Назад до каталогу статей
Новини

ЗАПРАЦЮВАВ АНАЛІТИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ МОНІТОРИНГУ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ БОРОТЬБИ З COVID-19

09 Липень 2020

Команда DOZORRO, спільно з Українською правдою, розробила інтерактивний інструмент аналітики, який збирає та візуалізує дані про публічні закупівлі для боротьби з COVID-19. Більше - у новині.

Команда DOZORRO, спільно з Українською правдою, розробила інтерактивний інструмент аналітики, який збирає та візуалізує дані про публічні закупівлі для боротьби з COVID-19. 

Користувачі системи електронних закупівель, журналісти та небайдужі громадяни отримали зручний механізм моніторингу придбаних державою товарів та послуг медичного призначення.

Нагадаємо, що державні закупівлі для боротьби з COVID-19 можуть проводитися за спрощеною процедурою (без аукціону). Проте, замовники зобов'язані звітувати - кожна закупівля реєструється в Прозорро. У системі такі  закупівлі мають чек-бокс “COVID-19”. На майданчику Е-Тендер реалізовано повний функціонал для проведення таких закупівель.

Новий аналітичний інструмент допомагає дослідити закупівлі за географією, часом, певними групами товарів, замовником або постачальником тощо. В окремий фільтр винесені закупівлі 240 лікарень, які МОЗ визначив опорними для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Інструмент розроблено за фінансової підтримки міжнародних донорських організацій.

Читайте також: Обов'язкові технічні доопрацювання від Prozorro вже реалізовані на E-Tender

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З 8 листопада 2020 року електронні документи та договори можна буде підписувати лише КЕП. Якщо ви використовуєте ЕЦП, то його потрібно замінити на КЕП.
Новини
Дізнайтеся про нові аспекти законодавства, яке регулює процедуру передачі в оренду об'єктів державного та комунального майна у системі «Прозорро.Продажі». Багато корисної та практичної інформації.
Новини
Конкурентні процедури допомагають вигідно продавати та купувати активи спиртової галузі. Завдяки аукціонам Прозорро.Продажі вдалося продати активи трьох виробничих майданчиків на 59 млн грн. дорожче від стартової їх вартості (сумарно). На черзі продаж ще семи МПД. Взяти участь в оголошених аукціонах можна через майданчик E-Tender.