Оренда комунального та державного майна

Актуальні аукціони

Знайдіть мені аукціон

Мені потрібна консультація

Останні новини

Переглянути всі
Новини
Постанова обов’язкова для виконання як державним, так і комунальним орендодавцям, балансоутримувачам та їх органами управління, а також орендарями, що орендують майно державної та комунальної власності.
Новини
Перевезення 18 000 тонн аграрної продукції на 12 баржах до портів Болгарії та Румунії пропонує Українське Дунайське пароплавство.

ПОЧАТИ РОБОТУ

Реєстрація

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Навчання

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Прозора оренда на аукціонах

Prozorro оренда приміщень через Прозорро.Продажі є однією із найуспішніших проєктів системи. Розпочалася прозора оренда майна через прозоро у 2017-му і на сьогодні цей прєкт приніс державні мільйонні прибутки.

На ProZorro.Sale https://e-tender.ua/prozorro-prodagy/orenda-majna держава здає в оренду такі види нерухомості:

  • офіси,
  • склади,
  • магазини,
  • торгові центри,
  • майнові комплекси.

Також на Прозоро.Продажі представлена й комерційна нерухомість.

Процедура передачі в оренду державного та комунального майна є простою й визначена вона у законі № 157-IX, який з лютого 2020-го увів новий порядок. Так, продаж права оренди державного майна 2020 передбачає, що оренда державного майна прохоить виключно на електронних аукціонах через електронні майданчики, таким є майданчик Е-Тендер. Діють система та електронний аукціон за принципом відкритості та конкурентості. Держава та громада отримує в результаті максимальну економічну віддачу від оренди майна державних підприємств. Найпершим таким підприємство, що почало прозоро оренду – Укрпошта. Та наразі у системі Prozorro.Продажі їх набагато вже більше – у чи не в кожному великому місті можна знайти оголошений аукціон про оренду приміщень на прозоро від Державного фонду майна (ДФМ), установи, підприємства чи територіальної громади. Актуальні лоти на майданчику E-Tender знайдете за пошуком, а також розділом (видом) об’єкту тут https://e-tender.ua/prozorro-prodagy/orenda-majna

 Для отримання права на оренду приміщень у прозоро достатньо зареєструватися https://e-tender.biz/register?_ga=2.253494861.53497612.1585493167-2052410153.1582714459 на майданчику Е-тендер. Документи для участі в електронному аукціоні на E-Tender.ua подають, завантажуючи їхні елекронні копії в особистому кабінеті на майданчику. Тож, наразі, немає вже необхідності учаснику подавати пакету документів для того, аби їх перевірили на повноту. Договір оренди державного майна або комунального майна укладають мінімально на 5 років.