Геонадра на аукціонах Prozorro.Продажі

Актуальні аукціони

Знайдіть мені аукціон

Мені потрібна консультація

Останні новини

Переглянути всі
Новини
Видобуток бурштину в Україні, продаж бурштину, прозоро.продажі, електронний майданчик Е-Тендер, купити дозвіл на видобуток бурштину
Новини
Зміни до постанови № 848, відносини у сфері надрокористування. Можливість резервування землі до виставлення ділянки на аукціон. Скасування погодження обласними радами надання родовищ загальнодержавного значення
Новини
В Україні запроваджують єдині дозволи на розвідку і видобуток бурштину. А їх продаж будуть проводити через електронні аукціони у системі Прозоро.Продажі

ПОЧАТИ РОБОТУ

Реєстрація

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Навчання

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Геонадра на аукціонах Prozorro.Продажі (держгеонадра України)

Відтепер отримати можливість користуватися надрами – нафтогазовими родовищами, іншими корисними копалинами стало легше. Так, продаж спеціальних дозволів на користування надрами – ділянками, якими розпоряджається Державна служба геології (державна геологічна служба) та надр України (Держгеонадра) проводять наразі як пілотний проєкт через майданчик Е-тендер. Такий підхід надає конкурентний, оперативний та забезпечує відкриту і прозору процедуру продажу для бізнесу.

Взяти участь в аукціоні з продажу спеціального дозволу на користування надрами можете тільки через електронний майданчик Е-Тендер, який має відповідну акредитацію для роботи у системі прозорро.продажі.

Аукціони у системі прозоро.продажі є відкритими для усіх бажаючих. Система Prozorro.Sale працює у режимі реального часу ви може спостерігати за процесом реалізації українських надр на E-Tender.

Наразі, ви можете купити у системі прозоро через майданчик E-Tender.ua геонадра, газ, марганцеву та залізну руду, нафту, титанову руду.

Вам достатньо бути зареєстрованим на майданчику Е-Тендер, оплатити гарантійний внесок та подати свою пропозицію на лот. Після, дочекатися аукціону, де запропонувати найкращу ринкову ціну.

Якщо у вас виникають запитання щодо участі та роботи у системі Прозоро.Продажі, звертайтеся до нашим фахівців Е-Тендер.