Назад до каталогу статей
Новини

Затверджено постанову, яка запускає земельні аукціони у Прозорро.Продажі

23 Вересня 2021

Організатори земельних аукціонів лише очікували затвердження порядку проведення аукціонів. Уряд затвердив цей документ. Взяти участь у торгах можна через акредитований майданчик Е-Тендер

Уряд затвердив Постанову «Про деякі питання підготовки та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)»

Це той самий документ, який блокував оголошення аукціонів, а тому одразу після його публікації та набуття чинності можна буде проводити земельні торги у Прозорро.Продажі через Е-Тендер.

Що це означає для продавців? Органи місцевого самоврядування та інші власники зможуть продавати та передавати право оренди земельних ділянок на аукціонах. Приватні власники також зможуть продавати власні паї на конкурентних торгах.

Учасникам варто відзначити, що незабаром в Україні сформується велика база земельних ділянок, які пропонуються до продажу і оренди. І потенційні покупці (інвестори) зможуть в онлайн режимі знайти потрібну ділянку і придбати або орендувати її онлайн з власного кабінету на Е-Тендер.
Е-Тендер вже акредитований Прозорро.Продажі для проведення торгів і готовий до запуску з моменту набуття чинності затвердженої Постанови. Щоб оголосити аукціон через електронний майданчик, потрібно зареєструватись на Е-Тендер та укласти договір.

Корисні матеріали: 

Відкриття ринку землі. як знайти земельні аукціони та що змінюється для учасників ринку?

Земельні аукціони в Прозорро.Продажі: інструкція для організаторів та учасників


Спеціалісти Е-Тендер допоможуть в усіх процедурних та технічних питаннях, які стосуються участі  у земельних аукціонах ProZorro.Продажі.  Щоб дізнатись більше про земельні аукціони звертайтеся за контактами:

телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
В електронному каталозі Прозорро Маркет для замовників з'явиться можливість завантажувати проєкти договорів та використовувати готові шаблони договорів
Новини
В системі Прозорро.Продажі та E-Tender оголошені перші аукціони з продажу непрацюючих кредитів державного банку АБ “Укргазбанк”. Це продаж прав вимог за кредитними договорами, що забезпечені заставою (іпотекою), а придбати їх можуть лише фінансові установи.
Новини
До уваги замовників! Внесли зміни до Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань, затвердженого наказом Мінфіну № 309. Прокоментували, що саме замовнику врахувати