Назад до каталогу статей
Новини

ЖИТОМИРСЬКИЙ ЛГЗ ПІДГОТУЮТЬ ДО ПРИВАТИЗАЦІЇ

01 Жовтня 2020

Фонд державного майна підготує до приватизації підприємство, яке має повний технологічний цикл виробництва лікеро-горілчаної продукції

Житомирський лікеро-горілчаний завод передано в управління ФДМУ для подальшої приватизації. Відповідний указ № 412/2020 «Деякі питання оптимізації переліку об’єктів державної власності, що забезпечують діяльність Президента України» Володимир Зеленський підписав 29 вересня 2020 року.  Цей об’єкт державної власності перебував в управлінні ДУС.

Житомирський ЛГЗ має повний технологічний цикл – від надходження зерна до одержання готової продукції. Асортимент продукції включає 48 найменувань горілок, горілок особливих, настоянок, наливок, лікерів тощо. На Чуднівській філії виробляється спирт етиловий ректифікований «Екстра» та «Люкс», солод житній та інше.

Нагадаємо, що приватизація спиртових заводів від ДП "Укрспирт" проходить на акредитованому майданчику E-Tender. Повний перелік за посиланням.

Корисні матеріали:

Якщо виникають будь-які запитання щодо роботи на майданчику Е-Тендер, звертайтеся до нас і отримайте безкоштовну консультацію від наших менеджерів.

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення