як замовляти черезProzorro Market

Prozorro Market державний онлайн-магазин створений для того, щоб держзамовники могли купувати просто, швидко та вигідно

300млн.грн
Проведених угод на ProzorroMarket
9.62млн.грн
Сумма економії закупівель, до 50%
3460
Організаторів
1300
Учасників

Переваги використання е-каталога для держзамовників:

 1. Використання замовниками електронного каталогу Prozorro Market є законним. Регулює цю сферу Закон України “Про публічні закупівлі” та постанова Кабміну №822 від 14 вересня 2020 р. Мінекономрозвитку рекомендує використовувати Prozorro Market, як найбільш вигідну альтернатива спрощеним закупівлям. Про це йдеться в офіційному листі.

 2. Закупівля у Прозорро Маркет є швидшою, ніж спрощена закупівля. Середня тривалість прямої закупівлі на Prozorro Market становить 4 дні, через запит ціни пропозицій – 8 календарних днів; У спрощеній закупівлі лише строк подання пропозицій, відповідно до закону “Про публічні закупівлі” не може бути меншим ніж 5 робочих днів від оприлюднення оголошення в системі.

 3. Закупівлі на Прозорро Маркет заощаджують кошти: “запит ціни пропозиції” дає кращі результати економії, ніж спрощена закупівля.

 4. Закупівля у Prozorro Market простіша, ніж будь-яка процедура у ЕТС (включаючи спрощену закупівлю). Замовнику не потрібно готувати тендерну документацію та складати жодних документів. Постачальники вже пройшли кваліфікацію від ЦЗО (ДП “Професійні закупівлі” та ДП “Медичні закупівлі України”). Технічні характеристики описані у профілях товарів.

 5. У Prozorro Market система автоматично визначає переможця з найнижчою ціною пропозиції. На відміну від спрощенної закупівлі, де за проведення закупівлі несе відповідальність уповноважена особа.

Прозорро Маркет пропонує два варіанти проведення закупівлі:

 • Пряме замовлення — на суму від 50 тис.грн.

  Товар додається у кошик, після чого з вами повинен зв'язатися постачальник і ви укладете угоду.

 • “Запит ціни пропозицій” — на суму до 200 тис. грн.

  Дозволені угоди з монополістами у окремих галузях до 1 млн грн. Ви надсилаєте запит акредитованим постачальникам, а далі електронна система автоматично визначить переможцем того постачальника, ціна пропозиції якого є найбільш вигідною.

Купувати у Prozorro Market

Інструкції як використовувати Prozorro Market:

Залишились питання?

Замовити консультацію