Назад до каталогу статей
Новини

ЗНИЖЕНІ ТАРИФИ ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА ПІДВИЩЕНО ПОРІГ ЗАКУПІВЕЛЬ У PROZORRO MARKET

14 Вересня 2020

Кабінет Міністрів України прийняв постанову про роботу Прозорро Market. Верхній поріг закупівель підвищено до 200 тисяч гривень. Крім того, знижені тарифи для бізнесу за користування системою

Постанова КМУ № 822 "Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу" від 14.09.2020 набула чинності. Відтепер державні замовники можуть проводити закупівлі у Prozorro Market на суми до 200 тисяч гривень, а ті, що є монополістами у своїй галузі — до 1 млн грн. Раніше верхній поріг був лише 50 тисяч, що суттєво обмежувало можливості багатьох замовників. Водночас, при закупівлях у Prozorro Market товарів на суми від 50 до 200 тисяч гривень (замовники-монополісти — до 1 млн грн) буде обов`язковим використання запиту цінових пропозицій. 

Крім того, затверджені нові тарифи у Прозорро.Market для бізнесу. Бізнес буде сплачувати комісію — але лише в разі підписання угоди. Сума комісії буде 3% від суми договору при вартості закупівлі до 50 тис. грн, 2% – до 200 тис. грн, 1% – понад 200 тис. грн. Для державних замовників користування Prozorro Market є повністю безкоштовним.

Prozorro.Market - державний онлайн-магазин створений для того, аби державні та комунальні органи влади і підприємства могли купувати товари широкого вжитку без обтяжливих тендерних процедур. 

Щоб почати працювати у Прозорро Market, достатньо один раз пройти процедуру кваліфікації, та зареєструвати свій товар у електронному каталозі. Prozorro Market допомагає підприємцям суттєво розширити ринок збуту. Та, відповідно, аби розмістити товар у системі, бути зареєстрованим на майданчику Е-тендер. Більше - у нашому ролику нижче.


Більше про Prozorro Market у наших матеріалах:

Майданчик Е-Тендер надає послуги щодо участі в Прозоро.Маркет та консультує щодо розміщення у ньому товарів.

Звертайтеся до наших менеджерів.

З повагою команда E-Tender!


Prozorro Market, Прозоро Market, Прозорро Market, державні закупівлі, електронний каталог,  E-Tender


Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Новини
Вебінар відбудеться 1 грудня 2020 року об 11:00. Дізнайтесь про зміни, які відбудуться у Prozorro Market найближчим часом. Вебінар організований журналом "Держзакупівлі" спільно з E-Tender.
Новини
Оголошено аукціон з продажу комерційної нерухомості у місті Чернігів. Гарна можливість для інвестування. Можна купити приміщення під власний бізнес, адже об'єкт має низьку стартову ціну. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender.
Новини
У Прозорро.Продажі можна купити ресторан на воді. За вигідною ціною продається ресторан-пароплав, який пришвартовано в затоці р. Дніпро у зоні відпочинку Гідропарк міста Києва. Взяти участь в аукціоні можна на електронному майданчику E-Tender. До 16 грудня триває період уточнень, протягом якого об'єкт можна подивитися. Аукціон відбудеться 17 грудня.