Майно збанкрутілих організацій на Prozorro.Продажі

Актуальні аукціони

Знайдіть мені аукціон

Мені потрібна консультація

Останні новини

Переглянути всі
Дайджест
З 21 жовтня вводиться в дію новий Кодекс про банкрутство. Він передбачає абсолютно нову модель реалізації майна боржників – електронний аукціон (торги). У статті розказали про його головну ідею.
Новини
21 жовтня запрацював Кодекс з процедур банкрутства, який започаткував, зокрема, інститут банкрутства фізичної особи та продаж майна банкрутів через електронні аукціони. Реалізація якого відбувається на офіційно акредитованих майданчиках. Саме таким є майданчик Е-Теnder. А ще – з моменту дії Кодексу в системі є вже оголошений перший лот. Більше деталей – у статті.
Стаття від експерта
Прозоро.Продажі, система електронних продажів, майданчик Е-Тендер, продаж металу, передача прав на розміщення торгових точок, продаж списаного або неліквідного майна, мала приватизація, оренда державного та комунального майна

ПОЧАТИ РОБОТУ

Реєстрація

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Навчання

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Реалізація майна банкрутів на Prozorro.Продажі

Із 21 жовтня минулого року продаж майна у справах про банкрутство фізичних та юридичних осіб проходить у системі Prozorro Продажі. Порядок продажу майна банкрутства проводять відповідно до кодексу про банкрутство  та урядової постанови № 865. Торги майном банкрутів продають на електронних аукціонах через електронний майданчик Е-Тендер.

Організаторами таких аукціонів у системі Прозоро.Продажі є арбітражні керуючі. І виставляти на електронні аукціони можуть фактично будь-яке майно – нерухоме та рухоме майно – будівлі, землі, автотранспорт та цінні папери, майнові активи, право вимоги. Для участі в електронному аукціоні через майданчик E-Tender, фізичній чи юридичній особі, слід буде оплатити гарантійний внесок у розмірі 10 % від початкової вартості лоту.  У системі Prozorro.Sale інформація про реалізацію заставного майна банкрута є вільною та безоплатною, кожен бажаючий може зайти на сторінку проведення (оголошення) лоту та переглянути її через електронний майданчик E-Tender.ua. Оскільки за правила електронного аукціону з продажу майна банкрута арбітражні керуючі публікує протокол торгів, то у системі Прозоро.Продажі  видно весь їхній перебіг.

 Учасники аукціону з продажу майна банкрутів можуть ознайомитися із базою актуальних лотів у нас на сайті. Для участі в торгах, слід пройти реєстрацію на майданчику Е-тендер, подати заявку на участь в аукціоні, оплатити гарантійний внесок, після чого взяти участь у самих торгах та у разі перемоги – провести оплату за лот, укласти договір.