Тарифи постачальникуБЮДЖЕТ ЗАКУПІВЛІ
Тариф Prozorro
Тариф Prozorro Market** 
(від суми договору при вартості закупівлі)
Тариф Комерційні закупівлі***
до 20 000 грн
17 грн без ПДВ*
3%
-
до 50 000 грн
119 грн без ПДВ*
-
до 200 000 грн
340 грн без ПДВ*
 2 %
340 грн без ПДВ*
до 1 000 000 грн
510 грн без ПДВ*
1%
510 грн без ПДВ*
від 1 000 000 грн
1 700 грн без ПДВ*
1 700 грн без ПДВ*
від 4 000 000 грн
3 400 грн без ПДВ*
3 400 грн без ПДВ*


* Операції, звільнені від оподаткування ПДВ відповідно до пункту 26¹підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України.

Призначення платежу для постачальників: За надання доступу до онлайн-сервісу з правом користування програмною продукцією для забезпечення проведення участі у процедурах закупівель.


**При наданні ТОВ "Е-Тендер" доступу до онлайн-сервісу з правом користування програмною продукцією, для використання Постачальником доступу до Електронного-каталогу "Рrozorro-market" (е-каталог), з подальшим розміщення в ньому своєї цінової пропозиції, результатом якого є підписаний між Замовником та Постачальником договір та завантажений в електронній системі закупівель звіт про укладений договір, оплата за надання такого доступу здійснюється Постачальником по тарифам встановленим на офіційному сайті майданчика на підставі рахунку та/або Акту надання доступу до онлайн-сервісу та користування програмною продукцією, який надається майданчиком на адресу Постачальника.Акт за звітний місяць надаватиметься Постачальнику щомісячно, у електронному вигляді, не пізніше 10 (десятого) числа місяця, наступного за звітним та може бути додатково оформлений у паперовому вигляді. Оплата повинна бути здійснена у строк, що не перевищує 10 (десяти) календарних днів від дати надання рахунку та/або підписання сторонами Акту. Оплата здійснюється в безготівковій формі шляхом перерахування Постачальника відповідної суми грошових коштів на поточний рахунок майданчика.


***При умові оголошення організатором платної закупівлі для учасника


Якщо торги скасовуються на етапах прийому пропозицій або прекваліфікації, то всім учасникам повертається плата за участь. 

Якщо торги скасовуються на етапі кваліфікації — плата за участь повертається всім постачальникам, крім тих, хто вже був дискваліфікований перед скасуванням.

Вартість участі в закупівлях енергосервісу формується на етапі кваліфікації, коли відкривається показник ефективності,на підставі якого з учасника списується сума згідно з тарифами.

Отримати послугу

Залиште заявку, якщо зацікавлені в отриманні послуг з участі у тендерах або потрібна додаткова інформація

Відгуки