Майно збанкрутілих організацій на Prozorro.Продажі

Актуальні аукціони

Знайдіть мені аукціон

Мені потрібна консультація

Останні новини

Переглянути всі
Стаття від експерта
Прозоро.Продажі, система електронних продажів, майданчик Е-Тендер, продаж металу, передача прав на розміщення торгових точок, продаж списаного або неліквідного майна, мала приватизація, оренда державного та комунального майна
Новини
21 жовтня запрацював Кодекс з процедур банкрутства, який започаткував, зокрема, інститут банкрутства фізичної особи та продаж майна банкрутів через електронні аукціони. Реалізація якого відбувається на офіційно акредитованих майданчиках. Саме таким є майданчик Е-Теnder. А ще – з моменту дії Кодексу в системі є вже оголошений перший лот. Більше деталей – у статті.
Дайджест
З 21 жовтня вводиться в дію новий Кодекс про банкрутство. Він передбачає абсолютно нову модель реалізації майна боржників – електронний аукціон (торги). У статті розказали про його головну ідею.

ПОЧАТИ РОБОТУ

Реєстрація

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Навчання

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Реалізація майна банкрутів на Prozorro.Продажі

Із 21 жовтня минулого року продаж майна у справах про банкрутство фізичних та юридичних осіб проходить у системі Prozorro Продажі. Порядок продажу майна банкрутства проводять відповідно до кодексу про банкрутство  та урядової постанови № 865. Торги майном банкрутів продають на електронних аукціонах через електронний майданчик Е-Тендер.

Організаторами таких аукціонів у системі Прозоро.Продажі є арбітражні керуючі. І виставляти на електронні аукціони можуть фактично будь-яке майно – нерухоме та рухоме майно – будівлі, землі, автотранспорт та цінні папери, майнові активи, право вимоги. Для участі в електронному аукціоні через майданчик E-Tender, фізичній чи юридичній особі, слід буде оплатити гарантійний внесок у розмірі 10 % від початкової вартості лоту.  У системі Prozorro.Sale інформація про реалізацію заставного майна банкрута є вільною та безоплатною, кожен бажаючий може зайти на сторінку проведення (оголошення) лоту та переглянути її через електронний майданчик E-Tender.ua. Оскільки за правила електронного аукціону з продажу майна банкрута арбітражні керуючі публікує протокол торгів, то у системі Прозоро.Продажі  видно весь їхній перебіг.

 Учасники аукціону з продажу майна банкрутів можуть ознайомитися із базою актуальних лотів у нас на сайті. Для участі в торгах, слід пройти реєстрацію на майданчику Е-тендер, подати заявку на участь в аукціоні, оплатити гарантійний внесок, після чого взяти участь у самих торгах та у разі перемоги – провести оплату за лот, укласти договір.