Тарифи Prozorro

Тарифи для участі в тендерах Prozorro

Тарифи Prozoro


БЮДЖЕТ ЗАКУПІВЛІ
ДЛЯ ПОСТАЧАЛЬНИКА
ДЛЯ ЗАМОВНИКА
до 20 000 грн.
17 гривень без ПДВ*
Безкоштовно
до 50 000 грн.
119 гривень без ПДВ*
Безкоштовно
до 200 000 грн.
340 гривень без ПДВ*
Безкоштовно
до 1 000 000 грн.
510 гривень без ПДВ*
Безкоштовно
від 1 000 000 грн.
1 700 гривень без ПДВ*
Безкоштовно
від 4 000 000 грн.3 400 гривень без ПДВ*Безкоштовно
**Prozorro Market5 % від суми укладеної угоди Безкоштовно


* Операції, звільнені від оподаткування ПДВ відповідно до пункту 26¹підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України.

Призначення платежу для постачальників: За надання доступу до онлайн-сервісу з правом користування програмною продукцією для забезпечення проведення участі у процедурах закупівель.


**При наданні ТОВ "Е-Тендер" доступу до онлайн-сервісу з правом користування програмною продукцією, для використання Постачальником доступу до Електронного-каталогу "Рrozorro-market" (е-каталог), з подальшим розміщення в ньому своєї цінової пропозиції, результатом якого є підписаний між Замовником та Постачальником договір та завантажений в електронній системі закупівель звіт про укладений договір, оплата за надання такого доступу здійснюється Постачальником по тарифам встановленим на офіційному сайті майданчика на підставі рахунку та/або Акту надання доступу до онлайн-сервісу та користування програмною продукцією, який надається майданчиком на адресу Постачальника.Акт за звітний місяць надаватиметься Постачальнику щомісячно, у електронному вигляді, не пізніше 10 (десятого) числа місяця, наступного за звітним та може бути додатково оформлений у паперовому вигляді. Оплата повинна бути здійснена у строк, що не перевищує 10 (десяти) календарних днів від дати надання рахунку та/або підписання сторонами Акту. Оплата здійснюється в безготівковій формі шляхом перерахування Постачальника відповідної суми грошових коштів на поточний рахунок майданчика.


Отримати послугу

Залиште заявку, якщо зацікавлені в отриманні послуг з участі у тендерах або потрібна додаткова інформація

Відгуки