Назад до каталогу статей
Дайджест

ЗАВЖДИ ПРО ЦІКАВЕ ТА КОРИСНЕ В НАШОМУ ДАЙДЖЕСТІ НОВИН

25 Січня 2021

Огляд новин з 18 по 24 січня 2021

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

У системі Е-Тендер можна захистити документ водяним знаком 

Водяні знаки - зручний спосіб захисту документів постачальника, що завантажуються у Prozorro, від копіювання та неправомірного використання. Більше у матеріалі. 

Топ найпоширеніших запитань від замовників щодо критеріїв доброчесності на Е-Тендер

Плануєте оголосити тендер і не знаєте як правильно заповнити електронні поля по критеріям доброчесності? Це відео допоможе вам розібратись з функціоналом майданчику Е-Тендер.. Більше у відео-матеріалі.  

Оновлення на Е-Тендер: подача заявки на кваліфікацію у Prozorro Market  

Постачальники зможуть проходити кваліфікацію до електронних каталогів Prozorro Market на майданчику E-Tender.  Більше у нашому огляді.

Найпоширеніші запитання від учасників щодо критеріїв доброчесності на Е-Тендер

Потрібно розібратись із практичним застосуванням функціоналу майданчику Е-Тендер щодо встановлення вимог по критеріям доброчесності? Тоді вам слід переглянути відео, яке ми підготували.

Критерії доброчесності: заповнення електронних полів на майданчику Е-Тендер 

Наша команда підготувала відео-інструкцію, яка допоможе замовникам коректно заповнити електронні поля вимог по статті 17 Закону “Про публічні закупівлі” на майданчику E-Tender. Більше у матеріалі. 

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Новий продукт Укрзалізниці: перевезення з узгодженими строками у власних вагонах перевізника 

Укрзалізниця пропонує послугу перевезення з узгодженими строками та обсягами у вагонах перевізника. Електронні аукціони з реалізації цієї послуги відбудуться в Прозорро.Продажі 18 та 19 січня 2021 року.  Зареєструватись на аукціон можна на майданчику E-Tender.  Дізнайтесь більше у нашій статті.

Відео-інструкція: класичний аукціон у  Prozorro.Продажі 

Ми підготували відео, в якому розглянемо особливості участі в класичному аукціоні на майданчику Е-Тендер. Дізнайтесь більше за посиланням.

КОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ ТА ПРОДАЖІ

Як оптимізувати операційні витрати компанії у кризові часи

Не відмовляйтеся від ідей подальшого розвитку бізнесу навіть під час кризи, а почніть використовувати сучасні системи автоматизації та оптимізації бізнес-процесів. Більше у статті. 

схожi новини

Дайджест
Закупівлі з приведеною ціною та без неї, удосконалення інструменту попозиційних торгів, оптимізація мобільної версії та інше
Дайджест
Пропонуємо взяти участь в аукціонах, які відбудуться у другій половині травня. Приміщення які підходять для будь-якого цільового використання.