Prozorro Market

Державний е-каталог

Замовникам
Постачальникам

Що таке Prozorro Market?

Prozorro Market – державний е-каталог, де замовники купують у бізнеса товари широкого вжитку, фармацевтичну продукцію та медичні матеріали бюджетом до 200 000 грн.

Постановою уряду №169 від 28 лютого 2022 р. держзамовникам офіційно дозволено купувати через Prozorro Market під час дії воєнного стану.

Додатково, Мінекономіки рекомендує Prozorro Market як вигідну альтернативу спрощеним закупівлям.

Переваги Prozorro Market

Перевірені постачальники та товари

Кваліфікацію постачальників у каталог проводять централізовані закупівельні організації: ДУ «Професійні закупівлі» та ДП «Медичні закупівлі України»
 1 

Прості та зручні закупівлі

При закупівлі через е-каталог, замовнику не потрібно витрачати час на:
  • На підготову технічних вимог та самої тендерної документації
  • Кваліфікацію постачальників
 2 

Швидкі закупівлі

Середня тривалість закупівель через е–каталог:
  • Пряма закупівля – 3 дні
  • Запит ціни пропозицій – 4 днів
 3 

Види закупівельних процедур Prozorro Market

Пряма закупівля через каталог за принципом «обрав - поклав у кошик - замовив»

Закупівля через процедуру запит ціни пропозиції для відбору найкращої ціни

Приєднатися

Як працює Prozorro Market?

Залишились питання?

Замовити безкоштовну консультацію
Prozorro Market – державний інтернет-магазин для держзамовників.

ProZorro Market (E-Catalog)- є незамінним інструментом для держави та бізнесу!

Е-Каталог - це перший державний сервіс, який нагадує за функціоналом онлайн-магазин. Прозоро маркет як працює: прийшов – обрав – купив….зареєструвався – запропонував свій товар – очікуєш замовлення.

Для державних замовників прозоро маркет це вигідна альтернатива проведення закупівель широкого вжитку, вартість яких сягає до 200 тис. грн. Також закупівельники можуть через Прозорро Маркет сайт закупати й медичні товари. Електронний каталог Прозоро.Маркет економить ваш дорогоцінний час для підготовки вимог до закупівель, й скорочує його для їхнього проведення. Закупівля у системі прозоро через електронний каталог є узаконеним варіантом для допорогових закупівель.

Для бізнесу е каталог прозорро – шанс з легкістю та без подачі зайвих документів, продати та заявити про свій товар й бренд. Так, якщо ви є:

постачальник товарів, які є популярні у широкому вжитку, то можете продати у прозоро маркет (електронні каталоги): офісне устаткування, машини для обробки даних, комп’ютерне обладнання, мережеве обладнання, фотокопіювальне та поліграфічне обладнання, продукти харчування, поліетиленові мішки та пакети для сміття, нафта та дистилята.

постачальник, виробник медичної продукції – можете продавати медичні товари та фармацевтичну продукцію.

Аби стати продавцем у prozzoro market постачальнику достатньо заповнити заяву-приєднання, підтвердити досвід виконання аналогічного договору. Та, відповідно, аби розмістити товар у системі, бути зареєстрованим на майданчику Е-тендер.

E-Tender є офіційним учасником проєкту Prozzoro Market (Є Каталог) та надає консультації щодо роботи в електронних каталогах ДП «Професійні закупівлі» та ДП «Медичні закупівлі». А також наші менеджера допоможуть зареєструватися на майданчику та подати свій товар в певну категорію каталогу.

Запрошуємо до prozorro market сайт, продавайте оперативно та без зайвих зусиль, а команда Е-Тендер завжди вас підтримає!