Оренда вагонів Укрзалізниці на Prozorro. Продажі

Актуальні аукціони

Знайдіть мені аукціон

Мені потрібна консультація

Останні новини

Переглянути всі
Стаття від експерта
Прозоро.Продажі, система електронних продажів, майданчик Е-Тендер, продаж металу, передача прав на розміщення торгових точок, продаж списаного або неліквідного майна, мала приватизація, оренда державного та комунального майна
Новини
Укрзалізниця почала використовувати голландські аукціони для реалізації вагонів через Прозорро.Продажі. У чому їх суть та для чого вони – у статті
Корисні статті
Система Прозоро.Продажі, майданчик Е-Тендер, електронний майданчик, електронні аукціони в прозоро, продаж об’єктів малої приватизації, продаж комунального та державного майна

ПОЧАТИ РОБОТУ

Реєстрація

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Навчання

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Оренда вагонів на Prozorro.Продажі!


У системі Prozorro.Продажі також проходять процедури з оренду вагонів ПАТ Укрзалізниця. Здача вагонів відбувається через електронні аукціони системи Прозорро.Продажі на майданчику E-Tender.ua з використанням англійського та голландського видів аукціону. У першому, учасники поступово підвищують ціни своєї пропозиції, а другий голландський працює з пониженням ціни.

Така реалізація вагонів формує єктивне бачення на попит, а прозорість та відкритість процедури забезпечує збалансовану вартість для учасників. Головною задачею системи Прозоро.Продажі є досягнення добросовісної конкуренції запобігання корупційних факторів та ефективність проведення оренди.

Укрзалізниця здійснює продаж прав на користування власними вантажними вагонами (оренда) та продаж й оренду своїх активів на території всієї України. На електронний аукціон виставляють зерновози криті вагони, хопер-зерновози, напіввагони та цементовози, а також графікові маршрути.

Графікові маршрути - інтерактивний графік руху поїздів для перевезення зернових культур. Дозволяє одразу обрати бажаний рейс та оформити замовлення. Вантажоперевезення відбуваються за принципом пасажирського руху: чітка дата й година виїзду та прибуття з пунктів А до Б.

Криті вагони - тип залізничного вантажноговагону, закритого з усіх боків і призначеного для перевезення вантажу,що може бути пошкодженийв несприятливих погодних умовах та длязабезпечення цілісності вантажу. Кузовкритих вагонів має торцеві та бічні стіни, а також дах. З кожного боку є зсувні двері та два люки, який призначений для освітлення, вентиляції та завантаження сипучих вантажів.

Платформи - вантажний залізничний вагон відкритоготипу з невисокими бортами. Платформадвоярусна для перевезення автомобілів- вантажний вагон спеціального призначеннядля перевезення автомобілів, причепівдо них, мікроавтобусів і тролейбусів.Критий вагон або платформа з двома ярусами для збільшення місткості звідносно великою масою при низькій вантажопідйомності.

Напіввагони - залізничний вантажний відкритий вагонз високими бортами, призначений для перевезення навалювальних вантажів (руда,вугілля, флюси, лісоматеріали тощо),контейнерів й ін. Відкритий вагон має розвантажувальні люки в підлозі іторцеві стінки, що розкриваються, може мати глухий кузов.

Напіввагони глуходонні - напіввагон з кузовом без люка і дверей (глухий кузов), який служить для перевезення лише сипучих грузів по замкнутому маршруту з розвантаженням на вагоноперекидачах.

Е-Тендерє електронним авторизованим майданчикомв Прозорро.Продажі (Prozorro.Sale) й має доступдо усіх аукціонів у системі.

Братиучасть в яких може будьякий перевізник,уклавши договір з Укрзалізницею. Усіперевірзники мають рівні права та умови.

Реєстраціяна аукціони проводиться через Е тендер.

Зауважимо,в ProZorro.Продажі вже успішно реалізуютьдержавне й комунальне майно, об’єктималої приватизації та активи банківбанкрутів.

Потрібнадопомога в участі у торгах на орендувагоів, реєструйтеся на майданчику E-Tender та звертайтеся донас.