Назад до каталогу статей
Корисні статті

Звіт по опублікованим у Прозорро закупівлям - функціонал для держзамовника

21 Жовтня 2021

В системі Е-Тендер можна швидко сформувати звіт про закупівлі використовуючи зручну фільтрацію. Можна відібрати закупівлі за певний період часу, відфільтрувати їх по статусу процедури та типу, регіону постачальників та інших параметрах. Ці дані легко експортувати в Excel, опрацювати та сформувати з них звіт

Фахівець по роботі  із замовниками Prozorro на E-Tender Антон Видриган розповідає як працює корисний для держзамовника  функціонал - формування звіту по опублікованих планах та закупівлях.


Формування звіту по закупівлях

Щоб сформувати звіт по закупівлях, спочатку відбираємо необхідні дані.  Для цього переходимо у вкладку “закупівлі/плани Прозорро” та натискаємо “фільтрувати” (мал.1).

1

мал.1

У вікні, що відкриється (мал.2) потрібно зазначити код ЄДРПОУ держзамовника. Далі ви можете застосувати додаткові фільтри: статус, тип процедури, регіон тощо. При натисканні кнопки “Пошук” система відбере всі закупівлі за вказаними вами параметрами.

мал.2

Далі, потрібно натиснути  “отримати Excel” (мал.3).

1

мал.3

На комп’ютер завантажиться файл Excel з потрібними даними, з яким можна буде працювати.

Формування звіту по планах

Щоб сформувати звіт по опублікованим планам, потрібно перейти у вкладку “Мій план”, обрати потрібний рік та натиснути “Отримати Excel” (мал.4).  Система завантажить файл - звіт буде сформований автоматично.

1

мал.4

Корисні матеріали та інструкції:

Якщо виникають запитання щодо роботи в системі публічних закупівель, звертайтесь до наших менеджерів:

тел.: 0 800 30 77 55 (безкоштовно в межах України), e-mail: support@e-tender.ua

Зацікавила інформація статті?
Отримати додаткове розʼяснення

схожi новини

Корисні статті
З 19 серпня 2022 року набули чинності зміни до приватизаційного законодавства. Нові строки, кількість аукціонів, порядок ініціації приватизації, порядок оплати за об’єкт тощо. А головне, навіть, великі об’єкти понад 250 млн. грн. тепер будуть продаватися на аукціонах Прозорро.Продажі, але після завершення воєнного стану.