Реалізація лісоматеріалів на Prozorro.Продажі

Які лісоматеріали можна придбати на торгах

Актуальні аукціони

Знайдіть мені аукціон

Мені потрібна консультація

Останні новини

Переглянути всі
Стаття від експерта
Прозоро.Продажі, система електронних продажів, майданчик Е-Тендер, продаж металу, передача прав на розміщення торгових точок, продаж списаного або неліквідного майна, мала приватизація, оренда державного та комунального майна
Корисні статті
Система Прозоро.Продажі, майданчик Е-Тендер, електронний майданчик, електронні аукціони в прозоро, продаж об’єктів малої приватизації, продаж комунального та державного майна
Новини
З 1 лютого деревину продають через електронні аукціони системи Прозоро.Продажі. Дізнайтеся більше у статті

ПОЧАТИ РОБОТУ

Реєстрація

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Навчання

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Деревина на Prozorro.Продажі

З лютого 2020-го розпочався пілотний проєкт у рамках якого заготовлену необроблену деревину лісокористувачі продають у Прозорро.Продажі через електронні майданчики на електронних торгах. Проєкт розрахований на лісові господарства, які продають не менше ніж 25 % своїх запасів деревини та з чистим доходом у 2018-му – не менше 10 млн. грн. Кожен лот аукціонну – окремий асортимент деревини, з обсягом не менше 150 куб.м, або ж зі стартовою вартістю – не менше 200 тис. грн.

Аукціони з продажу необробленої деревини через систему Прозоро.Продажі (ProZorro.Sale) націлені на відкритість процесу продажу та вільного доступу до торгів учасників ринку чим мають збільшити їхню кількість та визначити реальну ринкову вартість деревини. Взяти участь у таких аукціонах з продажу необробленої деревини може будь-хто зареєструвавшись на електронному майданчику Е-Тендер – фізична та юридична особи. Майданчик E-Tender є авторизованим у системі Прозоро.Продажі на якому доступний список актуальних аукціонів з продажу ліс. Лоти є актуальними для продажу необробленої деревини у містах: Київ, Рівне, Тернопіль, Черкаси, Львів та інших регіонах країни. Зареєстровані користувачі на майданчику Е-тендер мають вільний доступ до усіх цих аукціонів у системі Прозорро.Продажі.

 Електронні торги з продажу необробленої деревини є вигідними для організаторів – лісокористувачів та їхніх учасників. Перші отримують дохід від аукцоіну з продажу деревини, а другі – лісоматеріали за ринковою ціною і доступною процедурою.