0 800 30 77 55
  • Передзвоніть мені
ua

Корпоративні права на Prozorro.Продажі

Знайдіть мені аукціон

Мені потрібна консультація

Останні новини

Переглянути всі
Стаття від експерта
Прозоро.Продажі, система електронних продажів, майданчик Е-Тендер, продаж металу, передача прав на розміщення торгових точок, продаж списаного або неліквідного майна, мала приватизація, оренда державного та комунального майна
Корисні статті
Система Прозоро.Продажі, майданчик Е-Тендер, електронний майданчик, електронні аукціони в прозоро, продаж об’єктів малої приватизації, продаж комунального та державного майна
Новини
Система Прозорро.Продажі, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, неплатоспроможні банки, електронний майданчик, реалізація активів банків, аукціони з продажу активів банків

ПОЧАТИ РОБОТУ

Реєстрація

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Навчання

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Право вимоги банків банкрутів на Prozorro.Продажі

На майданчику Е-Тендер через систему Prozorro.Sale ви зможете купити права вимоги за кредитами без забезпечення та із забезпеченням. Щодо останнього, то це – поручительство фізичних чи юридичних осіб. Та купити заставне майно, таке як: житлову нерухомість, заставну квартиру, автотранспорт, виробничі потужності, з поручительством або без нього.

Аби купити заставне майно, вам слід бути зареєстрованим на акредитованому майданчику, яким є Е-тендер. Зареєстровані користувачі E-Tender можуть брати участь в електронному аукціоні, який є основою придбання заставного майна у системі Прозоро.Продажі. Після реєстрації, ви зможете обрати відповідний лот у системі Прозорро.Продажі, подати на нього заявку, внести гарантійну оплату, дочекатися дати проведення аукціону, де зробити свої ставки на пониження ціни.

На майданчику E-Tender.ua ви зможете побачити усі актуальні лоти, виставлені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. І купити також дебіторську заборгованість, майнові права за кредитним договором, кредитний портфель.

Покупка права вимоги є досить привабливою для багатьох. Так, викупити право вимоги за договором можуть як фізичні, так і юридичні особи. Не можуть купити кредитну заборгованість банк, який ліквідують, боржник чи поручитель.

Наші фахівці завжди готові прийти вам на допомогу, надати відповіді на усі ваші запитання. Окрім того, ми періодично проводимо відео-роз’яснення, як працювати на майданчику та в системі прозоро. А завдяки нашій безоплатній послузі – розсилці на електронну адресу нових виставлених на продаж лотів заставного майна, майнових прав, та іншого майна, що продає Фонд гарантування, ви завжди будете в курсі останніх новинок на цьому ринку.

Приєднуйтеся до нас та купуйте майно вигідно!