Комерційна нерухомість на Prozorro.Продажі

Актуальні аукціони

Знайдіть мені аукціон

Мені потрібна консультація

Останні новини

Переглянути всі
Новини
Готель Дніпро, Прозорро.Продажі, Фонд держмайна (ФДМУ), приватизація готелю в Києві, мала приватизація, майно державної та комунальної власності, закон про приватизацію, пакет акцій
Корисні статті
Купити нерухомість в Прозоро.Продажі, приватизація нерухомості Києва, майданчик Е-Тендер, приватизація державного та комунального майна, Держфондмайна
Новини
Прозорро.Продажі, мала приватизація, 129 об'єктів приватизації, електронний аукціон, нежитлові приміщення оголошені на приватизацію

Навчальні матеріали

Перейти в розділ навчання
Як опублікувати земельний аукціон на Е-Тендер
Земельні аукціони
Покрокова інструкція для організатора: які дані вносити в електронні поля форми оголошення про аукціон

ПОЧАТИ РОБОТУ

Реєстрація

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Навчання

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Комерційна нерухомість на Prozorro.Продажі!

Прозорро.Продажі – система, яка багата на продаж не тільки на державного чи комунального майна, але й на комерційне. Ось такі лоти, як комерційна нерухомість можна зустріти на майданчику Е-Тендер чимало. В переліку актуальних лотів покупець побачить як комерційну нерухомість від власників Києва, Київської області, так і Львова, Одеси, Харкова, Луцька, Тернополя чи іншого міста України.

Такі лоти є популярними у системі Прозоро.Продажі і вони різноманітні: офіси, магазини, заклади харчування, виробничі бази, торгові центри, склади, цеха. Також на Прозоро ви можете купити комерційну нерухомість за цінами, які є ринковими. Адже ринок комерційної нерухомості в ProZorro.Sale є відкритим та конкурентним, надає усім учасникам рівні права та можливості. Ви також можете придбати житлову чи промислову нерухомість, яка належить приватним особам.

Електронні аукціони проводять на електронному майданчику E-Tender, у ньому може взяти участь кожен, хто зареєструвався на Е-тендер. Щоб купівля нерухомість в Прозоро.Продажі ви подаєте заявку через свій кабінет на майданчику Е-Тендер. Аукціон проходить у три етапи, кожен по 3 хв. Для кожного покупця. І стає переможцем той учасник, який пропонує найвищу ціну. При проведенні електронного аукціону повторно ціна на лот знижується в рази. Що говорить про те, що ви можете придбати цікавий вам об’єкт за приємливою та доступною ціною.

Ще перевагою таких електронних аукціонів на Прозоро.Продажі є те, що ви можете знаходитися в одному кінці світу, а стати власником комерційної нерухомості в будь-якому місці нашої країни. При цьому купуючи нерухомість через майданчик E-Tender.ua вам не потрібний посередник, а усі організатори продажу таких лотів є перевірені.

 Ми також надаємо безоплатну послугу email розсилки цікавих вам лотів, за вказаними вами харакретистиками. Таким чином, ви ніколи не пропустити свою можливість купити комерційну нерухомість і розширити свій бізнес, чи використати її в інших цілях.