Тендери на прибирання

Реєстрація на майданчику

Що купують державні замовники

Статистика закупівель послуг з прибирання за 2022-2023 роки

363с Кількість лотів
212 млн Сума контрактів
176 Кількість замовників

Актуальні тендери

Узагальнена назва
Очікувана вартість
Статус
Завершення

1496000 UAH

Один лот

Очікування пропозицій

Відкриті торги з особливостями

за: 3 дні

12.12.2023, 20:00

прийняти участь

1960000 UAH

Один лот

Очікування пропозицій

Відкриті торги з особливостями

за: 6 днів

15.12.2023, 20:00

прийняти участь
Переглянути всі закупівлі

Знайдіть мені тендер

Переваги майданчика E-Tender

Зареєструйтеся на майданчику

Знайдіть свої успішні контракти прямо зараз

Ваше прізвище i ім’я
Номер телефону
Варіанти тендерів на послуги з прибирання

Учаснику потрібно підписатися на відповідний код класифікатора чи декілька класифікаторів, щоб відстежувати всі тендери, що будуть стосуватися послуги прибирання, таким кодом являється зокрема 90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулиць та 90900000-6 Послуги з прибирання та санітарно-гігієнічні послуги. Однак, потенційний постачальник також може зустріти такі найменування закупівель і також користуватися саме пошуком за їх назвою: Послуги з прибирання та підмітання вулиць;

  • Послуги з миття громадського транспорту; 
  • Послуги з комплексного прибирання будівель та прилеглих територій; 
  • Миття вікон та фасадів, чистка водозливів; 
  • Послуги щодо очищування промислових об’єктів;
  • Вивезення сміття, снігу та опалого листя тощо.

Як брати участь у тендерах на прибирання

Для того, щоб стати переможцем тендеру потрібно дотримуватися наступного алгоритму дій: 

Крок 1. Реєстрація на офіційному тендерному майдначику E-Tender.ua.

Крок. 2. Пошук цікавих тендерів учаснику. 

Крок. 3 Реєстрація тендерної пропозиції. 

Крок. 4 Аукціон. 

Крок 5. У випадку визначення тендерної пропозиції найкращою, між замовником та переможцем укладається договір.

Процедура проведення тендерів щодо послуг прибирання

Держзамовник публікує оголошення про тендер прибирання на електронному торговельному майданчику системи публічних закупівель Prozoro. Майданчик E-Tender.ua має всі рівні акредитації, що дозволяє всім учасникам і замовникам здійснювати всі необхідні дії для проведення ефективних закупівель. Щоб виграти тендер дотримуйтесь правила: ціна і тендерна документація. Потрібно встановити найменшу вартість послуг з прибирання та надати якісно підготовлену тендерну документацію. За результатами аукціону (модуль аукціону запускаються у випадку подачі більше однієї пропозиції), система автоматично направить закупівельнику пропозицію учасника, який запропонував найменшу ціну. Цю пропозицію замовник має ретельно розглянути та вирішити, чи він її приймає і визнає учасника переможцем, або ж замовник знайшов в документах постачальника невідповідність своїм умовам і тому оголошує рішення про відхилення. Якщо учасник визначається переможцем, тоді з ним укладається договір. Якщо ж учасник, що перебуває на кваліфікації, відхиляється, тобі система направить замовник наступну за зростанням ціни пропозицію. І так поки замовник не здійснить вибір переможця, або ж відхилить всіх учасників, і тоді така закупівля переходить в статус неуспішної.

Як перемогти в тендері по прибиранню разом з E-tender.ua

У тендері з прибирання буде визнана переможною саме найнижча цінова пропозиція. Але друга умова успіху - це максимально точно та у повній відповідності підготовлена тендерна заявкаучасника. Адже замовник буде зобов’язаний відхилити пропозицію учасника, якщо вона не відповідатиме вимогам, заявленим в тендері. Більше корисної інформації на цю та інші теми, що підготують вас до перемоги в тендерах в розділі навчання. Також, радимо по всім питанням, що у вас виникатимуть як на етапі підготовки тендерних пропозицій так і по ходу тендеру задавати консультантам майданчика 0 800 30 77 55.

Поширені запитання

Як знайти тендери на послуги прибирання?

Користувачеві доступний для роботи широкий вибір фільтрів пошук тендерів прямо на майданчику. Далі, учасник може скористатися функцією формування індивідуальних шаблонів пошуку тендерів, які пропонує йому на вибір майданчик E-Tender. Зокрема, доступні параметри пошуку по: коду ЄДРПОУ закупівельника та його місцезнаходженню (можна вказати конкретний регіон), сумі очікуваної вартості закупівлі, типу закупівлі та ще багато параметрів на вибір учасника. Також, функція підписки на розсилку нових тендерів по вибраній категорії тендер на прибирання дозволяє користувачу оперативно отримувати інформацію щодо появи всіх нових закупівель Прозоро через відправку анонсів на електронну пошту.

Які документи потрібні для участі в тендері на прибирання?

Одного стандартизованого списку тендерної документації для участі в тендері на закупівлю послуг з прибирання не існує, адже кожна окрема закупівля буде мати свій унікальний список критерії та вимог до постачальників та предмета закупівлі. Адже, це можуть бути як тендери прибирання вулиць так і приміщень. Універсальна хіба що може буде етапність проведення закупівлі по певним типам (відкриті торги, спрощена закупівля, запит цінової пропозиції тощо).

Як правильно заповнити заявку на тендер з прибирання?

Необхідно перейти в конкретний тендер, та на сторінці деталей закупівлі перейти в блок реєстрації пропозиції. В полі цінової пропозицій, потрібно вказати ціну, завантажити файли, самозадекларуватися щодо підтвердження відсутності підстав для відхилення учасника та підписати пропозицію КЕП. Сформована пропозиція має бути відправлена на центральну базу даних Prozorro.