Тарифи Prozorro

Тарифи для участі в тендерах Prozorro


БЮДЖЕТ ЗАКУПІВЛІ
ДЛЯ ПОСТАЧАЛЬНИКА
ДЛЯ ЗАМОВНИКА
до 20 000 грн.
17 гривень без ПДВ*
Безкоштовно
до 50 000 грн.
119 гривень без ПДВ*
Безкоштовно
до 200 000 грн.
340 гривень без ПДВ*
Безкоштовно
до 1 000 000 грн.
510 гривень без ПДВ*
Безкоштовно
від 1 000 000 грн.
1 700 гривень без ПДВ*
Безкоштовно
від 4 000 000 грн.3 400 гривень без ПДВ*Безкоштовно
**Prozorro Market3% від суми договору при вартості закупівлі до 50 тис. грн;
2% – до 200 тис. грн;
1% – понад 200 тис. грн.
Безкоштовно


* Операції, звільнені від оподаткування ПДВ відповідно до пункту 26¹підрозділу 2 розділу ХХ Податкового кодексу України.

Призначення платежу для постачальників: За надання доступу до онлайн-сервісу з правом користування програмною продукцією для забезпечення проведення участі у процедурах закупівель.


**При наданні ТОВ "Е-Тендер" доступу до онлайн-сервісу з правом користування програмною продукцією, для використання Постачальником доступу до Електронного-каталогу "Рrozorro-market" (е-каталог), з подальшим розміщення в ньому своєї цінової пропозиції, результатом якого є підписаний між Замовником та Постачальником договір та завантажений в електронній системі закупівель звіт про укладений договір, оплата за надання такого доступу здійснюється Постачальником по тарифам встановленим на офіційному сайті майданчика на підставі рахунку та/або Акту надання доступу до онлайн-сервісу та користування програмною продукцією, який надається майданчиком на адресу Постачальника.Акт за звітний місяць надаватиметься Постачальнику щомісячно, у електронному вигляді, не пізніше 10 (десятого) числа місяця, наступного за звітним та може бути додатково оформлений у паперовому вигляді. Оплата повинна бути здійснена у строк, що не перевищує 10 (десяти) календарних днів від дати надання рахунку та/або підписання сторонами Акту. Оплата здійснюється в безготівковій формі шляхом перерахування Постачальника відповідної суми грошових коштів на поточний рахунок майданчика.


Якщо торги скасовуються на етапах прийому пропозицій або прекваліфікації, то всім учасникам повертається плата за участь. 

Якщо торги скасовуються на етапі кваліфікації — плата за участь повертається всім постачальникам, крім тих, хто вже був дискваліфікований перед скасуванням.

Вартість участі в закупівлях енергосервісу формується на етапі кваліфікації, коли відкривається показник ефективності,на підставі якого з учасника списується сума згідно з тарифами.

Отримати послугу

Залиште заявку, якщо зацікавлені в отриманні послуг з участі у тендерах або потрібна додаткова інформація

Відгуки