Унікальна платформа для переміщення українських
підприємств постраждалих від російської агресії

Допомогаємо бізнесу подати заявку
на переміщення чи надати свої активи під оренду/продаж

Ми пропонуємо

Ключові переваги для фізичних та юридичних осіб:
 • Юридична підтримка на всіх етапах торгів
 • Оперативна допомога кваліфікованих менеджерів
 • Пошук необхідного вам лоту менеджером
 • Розсилки з підбірками цікавих вам лотів
Ключові переваги для державних та комунальних підприємств:
 • Юридична та технічна підтримка з організації аукціону
 • Розділ навчання з доступними матеріалам
 • Зручний та простий у користуванні майданчик
 • Підтримка кваліфікованих менеджерів

Як це працює

Реєстрація користувача
Публікація оголошення
Подання заявки
Аукціон
Кваліфікація переможця
Укладення договору

Чому варто вибрати майданчик E-tender?

Юридична підтримка

Кожен аукціон має унікальні вимоги до учасників, які можуть визначити досвідчені фахівці. Наші експерти допоможуть Вам юридично правильно прийняти участь в аукціоні та успішно придбати майно, без ризиків бути дискваліфікованим.

Пошук необхідного майна

У Прозорро.Продажі більше 270 000 аукціонів, що ускладнює пошук необхідного. Ми самостійно відшукаємо для Вас цікаве майно або сформуємо підписку за необхідними параметрами. Ви отримуватимете нові лоти на електронну пошту, що збереже Ваш час на пошук.

Офіційні тарифи та співпраця

На Е-Тендер встановлені тарифи для участі в аукціонах у повній відповідності до чинного законодавства. Юридичний супровід, пошук необхідного майна, а також супроводження організаторів аукціонів - безкоштовні для наших клієнтів.

Успішні кейси

Мала приватизація
Будівля готелю Житомир площею понад 10 000 кв.м. Клієнт Е-Тендер приватизував об’єкт у місцевої влади з метою його подальшої реконструкції та розвитку, як об’єкту місцевої інфраструктури.
Стартова вартість 60 082 176.00 грн
Ціна продажу 60 083 176.00 грн
Майно банкрутів
Клієнт Е-Тендер придбав комплекс нежитлових будівель комунального підприємства “Облпаливо” Черкаської обласної ради, в межах процедури санації підприємства та електронного аукціону.
Стартова вартість 3 103 680 грн
Ціна продажу 3 150 000 грн
Необроблена деревина
Продано лот лісоматеріалів, що складається з сосни круглої, класу D, різної довжини та діаметру. Загалом 1500 м.куб. На аукціонах щоденно продаються лоти необробленої деревини.
Стартова вартість 1 350 000 грн.
Ціна продажу 1 485 000 грн.
Судна
Компанія-нерезидент зі Словаччини придбала на аукціонах в Україні несамохідні баржі для використання у своїй діяльності.
Стартова вартість 18 142 249.00 грн
Ціна продажу 18 781 423.00 грн
Тепловози
Українська компанія придбала 3 тепловози для власного використання у своїй діяльності. За тепловози на аукціоні змагалися 7 компаній та ціна продажу зросла на 325%
Стартова вартість 3 842 772.72 грн
Ціна продажу 12 510 000.00 грн

Наші клієнти

Щоб почати роботу, пройдіть швидку реєстрацію

Як придбати майно на аукціоні:
 1. Реєструйтесь як покупець
 2. Знаходьте необхідний аукціон
 3. Вигравайте онлайн аукціон
 4. Підписуйте угоду і майно Ваше
До реєстрації
Як продати майно на прозорому аукціоні:
 1. Реєструйтесь як продавець
 2. Оголошуйте аукціони
 3. Отримуйте ринкову ціну за майно
 4. Підписуйте угоду та отримуйте кошти
До реєстрації
Реалізація державного майна – важливий індикатор прозорості та ефективності реформ.

ProZorro.Продажі – електронна торгова система, створена за цінностями та принципами системи прозоро. Вона обов'язкова для проведення малої приватизації – продажу майна державної та комунальної форм власності, а також продажу активів банків, що ліквідує Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. Також у Prozorro.Sale (прозоро сейл) можна купити права оренди вагонів Укрзалізниці, права видобутку корисних копалин, пакетів акцій, єдині майнові комплекси, купити комерційну нерухомість, зокрема й у Києві (офіси, магазини, виробничі бази, торгові центри, склади), земельні аукціони тощо. Тож у прозоро.продажі є можливість купити за ринковою ціною квартиру в Києві, та придбати у будь-якому іншому місті: будинки, котеджі, гаражі, прибудови тощо. Також у прозоро.продажі виставляють на продаж лоти й необробленої деревини, які для учасників аукціону та їхніх організаторів – лісокористувачів.

Майданчик Е-Тендер є тим самим marketplace державного а комунального майна, де найбільші організатори пропонують свої активи до продажу на електронному аукціоні. Е-тендер відкриває для вас ринки майна, що раніше були недоступними для купівлі.

Усі оголошення про продаж майна доступні для перегляду в онлайн режимі, а результат аукціону визначається автоматизованою оцінкою цінових пропозицій. Жодних рук, домовленостей та корупції – основне досягнення повної електронізації продажу держмайна.

Тож, саме через наш майданчик E-Tender прозорро продажі сьогодні ви з легкістю можете стати власником комерційної нерухомості, землі, видобутку газу та нафти, оренди с/г земель, квартир, меблів, приміщення для офісу, легкових автомобілей, тракторів, тощо.

Тож, зареєструвавшись на майданчику E-Tender.ua прозоро продажі можете бачити актуальні лоти і слідкувати за торгами від таких гігантів-власників:

 • Фонду державного майна (ФДМУ)
 • Фонду гарантування вкладів фізичних осіб
 • Національного банку України
 • Держгеонадра та Держгеокадастр
 • Укрзалізниці
 • Центру транспортної логістики АТ «Укрзалізниця»
 • Укргідроенерго
 • Київського метрополітену
 • Укргазвидобуваня
 • Державної служби геології та надр

А також місцевих, сільських рад, об'єднаних територіальних громад.

Прозорро.Продажі – унікальна можливість купувати або орендувати на простих та відкритих торгах, з автоматизованою оцінкою результату аукціону та виключенням будь-яких корупційних ризиків.