Набрали чинності Зміни до Закону України “Про публічні закупівлі” від 16.08.2022р. №2526
Новини
Набрали чинності Зміни до Закону України “Про публічні закупівлі” від 16.08.2022р. №2526
12 Вересня 2022
Зміни до ЗУ “Про публічні закупівлі” встановлюють право КМУ визначати особливості здійснення закупівель на період дії воєнного стану
Читати повністю
Корисні статті
З 19 серпня 2022 року набули чинності зміни до приватизаційного законодавства. Нові строки, кількість аукціонів, порядок ініціації приватизації, порядок оплати за об’єкт тощо. А головне, навіть, великі об’єкти понад 250 млн. грн. тепер будуть продаватися на аукціонах Прозорро.Продажі, але після завершення воєнного стану.
Новини
Проект Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Новини
В статті розглянуті можливі випадки, при яких в замовників може не бути технічної можливості використання Prozoro та яким чином це документально підтвердити
Дайджест
На електронному майданчику E-Tender важливе технічне доопрацювання щодо публікації звітів без використання ЕСЗ
Новини
Оголошені нові відбори постачальників в електронні каталоги Прозорро Маркет
Новини
Довгоочікувана новина для постачальників медичної продукції. Тепер кваліфікація в електронні каталоги в категорію медичних товарів стала набагато простішою.
Підписка на розсилку новин
Зареєструйтесь, щоб отримувати цікаві пропозиціі