Назад до каталогу статей
Новини

Зміна умов кваліфікації постачальників до Е-каталогу

24 Червень 2022

ЦЗО ДУ «Професійні закупівлі» повідомили про спрощення умов проведення кваліфікації постачальників до Е-каталогу.

Створення умов для упішного фукціонування бізнесу є важливим завданням для підтримки економіки України, особливо зараз. Адже бізнес переживає війну по різному. Частині підприємців вдалося адаптуватися до нових умов і вони продовжують діяльність, дехто переформатував її, а дехто в очікуванні закінчення бойових дій.  

На днях Державна установа «Професійні закупівлі», основною діяльністю  якої є  проведення закупівель та адміністрування електронного каталогу Prozorro Market щодо товарів і послуг, повідомила про спрощення умов проведення кваліфікації постачальників до Е-каталогу.  

Відтепер стати постачальником в електронному каталозі Prozorro Market стало значно легше, для цього підприємці можуть подати:

  • 10 податкових/видаткових накладних замість 20 або
  • 3(три) аналогічні договори у Prozorro замість 5

Крім того, для підтвердження досвіду можна використовувати накладні та договори за 2022 рік.

Зміни в умовах кваліфікації постачальників до електронного каталогу почали діяти з 20.06.2022.

Це нововведення відкриває новий ринок збуту для постачальників, які не мали досвіду роботи із державними закупівлями взагалі чи мали складнощі для початку роботи з каталогом.

І це не остання зміна. Так, вже розглядається новий проект Постанови 169, який передбачає, що замовники здійснюватимуть публічні закупівлі із застосуванням електронного каталогу без обмеження очікуваної вартості.

Тому доєднуйтеся до Е-каталогу, детальніша інструкція про те, як подати заявку на акредитацію в Prozorro Market тут

 

Залишилися запитання,  звертайтеся на 0800 30 77 55 або support@e-tender.ua

або до вашого персонального менеджера!

 


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.