Назад до каталогу статей
Новини

ЖИТОМИРСЬКИЙ ЛГЗ ПІДГОТУЮТЬ ДО ПРИВАТИЗАЦІЇ

01 Жовтня 2020

Фонд державного майна підготує до приватизації підприємство, яке має повний технологічний цикл виробництва лікеро-горілчаної продукції

Житомирський лікеро-горілчаний завод передано в управління ФДМУ для подальшої приватизації. Відповідний указ № 412/2020 «Деякі питання оптимізації переліку об’єктів державної власності, що забезпечують діяльність Президента України» Володимир Зеленський підписав 29 вересня 2020 року.  Цей об’єкт державної власності перебував в управлінні ДУС.

Житомирський ЛГЗ має повний технологічний цикл – від надходження зерна до одержання готової продукції. Асортимент продукції включає 48 найменувань горілок, горілок особливих, настоянок, наливок, лікерів тощо. На Чуднівській філії виробляється спирт етиловий ректифікований «Екстра» та «Люкс», солод житній та інше.

Нагадаємо, що приватизація спиртових заводів від ДП "Укрспирт" проходить на акредитованому майданчику E-Tender. Повний перелік за посиланням.

Корисні матеріали:

Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте за номером 0 800 30 07 05 (безкоштовно в межах України) або пишіть на e-mail support-auction@e-tender.ua

З повагою команда Е-Tender!

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.
Новини
В статті розглядаємо особливості здійснення оборонних закупівель на період дії правового режиму воєнного стану.