформацію, яка стосується медичних електронних каталогів. Виявляється, середні закупівельні ціни в медичних каталогах Прозоро Market були нижчими, ніж в інших процедурах Prozorro (допорогових закупівлях, відкритих торгах тощо). Зокрема, на такі товари як медичні маски, рукавички, антисептики. Постачальники бачать ціну конкурента і тому намагаються знизити свою.

Антон Волов презентував можливості роботи у кабінеті замовника на майданчику Е-Тендер та надав покрокову інструкцію проведення державної закупівлі через Prozorro Market.

Корисні матеріали:

Prozorro.Market - це просто!

Prozorro.Market: зручний інструмент для замовника 

Знижені тарифи для бізнесу та підвищено поріг закупівель у Prozorro.Market

Як купити в Prozorro.Мarket: крокова допомога замовнику

Як зареєструватися і почати роботу в Prozorro.Мarket - Електронному каталозі?

Майданчик Е-Тендер надає послуги щодо участі в Прозоро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів.

Звертайтеся до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55(безкоштовно в межах України),

e-mail: support@e-tender.ua

схожi новини

Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет