Оренда вагонів Укрзалізниці на Prozorro. Продажі

Актуальні аукціони

Знайдіть мені аукціон

Мені потрібна консультація

Останні новини

Переглянути всі
Стаття від експерта
Прозоро.Продажі, система електронних продажів, майданчик Е-Тендер, продаж металу, передача прав на розміщення торгових точок, продаж списаного або неліквідного майна, мала приватизація, оренда державного та комунального майна
Корисні статті
Система Прозоро.Продажі, майданчик Е-Тендер, електронний майданчик, електронні аукціони в прозоро, продаж об’єктів малої приватизації, продаж комунального та державного майна
Новини
Укрзалізниця почала використовувати голландські аукціони для реалізації вагонів через Прозорро.Продажі. У чому їх суть та для чого вони – у статті

ПОЧАТИ РОБОТУ

Реєстрація

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Навчання

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Оренда вагонів на Prozorro.Продажі!


У системі Prozorro.Продажі також проходять процедури з оренду вагонів ПАТ Укрзалізниця. Здача вагонів відбувається через електронні аукціони системи Прозорро.Продажі на майданчику E-Tender.ua з використанням англійського та голландського видів аукціону. У першому, учасники поступово підвищують ціни своєї пропозиції, а другий голландський працює з пониженням ціни.

Така реалізація вагонів формує єктивне бачення на попит, а прозорість та відкритість процедури забезпечує збалансовану вартість для учасників. Головною задачею системи Прозоро.Продажі є досягнення добросовісної конкуренції запобігання корупційних факторів та ефективність проведення оренди.

Укрзалізниця здійснює продаж прав на користування власними вантажними вагонами (оренда) та продаж й оренду своїх активів на території всієї України. На електронний аукціон виставляють зерновози криті вагони, хопер-зерновози, напіввагони та цементовози, а також графікові маршрути.

Графікові маршрути - інтерактивний графік руху поїздів для перевезення зернових культур. Дозволяє одразу обрати бажаний рейс та оформити замовлення. Вантажоперевезення відбуваються за принципом пасажирського руху: чітка дата й година виїзду та прибуття з пунктів А до Б.

Криті вагони - тип залізничного вантажноговагону, закритого з усіх боків і призначеного для перевезення вантажу,що може бути пошкодженийв несприятливих погодних умовах та длязабезпечення цілісності вантажу. Кузовкритих вагонів має торцеві та бічні стіни, а також дах. З кожного боку є зсувні двері та два люки, який призначений для освітлення, вентиляції та завантаження сипучих вантажів.

Платформи - вантажний залізничний вагон відкритоготипу з невисокими бортами. Платформадвоярусна для перевезення автомобілів- вантажний вагон спеціального призначеннядля перевезення автомобілів, причепівдо них, мікроавтобусів і тролейбусів.Критий вагон або платформа з двома ярусами для збільшення місткості звідносно великою масою при низькій вантажопідйомності.

Напіввагони - залізничний вантажний відкритий вагонз високими бортами, призначений для перевезення навалювальних вантажів (руда,вугілля, флюси, лісоматеріали тощо),контейнерів й ін. Відкритий вагон має розвантажувальні люки в підлозі іторцеві стінки, що розкриваються, може мати глухий кузов.

Напіввагони глуходонні - напіввагон з кузовом без люка і дверей (глухий кузов), який служить для перевезення лише сипучих грузів по замкнутому маршруту з розвантаженням на вагоноперекидачах.

Е-Тендерє електронним авторизованим майданчикомв Прозорро.Продажі (Prozorro.Sale) й має доступдо усіх аукціонів у системі.

Братиучасть в яких може будьякий перевізник,уклавши договір з Укрзалізницею. Усіперевірзники мають рівні права та умови.

Реєстраціяна аукціони проводиться через Е тендер.

Зауважимо,в ProZorro.Продажі вже успішно реалізуютьдержавне й комунальне майно, об’єктималої приватизації та активи банківбанкрутів.

Потрібнадопомога в участі у торгах на орендувагоів, реєструйтеся на майданчику E-Tender та звертайтеся донас.