Придбати земельну ділянку або права на неї

Актуальні аукціони

Знайдіть мені аукціон

Мені потрібна консультація

Останні новини

Переглянути всі
Новини
Ринок землі, зняття мораторію на землю, закон про землю, земельні торги, землі сільськогосподарського призначення, закон про відкриття ринку землі
Стаття від експерта
Прозоро.Продажі, система електронних продажів, майданчик Е-Тендер, продаж металу, передача прав на розміщення торгових точок, продаж списаного або неліквідного майна, мала приватизація, оренда державного та комунального майна
Новини
Ринок землі, зняття мораторію на землю, закон про землю, земельні торги

ПОЧАТИ РОБОТУ

Реєстрація

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Навчання

Реєструйтеся та починайте заробляти на комерційних закупівлях разом з E-TENDER

Придбати земельну ділянку або права на неї на Prozorro.Продажі

На майданчику Е-Тендер щодня відбуваються успішно електронні аукціони з продажу землі через Прозорро.Продажі.  На майданчику Е-тендер ви зможете купити землю для адміністративної будівлі, ведення особистого господарства, індивідуального садівництва чи під будівництво гаражів або інших будівель. Усі лоти щодо цих об’єктів є на нашому майданчику E-Tender.

Процедура участі в електронному аукціоні для покупців легка, окрім того, у  наших користувачів є доступ до актуальної бази й до інших об’єктів малої приватизації, купівлі державного та комунального майна від Фонду держмайна, нерухомості, квартир, будинків. Також користувачі можуть купити пакети акцій, єдині майнові комплекси Києва чи різні автомобілі. Майданчик E-Tender.ua є акредитованим та офіційним учасником систем прозоро, фахівці якого завжди підкажуть кожен крок в торгах щодо будь-якого виду аукціону. 

Купить землі в Prozorro.Sale ви можете не тільки у Києві, а й купити землю в Київській області, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі, в будь-якому куточку нашої країни. Для цього тільки треба пройти реєстрацію у три кроки на майданчику Е-Тендер, обрати свою категорію лотів і підписатися на нашу розсилку нових. Ви будете щодня отримувати новини від нас про прозорий продаж землі чи її оренди.

Приєднуйтесь до Прозорро.Продажі та будьте із командою перевірених фахівців!