0 800 30 77 55
  • Передзвоніть мені
ua

Комерційна нерухомість на Prozorro.Продажі

Актуальні аукціони

Знайдіть мені аукціон

Мені потрібна консультація

Останні новини

Переглянути всі
Новини
Готель Дніпро, Прозорро.Продажі, Фонд держмайна (ФДМУ), приватизація готелю в Києві, мала приватизація, майно державної та комунальної власності, закон про приватизацію, пакет акцій
Корисні статті
Купити нерухомість в Прозоро.Продажі, приватизація нерухомості Києва, майданчик Е-Тендер, приватизація державного та комунального майна, Держфондмайна
Новини
Прозорро.Продажі, мала приватизація, 129 об'єктів приватизації, електронний аукціон, нежитлові приміщення оголошені на приватизацію

ПОЧАТИ РОБОТУ

Реєстрація

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Навчання

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Комерційна нерухомість на Prozorro.Продажі!

Прозорро.Продажі – система, яка багата на продаж не тільки на державного чи комунального майна, але й на комерційне. Ось такі лоти, як комерційна нерухомість можна зустріти на майданчику Е-Тендер чимало. В переліку актуальних лотів покупець побачить як комерційну нерухомість від власників Києва, Київської області, так і Львова, Одеси, Харкова, Луцька, Тернополя чи іншого міста України.

Такі лоти є популярними у системі Прозоро.Продажі і вони різноманітні: офіси, магазини, заклади харчування, виробничі бази, торгові центри, склади, цеха. Також на Прозоро ви можете купити комерційну нерухомість за цінами, які є ринковими. Адже ринок комерційної нерухомості в ProZorro.Sale є відкритим та конкурентним, надає усім учасникам рівні права та можливості. Ви також можете придбати житлову чи промислову нерухомість, яка належить приватним особам.

Електронні аукціони проводять на електронному майданчику E-Tender, у ньому може взяти участь кожен, хто зареєструвався на Е-тендер. Щоб купівля нерухомість в Прозоро.Продажі ви подаєте заявку через свій кабінет на майданчику Е-Тендер. Аукціон проходить у три етапи, кожен по 3 хв. Для кожного покупця. І стає переможцем той учасник, який пропонує найвищу ціну. При проведенні електронного аукціону повторно ціна на лот знижується в рази. Що говорить про те, що ви можете придбати цікавий вам об’єкт за приємливою та доступною ціною.

Ще перевагою таких електронних аукціонів на Прозоро.Продажі є те, що ви можете знаходитися в одному кінці світу, а стати власником комерційної нерухомості в будь-якому місці нашої країни. При цьому купуючи нерухомість через майданчик E-Tender.ua вам не потрібний посередник, а усі організатори продажу таких лотів є перевірені.

 Ми також надаємо безоплатну послугу email розсилки цікавих вам лотів, за вказаними вами харакретистиками. Таким чином, ви ніколи не пропустити свою можливість купити комерційну нерухомість і розширити свій бізнес, чи використати її в інших цілях.