Назад до каталогу статей
Новини

ЗАПРАЦЮВАВ АНАЛІТИЧНИЙ ІНСТРУМЕНТ МОНІТОРИНГУ ЗАКУПІВЕЛЬ ДЛЯ БОРОТЬБИ З COVID-19

09 Липень 2020

Команда DOZORRO, спільно з Українською правдою, розробила інтерактивний інструмент аналітики, який збирає та візуалізує дані про публічні закупівлі для боротьби з COVID-19. Більше - у новині.

Команда DOZORRO, спільно з Українською правдою, розробила інтерактивний інструмент аналітики, який збирає та візуалізує дані про публічні закупівлі для боротьби з COVID-19. 

Користувачі системи електронних закупівель, журналісти та небайдужі громадяни отримали зручний механізм моніторингу придбаних державою товарів та послуг медичного призначення.

Нагадаємо, що державні закупівлі для боротьби з COVID-19 можуть проводитися за спрощеною процедурою (без аукціону). Проте, замовники зобов'язані звітувати - кожна закупівля реєструється в Прозорро. У системі такі  закупівлі мають чек-бокс “COVID-19”. На майданчику Е-Тендер реалізовано повний функціонал для проведення таких закупівель.

Новий аналітичний інструмент допомагає дослідити закупівлі за географією, часом, певними групами товарів, замовником або постачальником тощо. В окремий фільтр винесені закупівлі 240 лікарень, які МОЗ визначив опорними для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Інструмент розроблено за фінансової підтримки міжнародних донорських організацій.

Читайте також: Обов'язкові технічні доопрацювання від Prozorro вже реалізовані на E-Tender

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати