Назад до каталогу статей
Стаття від експерта

ЗРАЗКИ ПРОТОКОЛІВ ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ ТА УПОВНОВАЖЕНОЇ ОСОБИ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ РІЧНОГО ПЛАНУ

20 Грудня 2019

Річний план та зміни до нього тендерний комітет (уповноважена особа) затверджують протокольним рішенням. Далі надали зразки таких документів

Олег Кушнір

Відповідно до частини 3 статті 11  Закону «Про публічні закупівлі» тендерний комітет або уповноважена особа (особи), поміж інших функцій, складають та затверджують річні плани закупівель. Так, спершу комітет затверджує річний план закупівель на засіданні, оформлює рішення протоколом, який підписують присутні члени комітету. Затверджений протокольним рішенням річний план має бути обов’язково у замовника. Також в ньому має бути вся інформація, яку слід оприлюднити через майданчик на Прозоро.  

Також зауважимо, якщо на закупівлю в прозоро замовнику виділили додаткові кошти, то їх сума також має бути внесена у річний план (додаток до нього). І не забувайте, що на кожен новий предмет закупівлі замовнику слід заповнити новий рядок плану. Про такі нюанси створення нових рядків річного плану, ми також разом із Олегом Кушніром, засновником агентства «Консалт», головним редактором видання «Консалт Інфо» розповіли у відео «Практичні поради планування публічних закупівель на 2020 рік».

ПРОТОКОЛ 

ЩОДО ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ УПОВНОВАЖЕНОЮ ОСОБОЮ

«(вкажіть дату)» 2020 р.
№_____
«(вкажіть населений пункт)»

Керуючись вимогами статті 4 та 11 Закону України «Про публічні закупівлі» від _________ №______, Положення про уповноважену особу, що затверджене рішенням (вкажіть назву замовника) від _____ №______, необхідно забезпечити планування закупівель у межах визначених потреб замовника.

Планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель (далі – річний план).

Річний план та зміни до нього замовник безоплатно оприлюднює в електронній системі закупівель протягом п’яти робочих днів з дня затвердження річного плану та змін до нього.

ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА):

  1. Затвердити річний план закупівель на 2020 рік (зміни до річного плану закупівель на 2020 рік).
  2. Оприлюднити відповідну інформацію в електронній системі закупівель у порядку, передбаченому згідно зі ст. 4 Закону.

 Уповноважена особа                     Підпис                                               «ПІБ»


ПРОТОКОЛ

 ЗАСІДАННЯ ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ

«(вкажіть дату)» 2020 р.
№_____
«(вкажіть населений пункт)»
Присутні:
Голова тендерного комітету

Заступник голови тендерного комітету

Секретар тендерного комітету

Член тендерного комітету

Член тендерного комітету

«ПІБ»

«ПІБ»

«ПІБ»

«ПІБ»

«ПІБ»

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Розгляд та затвердження річного плану закупівель (змін до річного плану закупівель) на 2020 рік та вжиття у зв’язку з цим заходів, що передбачені згідно зі ст. 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).

Щодо питання 1 порядку денного слухали:

«ПІБ», «ПІБ»

Доповідачі повідомили, що згідно зі статтею 4 Закону закупівлю здійснюють відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюють на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.

Форма річного плану закупівель затверджена наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22.03.2016 № 490.

ВИСТУПИЛИ:

«ПІБ», «ПІБ»

ВИРІШИЛИ:

  1. Затвердити річний план закупівель (зміни до річного плану) на 2020 рік.
  2. Оприлюднити відповідну інформацію у порядку, передбаченому згідно зі ст. 4 Закону на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель.

ГОЛОСУВАЛИ:

Склад комітету:

Прізвище та ініціали

Результати голосування

За», «Проти», «Утримався»):

Голова тендерного комітету
«ПІБ»
«За»
Заступник голови тендерного комітету
«ПІБ»

«За»

Секретар тендерного комітету
«ПІБ»

«За»

Члени тендерного комітету
«ПІБ»

«За»

Члени тендерного комітету
«ПІБ»

«За»

Підписи:

Голова тендерного комітету
«ПІБ»
________
Заступник голови тендерного комітету
«ПІБ»
________
Секретар тендерного комітету
«ПІБ»
________
Члени тендерного комітету
«ПІБ»
________
Члени тендерного комітету
«ПІБ»
________

Зразки документів розробило Агентство «Консалт» 

konsaltua.com, 0-800-30-30-31

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Стаття від експерта
До уваги кейс № 2 про участь української компанії в державному міжнародному тендері. У минулому № 1 ми надали опис того, які вимоги ставить іноземний замовник до учасників, які шанси в української компанії є на участь та перемогу. У цій статті розказали про ще один вдалий на наш погляд досвід участі в міжнародній закупівлі.
Стаття від експерта
Унікальний державний онлайн магазин, який має певні переваги особливо для початківця у публічних закупівлях - електронний каталог. Без зайвих документів та довгих очікувань рішень про переможця, тут в Prozorro Market, постачальник одразу отримує замовлення. Та які важливі моменти при цьому, слід знати бізнесу, нам розповів керівник ДУ «Професійні закупівлі» Андрій Кузьменко. Говорила з яким, Марія Шепель, керівник відділу по роботі з корпоративними клієнтами електронного майданчика «E-Tender» .
Стаття від експерта
Міжнародні публічні закупівлі – питання, яке деякі учасники вважають важким та дещо нереальним щодо перемоги у таких видах торгах. Та практика говорить протилежне. Участь українських компаній та їхня перемога, або як мінімум вихід у трійку «призерів» в аукціоні – реально. Підтвердженням цього є ті кейси, які ми розпочинаємо розглядати. До уваги кейс № 1 про участь української компанії в державному міжнародному тендері.