Назад в каталог статей
Блог

ДАЙДЖЕСТ НОВОСТЕЙ ПУБЛИЧНЫХ ЗАКУПОК И ПРОДАЖ

16 Августа 2020

Обзор новостей из 10 - 16 августа 2020. Доработка системы: в Prozorro исправлена ​​логика подтверждения решения жалобы. Действующий перечень формальных ошибок. Утверждены новые формы примерных договоров аренды государственного и коммунального имущества на Prozorro.Продажи. Еще 200 государственных предприятий подготовят к приватизации на аукционах в Prozorro.Продажи. Демонополизация спиртовой отрасли и приватизация ГП "Укрспирт". На Prozorro.Продажи будут продавать здания тюрем. Вебинар: Аренда государственного и коммунального имущества - ответы на самые главные вопросы. 35 автомобилей и прицепов выставлены на продажу в электронной системе Прозорро.Продажи. Первая тысяча торгов: почему бизнес выбирает площадку E-Tender

Коротко про всі головні новини за минулий тиждень у відео. Слухайте про головне!


А ми нагадуємо, що запрацював наш телеграм канал E-Tender news, Ексклюзивні інтерв'ю, консультації експертів, навчальні матеріали, закупівельні лайфхаки - все це на нашому TELEGRAM-канал. 

Підписуйтесь на E-TENDER NEWS і не пропустіть важливу інформацію.

ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Доопрацювання системи: на Prozorro виправлена логіка підтвердження вирішення скарги

Спочатку повторна оцінка пропозиції учасника, а потім підтвердження вирішення скарги. Тепер тільки така послідовність дій у системі прозорро, якщо один із учасників аукціону поскаржився на Замовника, а Колегія АМКУ підтвердила скаргу та визначила заходи з усунення порушень. На майданчику E-Tender у найшвидші терміни реалізовано це важливе оновлення. Подробиці у матеріалі.

Чинний перелік формальних помилок 

З 14 серпня 2020 року набув чинності Наказ Мінекономрозвитку “Про затвердження Переліку формальних помилок”.  Відтепер немає підстав відхилити тендерну документацію через формальну помилку. Дізнайтеся більше у нашій новині. 

PROZORRO.ПРОДАЖІ

Затверджені нові форми примірних договорів оренди державного та комунального майна на Prozorro.Продажі  

Знято останню перепону для перезапуску оренди за новими правилами - на аукціонах у системі Prozorro.Продажі.  Уряд прийняв Постанову «Про затвердження примірних договорів оренди державного майна»,  Подробиці у нашому огляді.

Ще 200 державних підприємств підготують до приватизації на аукціонах у Prozorro.Продажі

«На урядовому засіданні 12 серпня 2020 року було прийнято розпорядження про передачу майже 200 двохсот  державних підприємств в управління Фонду Держмайна для подальшої приватизації. У переліку є цілісні майнові комплекси, різні державні установи та організації.   Більше в огляді.

Демонополізація спиртової галузі та приватизація ДП "Укрспирт"

Уряд прийняв програму реформування спиртової галузі. Після аудиту та інвентаризації підприємств має розпочатися приватизація на аукціонах у Prozorro.Продажі. Чому потрібно приватизувати спиртзаводи? Про це пише у своїй статті голова Фонду держмайна Дмитро Сенниченко.  Не пропустіть.

На Prozorro.Продажі продаватимуть будівлі в'язниць

Продавати в'язниці планується через електронні аукціони, участь у яких можна буде взяти на майданчику E-Tender. Як це відбуватиметься, дізнайтеся у нашій замітці.

Вебінар: Оренда державного та комунального майна - відповіді на найголовніші питання

На вебінарі детально розібрали нову процедуру оренди державного та комунального майна через аукціони у системі Prozorro.Продажі та особливості обрання електронного майданчику. Це перший вебінар по темі оренди держмайна, який  ДП Prozorro.Продажі провели спільно з майданчиком E-Tender. Переглянути відеоматеріал можна за посиланням. 

35 автомобілів та причепів виставлені на продаж в електронній системі Прозорро.Продажі

Термобудки Mercedes-Benz,вантажні та легкові автомобілі, молоковози ГАЗ та причепи. Ми підготували матеріал, в якому можна переглянути повний перелік автомобілів та причепів, які продають компанії «Сандора» та «Вімм-Білль-Данн» через Е-Тендер. Зараз це один з найактивніших організаторів аукціонів на Прозоро.Продажі. Більше - за посиланням. 

КОМЕРЦІЙНІ ЗАКУПІВЛІ

Перша тисяча торгів: чому бізнес обирає майданчик E-Tender

З нами працюють, тому що з нами заощаджують. Тисячі успішних торгів в системі «Комерційних закупівель» на E-Tender, мільйони гривень економії для наших користувачів, високі темпи зростання клієнтської бази. Цифри красномовніші за тисячі слів. CEO E-Tender Віталій Діхтяр підбиває підсумки роботи системи за перше півріччя 2020. Більше - у статті.

похожие новости

Блог
Блог
Блог