Назад до каталогу статей
Новини

ЗНИЖЕНІ ТАРИФИ ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА ПІДВИЩЕНО ПОРІГ ЗАКУПІВЕЛЬ У PROZORRO MARKET

14 Вересня 2020

Кабінет Міністрів України прийняв постанову про роботу Прозорро Market. Верхній поріг закупівель підвищено до 200 тисяч гривень. Крім того, знижені тарифи для бізнесу за користування системою

Постанова КМУ № 822 "Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу" від 14.09.2020 набула чинності. Відтепер державні замовники можуть проводити закупівлі у Prozorro Market на суми до 200 тисяч гривень, а ті, що є монополістами у своїй галузі — до 1 млн грн. Раніше верхній поріг був лише 50 тисяч, що суттєво обмежувало можливості багатьох замовників. Водночас, при закупівлях у Prozorro Market товарів на суми від 50 до 200 тисяч гривень (замовники-монополісти — до 1 млн грн) буде обов`язковим використання запиту цінових пропозицій. 

Крім того, затверджені нові тарифи у Прозорро.Market для бізнесу. Бізнес буде сплачувати комісію — але лише в разі підписання угоди. Сума комісії буде 3% від суми договору при вартості закупівлі до 50 тис. грн, 2% – до 200 тис. грн, 1% – понад 200 тис. грн. Для державних замовників користування Prozorro Market є повністю безкоштовним.

Prozorro.Market - державний онлайн-магазин створений для того, аби державні та комунальні органи влади і підприємства могли купувати товари широкого вжитку без обтяжливих тендерних процедур. 

Щоб почати працювати у Прозорро Market, достатньо один раз пройти процедуру кваліфікації, та зареєструвати свій товар у електронному каталозі. Prozorro Market допомагає підприємцям суттєво розширити ринок збуту. Та, відповідно, аби розмістити товар у системі, бути зареєстрованим на майданчику Е-тендер. Більше - у нашому ролику нижче.


Більше про Prozorro Market у наших матеріалах:

Майданчик Е-Тендер надає послуги щодо участі в Прозоро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів.

Звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою команда E-Tender!


Prozorro Market, Прозоро Market, Прозорро Market, державні закупівлі, електронний каталог,  E-Tender


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Команда E-Tender продовжує допомагати благодійним та громадським організаціям проводити ефективні та прозорі закупівлі необхідних товарів під час війни
Новини
З квітня 2022 року на період воєнного стану земельні торги з оренди с/г земель були скасовані. Але не очікуючи завершення війни, Верховна рада ухвалила повернути електронні земельні торги в Прозорро.Продажі та E-Tender, закон вже підписано та опубліковано.
Новини
E-Tender офіційно акредитований щодо проведення аукціонів з продажу майна банків, які ліквідуються та перебувають в управлінні ФГВФО. Відтепер в меню майданчика ще більше комерційної нерухомості, авто, квартир та іншого майна.