БІЗНЕС І ДЕРЖАВНІ ТЕНДЕРИ: НОВАЧКУ-УЧАСНИКУ ВІД ДОСВІДЧЕНИХ
Успіх клієнтів
БІЗНЕС І ДЕРЖАВНІ ТЕНДЕРИ: НОВАЧКУ-УЧАСНИКУ ВІД ДОСВІДЧЕНИХ
18 Липень 2019
Про свій досвід в електронних торгах від новачка до успішного учасника ми розповіли спеціально для порталу Dengi.ua. У статті систематизували найголовніші поради.
Читати повністю
Успіх клієнтів
Для того, щоб зрозуміти переваги роботи у системі Prozorro для бізнесу, Е-Tender, як провідний майданчик для державних закупівель і продажів, часто ділиться успішними та цікавими кейсами разом із своїми клієнтами. У черговій статті розповіли про забудовників і про досвід одного із, як користувача системи – групи компаній «Фаворит». Які лоти можуть бути цікаві забудовнику не тільки в розрізі закупівель, а й продажів системи Prozorro.Продажі
Успіх клієнтів
Нашими користувачами та першопрохідцями системи електронних торгів для комерційного бізнесу стають все дедалі більше лідери українського ринку. До лав випробувачів системи, яка запрацювала з липня цього року, приєдналася компанія АЗС ОККО. Саме про її унікальний досвід, особливості роботи системи й піде мова далі.
Успіх клієнтів
Представник АШАН – Юрій Кальмуцький, project manager B2B B2G компанії поділився досвідом участі в публічних та комерційних торгах. Назвав переваги для участь такого великого бізнесу в проєкті Prozorro Market та свої кейси учасника тендерів.
Підписка на розсилку новин
Зареєструйтесь, щоб отримувати цікаві пропозиціі